Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF

 11.5.2019
 pořadatel: Brno
Stáhnout výsledky

VA4A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov Skup.treneru 4.200 9.350 0.000 13.550 3.600 6.400 0.000 10.000 4.700 7.500 0.000 12.200 4.100 6.000 0.000 10.100 45.850
2. Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 3.500 8.650 0.000 12.150 1.600 8.550 0.000 10.150 4.300 7.750 0.000 12.050 3.300 7.950 0.000 11.250 45.600
3. Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 3.700 9.050 0.000 12.750 1.600 8.700 0.000 10.300 3.800 6.650 0.000 10.450 3.300 8.000 0.000 11.300 44.800
4. Artamonova Sofya 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 3.500 8.550 0.000 12.050 1.600 8.000 0.000 9.600 4.300 8.050 0.000 12.350 3.400 7.150 0.000 10.550 44.550
5. Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.700 9.150 0.000 12.850 1.800 7.350 0.000 9.150 4.400 7.600 0.000 12.000 3.100 7.000 0.000 10.100 44.100
6. Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.700 9.100 0.000 12.800 2.000 8.400 0.000 10.400 3.800 7.000 0.000 10.800 3.100 6.850 0.000 9.950 43.950
7. Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.700 8.650 0.000 12.350 1.900 7.300 0.000 9.200 3.700 7.250 0.000 10.950 3.300 7.350 0.100 10.550 43.050
8. Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.700 8.550 0.100 12.150 1.900 8.050 0.000 9.950 4.400 5.550 0.000 9.950 3.200 7.500 0.000 10.700 42.750
9. Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.000 8.800 0.000 11.800 1.200 7.600 0.000 8.800 3.500 7.650 0.000 11.150 3.200 7.450 0.000 10.650 42.400
10. Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.500 8.600 0.000 12.100 1.800 7.850 0.000 9.650 4.300 5.600 0.000 9.900 3.400 7.400 0.300 10.500 42.150
10. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 3.500 8.850 0.000 12.350 1.100 8.300 0.000 9.400 4.100 5.900 0.000 10.000 3.300 7.100 0.000 10.400 42.150
12. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 3.500 8.150 0.000 11.650 1.000 7.350 0.000 8.350 4.500 6.700 0.000 11.200 3.500 7.250 0.000 10.750 41.950
13. Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.500 0.000 12.200 1.300 7.850 0.000 9.150 4.000 6.350 0.000 10.350 3.200 6.650 0.000 9.850 41.550
13. Strýhalová Agáta 2006 KSG Litvínov Skup.treneru 4.000 8.650 0.000 12.650 2.500 4.150 0.000 6.650 4.500 7.250 0.000 11.750 4.200 6.300 0.000 10.500 41.550
15. Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.500 8.300 0.000 11.800 1.100 6.600 0.000 7.700 3.700 8.050 0.000 11.750 3.400 6.800 0.000 10.200 41.450
16. Hrabáková Emily 2008 Gymnastika Liberec Slezáček 3.700 8.700 0.000 12.400 1.100 7.800 0.000 8.900 4.500 5.000 0.000 9.500 2.600 7.200 0.000 9.800 40.600
16. Chaloupková Denisa 2006 KSG Litvínov Skup.treneru 3.700 8.750 0.000 12.450 1.900 5.950 0.000 7.850 3.900 6.500 0.000 10.400 3.100 6.800 0.000 9.900 40.600
18. Doležalová Valérie Vivien 2007 Gymnastika Liberec Slezáček 3.700 8.500 0.000 12.200 1.500 6.250 0.000 7.750 4.100 5.900 0.000 10.000 3.100 7.400 0.000 10.500 40.450
19. Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 3.500 8.600 0.000 12.100 1.100 6.700 0.000 7.800 3.300 7.550 0.000 10.850 2.700 6.950 0.000 9.650 40.400
20. Cibulcová Nikola 2007 TJ Prostějov Ponížilová 3.700 8.600 0.000 12.300 1.100 6.550 0.000 7.650 2.900 7.300 0.000 10.200 2.200 7.900 0.000 10.100 40.250
21. Volná Eliška 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.700 8.350 0.000 12.050 1.200 6.250 0.000 7.450 4.100 6.250 0.000 10.350 2.900 6.600 0.000 9.500 39.350
22. Slezáková Zuzana 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva 3.500 7.800 0.000 11.300 1.200 6.350 0.000 7.550 3.100 7.600 0.000 10.700 2.200 7.550 0.000 9.750 39.300
23. Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová 2.000 9.050 0.000 11.050 0.900 6.700 0.000 7.600 3.100 7.100 0.000 10.200 2.200 7.400 0.000 9.600 38.450
24. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.800 8.250 0.000 11.050 1.100 5.150 0.000 6.250 2.800 7.750 0.000 10.550 2.800 7.550 0.000 10.350 38.200
25. Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 8.650 0.000 10.650 0.900 6.550 0.000 7.450 2.900 8.000 0.000 10.900 2.500 6.650 0.000 9.150 38.150
26. Pluhařová Alžběta 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.700 8.350 0.000 12.050 1.100 6.050 0.000 7.150 3.700 6.100 0.000 9.800 3.100 5.900 0.000 9.000 38.000
27. Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 3.700 7.150 0.000 10.850 1.000 8.100 0.000 9.100 4.000 5.800 0.000 9.800 2.100 6.100 0.000 8.200 37.950
28. Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 3.500 8.550 0.000 12.050 0.800 6.800 0.000 7.600 3.200 5.650 0.000 8.850 3.100 6.200 0.000 9.300 37.800
29. Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková 3.700 8.750 0.000 12.450 1.400 6.650 4.000 4.050 3.000 7.550 0.000 10.550 3.400 7.200 0.000 10.600 37.650
30. Bucková Kristýna 2008 Gymnastika Liberec Slezáček 3.500 7.700 0.000 11.200 0.900 6.500 0.000 7.400 3.100 6.050 0.000 9.150 2.600 6.200 0.000 8.800 36.550
31. Hofmanová Markéta 2006 KSG Most Čejková, Kopecká 3.000 8.400 0.100 11.300 1.200 5.750 0.000 6.950 4.200 5.050 0.000 9.250 3.200 5.800 0.000 9.000 36.500
32. Bézová Michaela 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva 2.000 8.800 0.000 10.800 0.800 6.550 0.000 7.350 2.800 5.650 0.000 8.450 2.400 6.800 0.000 9.200 35.800
33. Fleischhansová Bára 2008 Gymnastika Liberec Slezáček 3.500 8.650 0.000 12.150 1.000 6.100 0.000 7.100 3.400 3.500 0.000 6.900 2.500 6.900 0.000 9.400 35.550
34. Minaříková Ema 2008 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva 2.000 8.200 0.000 10.200 0.800 7.200 4.000 4.000 2.700 6.300 0.000 9.000 2.200 7.200 0.000 9.400 32.600

zpět na detail závodu