Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor Jihočeský kraj a Vysočina SGŽ

 19.11.2016
 pořadatel: Tábor
Stáhnout výsledky

III. liga - Žákyně C

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1 TJ Slovan Jindřichův Hradec D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Krajňáková Eliška 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec 2.400 9.250 0.000 11.650 2.600 7.700 0.000 10.300 4.000 8.100 0.000 12.100 4.100 7.950 0.000 12.050 46.100
  Krajňáková Nela 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec 2.400 8.950 0.000 11.350 2.600 7.800 0.000 10.400 4.000 8.250 0.000 12.250 4.000 7.750 0.000 11.750 45.750
  Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec 2.400 7.550 0.000 9.950 2.700 6.900 0.000 9.600 4.100 6.300 0.000 10.400 4.000 7.650 0.000 11.650 41.600
  Picková Magdaléna 2004 TJ Slovan Jindřichův Hradec 2.400 9.450 0.000 11.850 2.800 8.100 0.000 10.900 4.300 8.550 0.000 12.850 4.300 7.900 0.000 12.200 47.800
  celkem 34.850 31.600 37.200 36.000 139.650
2 TJ Spartak Trhové Sviny D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny 2.400 7.500 0.000 9.900 2.400 4.150 1.500 5.050 3.700 7.050 0.000 10.750 4.000 7.400 0.000 11.400 37.100
  Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny 2.400 8.000 0.000 10.400 2.700 6.400 0.000 9.100 3.800 6.850 0.000 10.650 3.800 7.100 0.000 10.900 41.050
  Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny 2.400 7.600 0.000 10.000 2.500 6.250 0.000 8.750 3.800 7.600 0.000 11.400 3.800 7.700 0.000 11.500 41.650
  Troupová Natálie 2004 TJ Spartak Trhové Sviny 2.400 7.850 0.000 10.250 2.600 5.000 0.000 7.600 3.800 7.350 0.000 11.150 3.800 7.050 0.000 10.850 39.850
  celkem 30.650 25.450 33.300 33.800 123.200
3 Merkur České Budějovice D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Dvořáková Kateřina 2007 Merkur České Budějovice 2.400 8.100 0.000 10.500 2.600 4.950 0.000 7.550 3.800 7.500 0.000 11.300 3.800 7.650 0.000 11.450 40.800
  Filausová Barbora 2006 Merkur České Budějovice 2.400 6.850 0.000 9.250 2.500 6.100 0.000 8.600 3.800 5.300 0.000 9.100 3.900 7.150 0.000 11.050 38.000
  Chromá Sára 2005 Merkur České Budějovice 2.400 8.300 0.000 10.700 2.600 6.150 0.000 8.750 3.600 7.200 0.500 10.300 3.800 7.400 0.000 11.200 40.950
  celkem 30.450 24.900 30.700 33.700 119.750
4 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Švecová Eliška 2005 SG Pelhřimov 2.400 8.050 0.000 10.450 2.600 6.950 0.000 9.550 4.000 6.350 0.000 10.350 4.200 6.950 0.000 11.150 41.500
  Ellederová Aneta 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí 2.400 6.300 0.000 8.700 2.500 6.450 0.500 8.450 3.900 4.500 0.000 8.400 3.800 7.600 0.000 11.400 36.950
  Hajná Bára 2006 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí 2.400 7.400 0.000 9.800 2.500 5.950 0.000 8.450 3.700 6.700 0.000 10.400 3.800 7.250 0.000 11.050 39.700
  celkem 28.950 26.450 29.150 33.600 118.150
5 TJ Šumavan Vimperk D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Hojdekrová Tereza 2004 TJ Šumavan Vimperk 2.400 7.300 0.000 9.700 0.000 0.000 0.000 0.000 3.700 6.450 0.500 9.650 3.800 7.050 0.000 10.850 30.200
  Pelešková Jitka 2006 TJ Šumavan Vimperk 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 3.350 1.000 4.850 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 6.250 0.000 10.050 14.900
  Pištěková Adéla 2004 TJ Šumavan Vimperk 2.400 7.550 0.000 9.950 2.500 4.400 1.000 5.900 3.800 7.200 0.000 11.000 0.000 0.000 0.000 0.000 26.850
  Pištěková Linda 2004 TJ Šumavan Vimperk 2.400 7.600 0.000 10.000 2.700 4.450 0.000 7.150 3.900 6.150 0.000 10.050 4.000 6.100 0.000 10.100 37.300
  Zdeňková Barbora 2006 TJ Šumavan Vimperk 2.400 7.100 0.000 9.500 2.500 4.050 1.000 5.550 3.800 6.050 0.000 9.850 3.800 6.600 0.000 10.400 35.300
  celkem 29.650 18.600 30.900 31.350 110.500
6 TJ Spartak Trhové Sviny B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Filisteinová Kristýna 2006 TJ Spartak Trhové Sviny 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
  Kaftanová Jana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny 2.400 6.700 0.000 9.100 2.500 6.400 0.500 8.400 3.600 6.150 1.000 8.750 3.800 6.100 0.000 9.900 36.150
  Koptová Nela 2007 TJ Spartak Trhové Sviny 2.400 7.600 0.000 10.000 1.300 7.000 1.000 7.300 3.600 5.350 1.000 7.950 2.100 7.150 0.000 9.250 34.500
  Marková Karolína 2007 TJ Spartak Trhové Sviny 2.400 6.100 0.000 8.500 1.300 7.150 1.000 7.450 2.500 6.700 2.000 7.200 3.800 6.500 0.000 10.300 33.450
  Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny 2.400 8.250 0.000 10.650 2.600 4.550 0.000 7.150 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 17.800
  celkem 29.750 23.150 23.900 29.450 106.250
7 TJ Nová Včelnice D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Hanzlová Anna 2005 TJ Nová Včelnice 2.400 6.050 0.000 8.450 2.500 6.300 0.000 8.800 3.600 4.750 0.000 8.350 3.800 5.350 0.000 9.150 34.750
  Jačová Elena 2007 TJ Nová Včelnice 2.400 6.700 0.000 9.100 2.500 5.050 0.500 7.050 2.300 3.450 3.500 2.250 3.800 3.400 0.000 7.200 25.600
  Melicharová Marie 2007 TJ Nová Včelnice 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 5.500 0.500 7.500 3.500 3.600 1.000 6.100 3.800 5.000 0.000 8.800 22.400
  Omastová Karolina 2006 TJ Nová Včelnice 2.400 7.000 0.000 9.400 2.500 6.150 0.000 8.650 3.700 6.400 0.000 10.100 3.800 5.850 0.000 9.650 37.800
  celkem 26.950 24.950 24.550 27.600 104.050

zpět na detail závodu