Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Oblastní přebor hl.m. Prahy

 22.5.2016
 pořadatel: Počernice
Stáhnout výsledky

mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kateřina Jakešová 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.650 0.000 15.650 7.800 7.800 0.000 15.600 7.100 9.100 0.000 16.200 7.400 9.600 0.000 17.000 64.450
2. Valerie Plevová 2007 AC Sparta Praha Hana Humlová 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 9.050 0.000 15.050 7.400 8.550 0.000 15.950 6.700 9.250 0.000 15.950 62.000
3. Kateřina Nosková 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 6.000 9.350 0.000 15.350 6.800 8.300 0.000 15.100 7.100 8.650 0.000 15.750 7.200 8.750 0.000 15.950 62.150
4. Anna Sytenská 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.150 0.000 15.150 6.800 8.450 0.000 15.250 6.000 8.050 0.000 14.050 7.400 9.400 0.000 16.800 61.250
5. Kristýna Bucková 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 8.900 0.000 14.900 7.800 7.500 0.000 15.300 6.100 8.600 0.000 14.700 7.400 9.000 0.000 16.400 61.300
6. Eliška Volná 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.500 0.000 15.500 6.000 8.900 0.000 14.900 6.000 8.050 0.000 14.050 7.400 9.300 0.000 16.700 61.150
7. Alina Rishko 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 9.200 0.000 15.200 6.000 9.100 0.000 15.100 6.300 8.350 0.000 14.650 7.400 8.500 0.000 15.900 60.850
8. Daniela Háchová 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.450 0.000 15.450 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 8.500 0.000 14.500 7.400 8.650 0.000 16.050 60.800
9. Bára Fleischhansová 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.550 0.000 15.550 6.800 8.900 0.000 15.700 6.000 6.900 0.000 12.900 7.400 8.650 0.000 16.050 60.200
10. Alžběta Pluhařová 2008 TJ Slovan Praha Novotná, Rulfová 6.000 8.950 0.000 14.950 6.000 8.800 0.000 14.800 6.100 8.050 0.000 14.150 7.400 8.600 0.000 16.000 59.900
11. Nikol Jeřábková 2007 TJ Sokol Žižkov II Libichová 6.000 9.250 0.000 15.250 6.800 9.000 0.000 15.800 5.700 6.700 0.000 12.400 7.200 8.450 0.000 15.650 59.100
12. Nikola Vlasáková 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 9.150 0.000 15.150 6.200 8.100 0.000 14.300 6.700 8.100 0.000 14.800 59.300
13. Tereza Kalivodová 2007 GYMPRA Morysková 6.000 8.500 0.000 14.500 6.800 7.650 0.000 14.450 6.300 8.200 0.000 14.500 7.400 8.150 0.000 15.550 59.000
14. Luisa Machů 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 8.550 0.000 14.550 6.800 7.750 0.000 14.550 5.900 8.200 0.000 14.100 6.900 8.350 0.000 15.250 58.450
15. Kristýna Lišková 2008 GYMPRA Morysková 6.000 8.700 0.000 14.700 7.000 6.850 0.000 13.850 6.300 7.650 0.000 13.950 7.200 8.700 0.000 15.900 58.400
16. Barbora Blažková 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 6.000 8.850 0.000 14.850 6.800 7.400 0.000 14.200 6.100 7.650 0.000 13.750 7.200 8.000 0.000 15.200 58.000
17. Eliška Pilařová 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 9.150 0.000 15.150 6.000 8.100 0.000 14.100 6.200 7.850 0.000 14.050 6.400 8.550 0.000 14.950 58.250
18. Linda Flachsová 2008 TJ Bohemians Praha Libichová 6.000 8.300 0.000 14.300 6.800 8.100 0.000 14.900 6.000 7.850 0.000 13.850 6.900 7.850 0.000 14.750 57.800
19. Anna Šilhánová 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 8.850 0.000 14.850 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 7.500 0.000 13.500 6.200 8.750 0.000 14.950 57.700
20. Jasmina Něčajeva 2008 AC Sparta Praha Hana Humlová 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 7.950 0.000 13.950 6.000 7.950 0.000 13.950 6.400 9.150 0.000 15.550 57.950
21. Anna Blechová 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 8.950 0.000 14.950 6.000 7.900 0.000 13.900 6.000 7.100 0.000 13.100 7.200 8.650 0.000 15.850 57.800
22. Monika Nagelová 2009 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 9.200 0.000 15.200 6.000 8.100 0.000 14.100 5.900 7.900 0.000 13.800 6.400 7.800 0.000 14.200 57.300
23. Tereza Pokorná 2007 AC Sparta Praha Hana Humlová 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 6.100 0.000 12.100 6.400 9.000 0.000 15.400 56.650
24. Lucie Horáková - MS 2008 TJ Sokol Šestajovice Sýkorová 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 8.350 0.000 14.350 6.200 6.300 0.000 12.500 6.900 8.050 0.000 14.950 56.450
24. Lada Vondráková 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M., Pinkavová 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 8.000 0.000 14.000 6.200 6.550 0.000 12.750 6.200 9.100 0.000 15.300 56.250
25. Ema Rytířová 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 8.000 0.000 14.000 6.100 6.350 0.000 12.450 6.200 8.350 0.000 14.550 55.700
26. Kateřina Ježková 2009 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 7.600 0.000 13.600 6.100 7.250 0.000 13.350 6.000 8.100 0.000 14.100 55.400
27. Denise Arazimová 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Kašparová, Pracnová, Schwarzová 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 7.850 0.000 13.850 6.000 7.000 0.000 13.000 6.400 7.150 0.000 13.550 54.600
28. Magdaléna Novotná 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová 6.000 8.850 0.000 14.850 6.000 7.100 0.000 13.100 5.700 6.950 0.000 12.650 6.200 7.900 0.000 14.100 54.700
29. Lucie Ježková 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 5.500 0.000 11.500 6.200 8.600 0.000 14.800 54.700
30. Nicol Huslarová 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 6.000 8.850 0.000 14.850 6.000 8.100 0.000 14.100 5.200 6.500 0.000 11.700 6.000 7.700 0.000 13.700 54.350
31. Karolína Barusová 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 7.100 0.000 13.100 6.000 7.050 0.000 13.050 53.800
32. Josefina Urbanová 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 6.000 9.600 0.000 15.600 6.000 6.300 0.000 12.300 6.000 5.700 0.000 11.700 6.000 8.250 0.000 14.250 53.850
33. Martina Dušková 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 6.750 0.000 12.750 5.600 7.600 1.000 12.200 52.800
34. Dorota Tyšerová 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 6.300 0.000 12.300 6.000 7.000 0.000 13.000 6.200 6.950 0.000 13.150 52.850
35. Jana Bursová 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová 6.000 8.150 0.000 14.150 6.000 6.600 0.000 12.600 6.000 5.650 0.000 11.650 6.000 7.900 0.000 13.900 52.300
36. Lucie Rebhonová 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 7.850 0.000 13.850 4.900 5.600 0.000 10.500 6.200 7.400 0.000 13.600 52.150
37. Kristýna Bukovská 2008 GT Šestajovice Sýkorová 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 7.150 0.000 13.150 5.200 5.450 0.000 10.650 6.400 8.100 0.000 14.500 52.650
38. Helena Sojková 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Jandová 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 7.250 0.000 13.250 5.200 6.250 0.000 11.450 6.000 7.150 0.000 13.150 52.100
39. Adéla Freslová 2008 GYMPRA Novotná 6.000 7.900 0.000 13.900 6.000 7.550 0.000 13.550 5.700 5.850 1.000 10.550 6.700 7.600 0.000 14.300 52.300
40. Nicoletta Pavonne 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Kašparová, Pracnová, Schwarzová 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 6.900 0.000 12.900 6.000 4.950 0.000 10.950 6.400 6.700 0.000 13.100 51.250
41. Marie Daďová 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 7.700 0.000 13.700 6.000 3.850 0.000 9.850 6.000 7.750 0.000 13.750 52.050
42. Denisa Bukačová 2009 TJ Bohemians Praha 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 6.400 0.000 12.400 5.200 4.300 0.000 9.500 6.000 8.250 0.000 14.250 50.950
43. Simona Hanžlíková 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová 6.000 8.150 0.000 14.150 6.000 8.400 0.000 14.400 5.000 3.950 0.000 8.950 6.500 6.500 0.000 13.000 50.500
44. Viktorie Jandová 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Jandová 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 7.500 0.000 13.500 4.900 6.000 0.000 10.900 5.000 6.850 0.000 11.850 50.050
45. Marie Hrabánková 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 7.750 0.000 13.750 5.200 3.700 1.000 7.900 6.400 7.000 0.000 13.400 49.450
46. Michaela Jakabová 2007 TJ Sokol Praha - Dejvice I Kašparová, Pracnová, Schwarzová 6.000 7.700 0.000 13.700 6.000 7.750 0.000 13.750 5.200 5.200 0.000 10.400 6.000 4.900 0.000 10.900 48.750
47. Viktorie Pechanová 2008 TJ Sokol Horní Počernice Muhr, Jandová 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 6.300 0.000 12.300 5.200 5.900 0.000 11.100 5.000 4.950 1.000 8.950 46.850
48. Nikola Budaiová 2007 TJ Sokol Žižkov II Bartáková, Prát 6.000 7.900 0.000 13.900 6.000 7.200 0.000 13.200 3.400 6.000 3.000 6.400 5.400 6.000 0.000 11.400 44.900

zpět na detail závodu