Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor Prahy družstev žen

 14.11.2015
 pořadatel: TJ Bohemians Praha

starší žákyně jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Jeřábková Amélie 2004 TJ Sokol Žižkov II Novotná, Petráková 2.400 9.370 0.000 11.767 3.300 8.050 0.000 11.350 4.100 6.900 0.000 11.000 3.700 8.550 0.000 12.250 46.367
2. Nekvasilová Kateřina 2005 TJ Sokol Kampa Libichová 2.400 9.370 0.000 11.767 2.500 8.150 0.000 10.650 3.200 8.250 0.000 11.450 3.300 8.000 0.000 11.300 45.167
2. Krutilová Nicole 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 2.400 8.870 0.000 11.267 3.300 7.650 0.000 10.950 3.300 8.550 0.000 11.850 3.200 7.900 0.000 11.100 45.167
4. Přenosilová Nicol 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 2.400 8.670 0.000 11.067 2.500 7.350 0.000 9.850 3.300 9.150 0.000 12.450 3.200 8.400 0.000 11.600 44.967
5. Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 2.400 8.700 0.000 11.100 3.000 7.500 0.000 10.500 2.800 8.450 0.000 11.250 3.200 8.150 0.000 11.350 44.200
6. Pastrňáková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Novotná 2.400 8.530 0.000 10.933 2.300 7.650 0.000 9.950 3.200 7.600 0.000 10.800 3.000 8.750 0.000 11.750 43.433
7. Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.400 8.430 0.000 10.833 2.300 7.550 0.000 9.850 3.300 7.500 0.000 10.800 3.100 8.400 0.000 11.500 42.983
8. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.400 8.730 0.000 11.133 1.800 7.450 0.000 9.250 3.500 7.900 0.000 11.400 3.300 7.700 0.000 11.000 42.783
9. Boháčová Markéta 2006 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 2.400 8.600 0.000 11.000 2.000 8.000 0.000 10.000 2.600 8.450 0.000 11.050 3.000 7.500 0.000 10.500 42.550
10. Bohatová Gabriela 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.400 8.530 0.000 10.933 2.300 7.500 0.000 9.800 3.200 6.800 0.000 10.000 3.300 7.650 0.000 10.950 41.683
11. Vránová Viktorie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 2.400 8.470 0.000 10.867 2.500 7.050 0.000 9.550 3.000 6.650 0.000 9.650 3.100 8.150 0.000 11.250 41.317
12. Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.400 8.500 0.000 10.900 2.000 7.600 0.000 9.600 2.700 6.350 0.000 9.050 3.200 8.500 0.000 11.700 41.250
13. Paterová Kristýna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová 2.400 8.530 0.000 10.933 2.600 7.500 0.000 10.100 3.400 6.450 0.000 9.850 3.400 6.000 0.000 9.400 40.283
14. Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.400 8.500 0.000 10.900 1.800 7.300 0.000 9.100 2.800 6.400 0.000 9.200 3.100 7.350 0.000 10.450 39.650
15. Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková, Konečný 2.400 8.300 0.000 10.700 2.700 6.450 0.000 9.150 3.100 5.800 0.000 8.900 3.200 7.050 0.000 10.250 39.000
16. Paurová Andrea 2004 GYMPRA Morysková, Konečný 2.400 8.870 0.000 11.267 2.100 6.950 0.000 9.050 2.700 5.250 0.000 7.950 3.100 6.900 0.000 10.000 38.267
17. Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková, Konečný 2.400 8.130 0.000 10.533 2.700 6.000 0.000 8.700 2.100 6.300 0.000 8.400 3.100 6.800 0.000 9.900 37.533
18. Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Morysková, Konečný 2.400 8.730 0.000 11.133 2.100 5.150 0.000 7.250 3.200 4.500 0.000 7.700 3.200 5.850 0.000 9.050 35.133
19. Kučerová Karolína 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.400 7.230 0.000 9.633 1.800 6.400 0.000 8.200 3.200 5.400 0.000 8.600 2.400 5.850 0.000 8.250 34.683
20. Kreibichová Aneta 2005 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 6.550 0.000 8.550 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.550

zpět na detail závodu