Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

 28.4.2019
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

VS0A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Štaidlová Edita 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková 10.000 9.400 0.000 19.400 10.000 9.700 0.000 19.700 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 9.000 0.000 19.000 75.900
2. Řezníková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 8.050 0.000 18.050 74.850
3. Krábková Sofia 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 10.000 9.400 0.000 19.400 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 8.700 0.000 18.700 74.700
4. Zachystalová Anna 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 8.600 0.000 18.600 73.900
5. Bezoušková Tereza 2011 AC Sparta Praha Kopáčová 10.000 9.100 0.000 19.100 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.900 0.000 17.900 73.850
6. Červenková Ágnes 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.850 0.000 17.850 73.750
7. Veselá Sofie 2012 T.J. Sokol Kampa Stejskalová V. 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 7.700 0.000 17.700 72.900
8. Eddé Christine 2012 AC Sparta Praha Kopáčová 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 7.150 0.000 17.150 72.100
9. Kratochvílová Natálie 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 6.600 0.000 16.600 71.450
10. Fűrbacherová Michaela 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.050 0.000 17.050 70.950
11. Ondrušková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 6.000 0.000 16.000 10.000 7.600 0.000 17.600 70.900
12. Nechvátalová Klára 2011 GT Šestajovice Brabencová,Stankovičová 10.000 9.450 0.000 19.450 10.000 8.300 0.000 18.300 8.500 7.900 0.500 15.900 10.000 7.250 0.300 16.950 70.600
13. Brabcová Veronika 2011 GT Šestajovice Polákovi 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 6.450 0.000 16.450 70.000
14. Krejčí Lea 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 6.600 0.000 16.600 69.850
15. Šmejkalová Kamila 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 6.400 0.000 16.400 69.800
16. Zagorová Tereza 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 6.150 0.000 16.150 10.000 7.150 0.300 16.850 69.300
17. Vališová Laura 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.050 0.000 17.050 8.800 6.350 0.000 15.150 68.900
18. Gvoždíková Apolena 2012 GYMPRA Hadrbolcová, Moryskova B. 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 6.650 0.000 16.650 68.750
19. Dreier Nicole 2012 SK Hradčany Lipšanová Tereza 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 8.500 0.000 18.500 8.500 6.000 0.000 14.500 10.000 6.800 0.000 16.800 68.600
20. Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 4.700 0.000 14.700 10.000 7.350 0.000 17.350 68.150
20. Křížová Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 5.350 0.000 15.350 10.000 6.800 0.000 16.800 68.150
22. Bendová Julie 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 8.450 0.000 18.450 9.000 6.150 0.000 15.150 10.000 6.250 0.300 15.950 68.000
23. Stankovičová Lucie 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 5.950 0.300 15.650 67.900
24. Volková Dominika 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 6.450 0.000 16.450 67.650
25. Černická Karolína 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 5.200 0.000 15.200 10.000 6.350 0.000 16.350 67.550
26. Grundová Zuzana 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.750 0.000 17.750 9.000 4.950 0.000 13.950 10.000 7.100 0.000 17.100 67.400
27. Tomšíková Aneta 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 6.250 0.000 16.250 10.000 5.600 0.000 15.600 67.100
27. Součková Viktorie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Součková 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 5.100 0.000 15.100 10.000 6.450 0.000 16.450 67.100
27. Řežábková Eliška 2012 SK Hradčany Lipšanová Tereza 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 8.050 0.000 18.050 8.500 6.050 0.000 14.550 9.600 5.850 0.000 15.450 67.100
30. Wessnitzer Vanessa 2011 GYMPRA Hadrbolcová, Moryskova B. 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 5.150 0.000 15.150 10.000 5.600 0.000 15.600 66.300
31. Otová Šárka 2011 T.J. Sokol Praha Dejvice I. 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 7.750 0.000 17.750 9.000 4.350 0.000 13.350 10.000 7.000 0.000 17.000 65.550
32. Königová Filipa 2011 T.J. Sokol Žižkov II. Janovská, Šmídová, Viternová, Kubešová 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 4.950 0.000 14.950 9.600 6.600 0.000 16.200 65.250
33. Novotná Kateřina 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 4.200 0.000 14.200 9.000 5.900 0.000 14.900 63.000
34. Janáková Zuzana 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 6.650 0.000 16.650 10.000 6.200 0.000 16.200 50.900

zpět na detail závodu