Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor Prahy jednotlivkyň

 29.5.2016
 pořadatel: TJ Sokol Kampa
Stáhnout výsledky

mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kateřina Jakešová 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.050 0.000 15.150 7.800 7.500 0.000 15.300 7.100 9.550 0.000 16.650 7.400 9.000 0.000 16.400 63.500
2. Eliška Volná 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.500 0.000 15.250 6.000 9.300 0.000 15.300 6.100 9.550 0.000 15.650 7.400 8.950 0.000 16.350 62.550
3. Kristýna Bucková 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.400 0.000 15.350 7.800 7.500 0.000 15.300 7.100 8.550 0.000 15.650 7.400 8.300 0.000 15.700 62.000
4. Alina Rishko 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 9.050 0.000 14.950 6.000 9.300 0.000 15.300 6.300 9.250 0.000 15.550 7.400 8.600 0.000 16.000 61.800
5. Kateřina Nosková 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 6.000 9.200 0.000 15.325 6.800 8.450 0.000 15.250 7.100 8.850 0.000 15.950 6.700 7.650 0.000 14.350 60.875
6. Anna Sytenská 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 8.850 0.000 14.750 6.800 8.200 0.000 15.000 6.000 8.800 0.000 14.800 7.400 8.500 0.000 15.900 60.450
7. Bára Fleischhansová 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.250 0.000 15.225 6.800 8.500 0.000 15.300 5.300 8.900 0.000 14.200 7.400 8.250 0.000 15.650 60.375
8. Daniela Háchová 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 8.700 0.000 14.925 6.000 9.300 0.000 15.300 6.000 8.900 0.000 14.900 7.400 7.650 0.000 15.050 60.175
9. Nikol Jeřábková 2007 TJ Sokol Žižkov II Libichová 6.000 9.150 0.000 15.000 6.800 8.400 0.000 15.200 6.000 8.900 0.000 14.900 7.400 7.200 0.000 14.600 59.700
10. Valerie Plevová 2007 AC Sparta Praha Humlová,Kopáčová 6.000 9.500 0.000 15.300 6.000 9.150 0.000 15.150 6.400 8.000 0.000 14.400 6.700 8.050 0.000 14.750 59.600
11. Anna Blechová 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.000 0.000 14.900 6.000 8.550 0.000 14.550 7.000 8.100 0.000 15.100 7.400 7.450 0.000 14.850 59.400
12. Nikola Vlasáková 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 9.050 0.000 14.725 6.000 8.500 0.000 14.500 7.200 8.500 0.000 15.700 6.700 7.400 0.000 14.100 59.025
13. Monika Nagelová 2009 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 9.400 0.000 15.175 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 9.100 0.000 15.100 6.900 6.900 0.000 13.800 58.175
14. Luisa Machů 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 8.800 0.000 14.650 6.800 7.850 0.000 14.650 6.200 8.600 0.000 14.800 6.900 7.100 0.000 14.000 58.100
15. Jasmina Něčajeva 2008 AC Sparta Praha Humlová,Kopáčová 6.000 7.950 0.000 14.050 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.800 0.000 14.800 6.200 8.500 0.000 14.700 58.050
16. Eliška Pilařová 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 6.000 8.500 0.000 14.300 6.000 8.400 0.000 14.400 6.200 7.800 0.000 14.000 7.400 7.850 0.000 15.250 57.950
17. Alžběta Pluhařová 2008 TJ Slovan Praha Novotná, Rulfová 6.000 8.350 0.000 14.200 6.000 9.150 0.000 15.150 6.100 7.200 0.000 13.300 7.400 7.800 0.000 15.200 57.850
18. Ema Rytířová 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 8.500 0.000 14.475 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 8.400 0.000 14.400 6.200 7.650 0.000 13.850 57.075
19. Tereza Pokorná 2007 AC Sparta Praha Humlová,Kopáčová 6.000 8.800 0.000 14.625 6.000 8.600 0.000 14.600 6.400 6.450 0.000 12.850 6.400 8.450 0.000 14.850 56.925
20. Tereza Kalivodová 2007 GYMPRA Morysková, Konečný 6.000 8.150 0.000 14.475 7.800 6.300 0.000 14.100 7.100 6.400 0.000 13.500 7.200 7.550 0.000 14.750 56.825
21. Lada Vondráková 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M., Pinkavová 6.000 8.750 0.000 14.350 6.000 7.950 0.000 13.950 6.200 7.750 0.000 13.950 6.200 7.850 0.000 14.050 56.300
22. Barbora Blažková 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 6.000 8.850 0.000 14.600 6.800 7.950 0.000 14.750 5.200 7.700 0.000 12.900 6.900 7.100 0.000 14.000 56.250
23. Kristýna Lišková 2008 GYMPRA Morysková, Konečný 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 8.000 0.000 14.000 7.400 4.500 0.000 11.900 7.200 8.000 0.000 15.200 55.500
24. Josefina Urbanová 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 6.000 8.450 0.000 14.375 6.000 7.500 0.000 13.500 5.700 8.550 0.000 14.250 6.000 7.000 0.000 13.000 55.125
25. Ema Petržíková 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová 6.000 8.050 0.000 13.675 6.000 7.300 0.000 13.300 6.000 7.550 0.000 13.550 6.900 7.600 0.000 14.500 55.025
26. Lucie Ježková 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 8.300 0.000 13.700 6.000 6.450 0.000 12.450 6.100 8.300 0.000 14.400 6.400 8.050 0.000 14.450 55.000
27. Linda Flachsová 2008 TJ Bohemians Praha Libichová 6.000 8.000 0.000 13.875 6.800 8.050 0.000 14.850 5.200 7.850 0.000 13.050 6.700 6.250 0.000 12.950 54.725
28. Laura Česneková 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 6.000 8.550 0.000 14.050 6.000 7.300 0.000 13.300 6.000 8.250 0.000 14.250 6.200 6.250 0.000 12.450 54.050
29. Kristýna Bukovská 2008 GT Šestajovice Sýkorová 6.000 8.100 0.000 13.550 6.000 7.250 0.000 13.250 6.000 6.900 0.000 12.900 6.400 7.300 0.000 13.700 53.400
30. Kateřina Ježková 2009 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 8.300 0.000 13.875 6.000 7.550 0.000 13.550 6.000 6.600 0.000 12.600 6.000 7.150 0.000 13.150 53.175
31. Martina Dušková 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 6.000 8.350 0.000 13.450 6.000 7.650 0.000 13.650 5.700 8.000 0.000 13.700 5.000 6.800 0.000 11.800 52.600
32. Karolína Barusová 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 6.000 8.650 0.000 14.475 6.000 7.950 0.000 13.950 6.000 6.300 0.000 12.300 6.000 6.400 1.000 11.400 52.125
33. Dorota Tyšerová 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana 6.000 7.050 0.000 13.350 6.000 6.950 0.000 12.950 5.200 7.000 0.000 12.200 6.200 7.150 0.000 13.350 51.850
34. Nicol Huslarová 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 6.000 8.100 0.000 13.775 6.000 7.400 0.000 13.400 5.200 6.500 0.000 11.700 6.000 5.900 0.000 11.900 50.775
35. Magdaléna Novotná 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová 6.000 8.800 0.000 7.400 6.000 6.850 0.000 12.850 5.200 7.850 0.000 13.050 6.000 5.750 0.000 11.750 45.050

zpět na detail závodu