Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ O Zlatý štít VOKD

 23.2.2019
 pořadatel: Ostrava
Stáhnout výsledky

Starší žákyně B – ročníky 2006 – 2008

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen bradla D E pen kladina Celkem
1. Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek 2.600 8.750 0.000 11.350 3.000 8.450 0.000 11.450 22.800
2. Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Hynek, Grmelová 2.500 8.800 0.000 11.300 3.000 7.850 0.000 10.850 22.150
3. Kubínová Šárka 2008 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.000 9.150 0.000 11.150 3.200 7.450 0.000 10.650 21.800
4. Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová 2.500 8.950 0.000 11.450 2.900 7.400 0.000 10.300 21.750
5. Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.500 8.400 0.000 10.900 2.700 7.650 0.000 10.350 21.250
6. Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová 2.500 8.450 0.000 10.950 3.100 7.200 0.000 10.300 21.250
7. Jurajdová Anna 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv 2.500 8.550 0.000 11.050 3.000 7.200 0.000 10.200 21.250
8. Chýlková Aneta 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv 2.500 8.050 0.000 10.550 3.000 7.650 0.000 10.650 21.200
9. Pěchová Lucie 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv 2.500 8.500 0.000 11.000 3.000 7.200 0.000 10.200 21.200
10. Krausová Kateřina 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová 2.500 8.750 0.000 11.250 3.100 6.850 0.000 9.950 21.200
11. Mikešová Karolina 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 2.500 8.550 0.000 11.050 3.100 7.000 0.000 10.100 21.150
12. Marcoňová Elen 2006 Gymnastika Zlín Janečková, Valová 2.500 8.500 0.000 11.000 3.100 6.750 0.000 9.850 20.850
13. Veselá Julie 2007 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.600 7.850 0.000 10.450 3.100 7.250 0.000 10.350 20.800
14. Novotná Amálie 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 2.500 8.150 0.000 10.650 3.000 7.150 0.000 10.150 20.800
15. Talpová Aneta 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv 2.500 8.700 0.000 11.200 3.100 6.450 0.000 9.550 20.750
16. Csernyanszká Veronika 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.500 8.350 0.000 10.850 2.600 7.250 0.000 9.850 20.700
17. Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.500 8.500 0.000 11.000 2.400 6.850 0.000 9.250 20.250
18. Malotová Olívie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv 2.500 7.200 0.000 9.700 3.100 7.200 0.000 10.300 20.000
19. Dobiášová Terezie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová + kolektiv 2.500 8.050 0.000 10.550 2.500 6.800 0.000 9.300 19.850
20. Zemanová Jolana 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 2.500 8.650 0.000 11.150 3.100 5.450 0.000 8.550 19.700
21. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.500 7.550 0.000 10.050 2.400 7.200 0.000 9.600 19.650
22. Neklová Anna 2007 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.500 8.000 0.000 10.500 2.600 6.350 0.000 8.950 19.450
23. Vavříčková Markéta 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 2.500 6.250 0.000 8.750 2.900 7.500 0.000 10.400 19.150
24. Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.500 8.850 0.000 11.350 2.500 5.250 0.000 7.750 19.100
25. Štrupová Eliška 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto 2.500 8.100 0.000 10.600 2.700 5.750 0.000 8.450 19.050
26. Bruštíková Amelie Anna 2007 GK Šumperk Urbanová 2.500 8.150 0.000 10.650 2.500 5.750 0.000 8.250 18.900
27. Janková Klára 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta 2.500 7.050 0.000 9.550 2.000 6.450 0.000 8.450 18.000

zpět na detail závodu