Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál Z. Hartlové

 28.10.2016
 pořadatel: Pelhřimov

Nejmladší žákyně 2010-2011

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.970 0.000 10.970 2.000 9.000 0.000 11.000 21.970
2. Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.700 0.000 10.700 2.000 9.270 0.000 11.270 21.970
3. Číhalová Karolína 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.630 0.000 10.630 2.000 9.200 0.000 11.200 21.830
4. Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.500 0.000 10.500 2.000 8.970 0.000 10.970 21.470
5. Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.260 0.000 10.260 2.000 9.200 0.000 11.200 21.460
6. Bartásková Aneta 2011 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.670 0.000 10.670 2.000 8.700 0.000 10.700 21.370
7. Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.700 0.000 10.700 2.000 8.500 0.000 10.500 21.200
8. Malinová Izabell Zoe 2010 TJ Sokol Chrudim Linková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.200 0.000 10.200 2.000 8.740 0.000 10.740 20.940
9. Chocholová Sára 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.260 0.000 10.260 2.000 8.400 0.000 10.400 20.660
10. Michalová Wenesa Marie 2010 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.930 0.000 9.930 2.000 8.440 0.000 10.440 20.370
11. Plachá Emily 2010 TJ Sokol Chrudim Linková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.200 0.000 10.200 2.000 7.900 0.000 9.900 20.100
12. Lokajová Valérie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.100 0.000 10.100 2.000 7.500 0.000 9.500 19.600
13. Růžičková Michaela 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková Blanka 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.300 0.000 10.300 1.500 8.600 1.000 9.100 19.400
14. Maryšková Nela 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková,Hofhauerová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.370 0.000 10.370 1.500 8.200 1.000 8.700 19.070
15. Dubová Ester 2010 SG Pelhřimov Svobodovi 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.130 0.000 9.130 2.000 7.840 0.000 9.840 18.970
16. Marešová Karolína 2010 TJ Sokol Kolín Voglová,Kučerová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.940 0.000 9.940 1.500 8.340 1.000 8.840 18.780
17. Jelínková Adéla 2011 TJ Sokol Kolín Voglová,Kučerová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.070 0.000 10.070 1.500 8.000 1.000 8.500 18.570
18. Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Bidrmanová, Dvořáková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.870 0.000 9.870 1.500 8.140 1.000 8.640 18.510

zpět na detail závodu