Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m. Prahy

 19.5.2019
 pořadatel: TJ Sokol Kampa
Stáhnout výsledky

VS1A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová 10.000 9.250 0.000 19.250 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 9.000 0.000 19.000 75.500
2. Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 8.450 0.000 18.450 8.500 8.550 0.000 17.050 10.000 8.700 0.000 18.700 73.100
3. Paulíčková Daniela 2011 T.J. Sokol Kampa Libichová 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 8.700 0.000 18.700 72.050
4. Rybovičová Julie 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 7.850 0.000 17.850 71.300
5. Kazyrevič Darja 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 7.500 0.000 17.500 71.150
6. Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 7.450 0.100 17.350 10.000 6.600 0.000 16.600 70.950
7. Pálková Anička 2011 SK Hradčany Opočenská 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 7.100 0.000 17.100 9.000 8.000 0.000 17.000 70.250
8. Nešporová Ema 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 6.850 0.000 16.850 69.950
9. Janků Ellen 2011 AC Sparta Praha kolektiv trenérů 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 5.950 0.000 15.950 10.000 7.350 0.200 17.150 69.650
10. Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.550 0.000 17.550 7.800 7.600 0.000 15.400 69.250
11. Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 6.400 0.600 15.800 10.000 7.350 0.000 17.350 68.400
12. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 5.750 0.000 15.750 10.000 7.150 0.000 17.150 68.050
13. Kalašová Tereza 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 6.250 0.000 16.250 9.000 6.700 0.000 15.700 67.850
14. Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 8.200 0.000 18.200 8.500 6.850 0.000 15.350 10.000 7.000 0.000 17.000 67.800
15. Volhejnová Tereza 2011 SK Hradčany Opočenská 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 5.500 0.500 15.000 9.000 6.950 0.000 15.950 67.150
16. Kubíková Kateřina 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.800 0.000 17.800 8.500 6.650 0.000 15.150 9.000 6.350 0.000 15.350 66.200
17. Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 8.100 0.000 18.100 7.800 6.900 0.000 14.700 8.800 6.050 0.000 14.850 65.450
18. Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 6.100 0.500 15.600 9.000 6.150 0.000 15.150 64.600
19. Přibylová Tereza 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 10.000 5.850 0.000 15.850 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 6.100 0.000 16.100 9.000 6.100 0.000 15.100 64.000
20. Ulich Viktorie 2011 BubbleGym Milerská 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 7.100 0.000 17.100 7.500 4.650 0.000 12.150 8.000 5.900 0.000 13.900 60.600
21. Nekvasilová Jůlie 2012 GYMPRA Morysková A. 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 7.800 0.000 17.800 8.500 4.000 0.000 12.500 7.600 5.950 0.000 13.550 60.550

zpět na detail závodu