Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Vánoční závod - Vršovice

 17.12.2016
 pořadatel: TJ Sokol Praha Vršovice
Stáhnout výsledky

Žákyně 2007

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Gaždová Lucie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová 3.500 8.950 0.000 12.450 3.000 9.050 0.000 12.050 3.000 9.450 0.000 12.450 36.950
2. Vejmolová Viktorie 2007 SK Hradčany Opočenská 3.500 9.150 0.000 12.650 3.000 8.850 0.000 11.850 3.000 9.250 0.000 12.250 36.750
3. Nechánská Tereza 2007 TJ Sokol Kampa V.Zmeškalová 3.500 8.900 0.000 12.400 3.000 9.250 0.000 12.250 3.000 8.850 0.000 11.850 36.500
4. Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.500 9.250 0.000 12.750 3.000 8.150 0.000 11.150 3.000 9.400 0.000 12.400 36.300
5. Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.500 8.400 0.000 11.900 3.000 9.050 0.000 12.050 3.000 9.300 0.000 12.300 36.250
6. Rishko Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 3.500 8.700 0.000 12.200 3.000 8.900 0.000 11.900 3.000 9.050 0.000 12.050 36.150
7. Škardová Magdaléna 2007 TJ Tourist Říčany Jechová 3.500 9.000 0.000 12.500 3.000 8.900 1.000 10.900 3.000 9.050 0.000 12.050 35.450
8. Ježková Lucie 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 3.500 8.400 0.000 11.900 3.000 8.400 0.000 11.400 3.000 8.550 0.000 11.550 34.850
9. Sojková Helena 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.800 8.050 0.000 10.850 3.000 8.750 0.000 11.750 3.000 9.100 0.000 12.100 34.700
10. Šubrtová Tereza 2007 TJ Tourist Říčany Jechová 3.500 8.600 0.000 12.100 3.000 8.050 0.000 11.050 3.000 8.400 0.000 11.400 34.550
11. Kacbundová Veronika 2007 TJ Sokol Plzeň I Kolektiv 3.500 7.900 0.000 11.400 3.000 7.700 0.000 10.700 3.000 9.250 0.000 12.250 34.350
11. Nykodýmová Aneta 2007 GK Vítkovice Mamčařová 3.000 7.950 0.000 10.950 3.000 8.600 0.000 11.600 3.000 8.800 0.000 11.800 34.350
13. Krejbichová Eliška 2007 TJ Doksy Klimešová Linda 2.800 8.250 0.000 11.050 3.000 8.000 0.000 11.000 3.000 9.000 0.000 12.000 34.050
14. Kučová Lucie 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 3.500 7.300 0.000 10.800 3.000 8.300 0.000 11.300 3.000 8.650 0.000 11.650 33.750
15. Bajerová Mia 2007 GYMPRA Morysková B. 3.000 7.150 0.000 10.150 3.000 8.400 0.000 11.400 3.000 9.150 0.000 12.150 33.700
16. Wendlerová Anika 2007 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 3.500 7.350 0.000 10.850 3.000 8.650 0.000 11.650 3.000 7.650 0.000 10.650 33.150
17. Jebavá Eliška 2007 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 3.000 7.950 0.000 10.950 3.000 7.350 0.000 10.350 3.000 8.050 0.000 11.050 32.350
18. Szánto Eva 2007 GYMPRA Morysková B. 2.800 8.250 0.000 11.050 2.000 7.100 0.000 9.100 3.000 8.150 0.000 11.150 31.300
19. Běhalová Nikola 2007 TJ Pedagog Modřany 3.000 5.850 0.000 8.850 3.000 7.950 0.000 10.950 3.000 8.350 0.000 11.350 31.150
20. Pavelkova Jolana 2007 TJ Pedagog Modřany 3.000 6.950 0.000 9.950 2.000 7.450 0.000 9.450 3.000 8.400 0.000 11.400 30.800
21. Adamová Karolína 2007 ZŠ Zeleneč Svobodová, Hlaváčková 3.000 6.400 0.000 9.400 2.000 7.350 1.000 8.350 3.000 7.750 0.000 10.750 28.500

zpět na detail závodu