Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ O Zlatý štít VOKD

 23.2.2019
 pořadatel: Ostrava
Stáhnout výsledky

Začínající žákyně – ročník 2011 - 2012

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen bradla D E pen kladina Celkem
1. Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 1.800 9.350 0.000 11.150 2.300 8.800 0.000 11.100 22.250
2. Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 1.800 9.400 0.000 11.200 2.100 8.900 0.000 11.000 22.200
3. Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Iva Adámková 1.800 9.100 0.000 10.900 2.300 8.750 0.000 11.050 21.950
4. Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 1.800 9.150 0.000 10.950 2.300 8.500 0.000 10.800 21.750
5. Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 1.800 9.400 0.000 11.200 2.300 8.250 0.000 10.550 21.750
6. Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 1.800 9.050 0.000 10.850 2.200 8.450 0.000 10.650 21.500
7. Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková 1.800 8.350 0.000 10.150 2.100 8.800 0.000 10.900 21.050
8. Pešatová Olivie 2011 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De. 1.800 8.600 0.000 10.400 2.500 7.950 0.000 10.450 20.850
9. Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 1.800 9.100 0.000 10.900 2.300 7.550 0.000 9.850 20.750
10. Kubová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková 1.800 8.900 0.000 10.700 2.300 7.650 0.000 9.950 20.650
11. Šiková Klára 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva 1.800 8.450 0.000 10.250 2.000 8.350 0.000 10.350 20.600
12. Křesinová Kristýna 2011 GK Šumperk Kubíčková 1.800 8.500 0.000 10.300 2.300 7.950 0.000 10.250 20.550
13. Hermannová Markéta 2011 GK Šumperk Urbanová 2.000 8.200 0.000 10.200 2.700 7.400 0.000 10.100 20.300
14. Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková 1.500 7.850 0.000 9.350 2.100 8.700 0.000 10.800 20.150
15. Elšíková Aneta 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva 1.800 8.100 0.000 9.900 2.000 8.250 0.000 10.250 20.150
16. Závodná Sabina 2011 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová 1.800 8.300 0.000 10.100 2.200 7.850 0.000 10.050 20.150
17. Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 1.500 8.450 0.000 9.950 2.100 7.800 0.000 9.900 19.850
18. Martináková Eva 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová 1.800 8.450 0.000 10.250 1.900 7.650 0.000 9.550 19.800
19. Vydrová Daniela 2012 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva 1.800 8.600 0.000 10.400 2.000 7.050 0.000 9.050 19.450
20. Svobodová Ivana 2012 GK Šumperk Kubíčková 1.800 8.300 0.000 10.100 2.200 6.900 0.000 9.100 19.200
21. Koptíková Lucie 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková 1.800 8.200 0.000 10.000 2.000 7.000 0.000 9.000 19.000
22. Janičkovičová Julie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 1.800 8.150 0.000 9.950 2.400 6.550 0.000 8.950 18.900
23. Langerová Eliška 2011 GK Šumperk Kubíčková 1.600 8.500 0.000 10.100 2.300 6.400 0.000 8.700 18.800
24. Jašková Klára 2011 GK Vítkovice Mamčařová 1.800 7.350 0.000 9.150 2.100 6.850 0.000 8.950 18.100
25. Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková 0.900 6.950 0.000 7.850 2.100 8.050 0.000 10.150 18.000
26. Žáčková Ema 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková 1.200 7.650 0.000 8.850 1.400 5.600 0.000 7.000 15.850

zpět na detail závodu