Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Vánoční závod - Vršovice

 17.12.2016
 pořadatel: TJ Sokol Praha Vršovice
Stáhnout výsledky

Žákyně 2009

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová 3.500 8.550 0.000 12.050 3.000 9.800 0.000 12.800 3.000 9.000 0.000 12.000 36.850
2. Bakusová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 2.800 8.750 0.000 11.550 3.000 9.700 0.000 12.700 3.000 9.300 0.000 12.300 36.550
3. Panova Theodora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 3.000 8.500 0.000 11.500 3.000 9.650 0.000 12.650 3.000 8.750 0.000 11.750 35.900
4. Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová 2.800 8.800 0.000 11.600 3.000 9.850 0.000 12.850 3.000 8.400 0.000 11.400 35.850
5. Smetanová Sára 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 2.800 8.650 0.000 11.450 3.000 9.200 0.000 12.200 3.000 8.850 0.000 11.850 35.500
5. Svobodová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 2.800 8.300 0.000 11.100 3.000 9.500 0.000 12.500 3.000 8.900 0.000 11.900 35.500
7. Ježková Kateřina 2009 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 3.500 7.950 0.000 11.450 3.000 9.750 0.000 12.750 2.000 9.200 0.000 11.200 35.400
8. Janáčková Joanna 2009 SK Hradčany Opočenská 3.000 8.450 0.000 11.450 3.000 9.150 0.000 12.150 3.000 8.700 0.000 11.700 35.300
9. Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 2.800 7.800 0.000 10.600 3.000 9.550 0.000 12.550 3.000 8.900 0.000 11.900 35.050
10. Měšťánková Kristýna 2009 GT Šestajovice Poláková, Horáková 3.000 7.800 0.000 10.800 3.000 9.500 0.000 12.500 3.000 8.650 0.000 11.650 34.950
11. Hrdličková Barbora 2009 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová 3.000 8.650 0.000 11.650 3.000 8.700 0.000 11.700 3.000 8.550 0.000 11.550 34.900
12. Šilhavíková Viktorie 2009 TJ Bohemians Praha Opočenská 3.000 7.850 0.000 10.850 3.000 9.350 0.000 12.350 3.000 8.600 0.000 11.600 34.800
13. Hrušková Tereza 2009 TJ Tourist Říčany Jechová 3.000 7.250 0.000 10.250 3.000 9.700 0.000 12.700 3.000 8.700 0.000 11.700 34.650
14. Petroušková Lucie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 3.000 8.450 0.000 11.450 3.000 8.800 0.000 11.800 3.000 8.150 0.000 11.150 34.400
15. Belicová Barbora 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 2.800 7.500 0.000 10.300 3.000 9.200 0.000 12.200 3.000 8.800 0.000 11.800 34.300
15. Raba Rozálie 2009 TJ Sokol Žižkov II Petráková 3.000 7.900 0.000 10.900 3.000 9.400 0.000 12.400 2.000 9.000 0.000 11.000 34.300
17. Volfová Nela 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 2.800 8.350 0.000 11.150 3.000 8.950 0.000 11.950 3.000 8.050 0.000 11.050 34.150
17. Řezníčková Lucie 2009 ZŠ Zeleneč Spitzerová, Reljičová 3.000 7.850 0.000 10.850 3.000 9.250 0.000 12.250 3.000 8.050 0.000 11.050 34.150
19. Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová 2.800 8.450 0.000 11.250 3.000 9.000 0.000 12.000 3.000 7.800 0.000 10.800 34.050
19. Salvét Maya 2009 TJ Doksy Klimešová, Tichá 2.800 7.950 0.000 10.750 3.000 9.100 0.000 12.100 3.000 8.200 0.000 11.200 34.050
21. Mrázová Ema 2009 TJ Pedagog Modřany 3.000 7.950 0.000 10.950 3.000 9.100 0.000 12.100 3.000 7.900 0.000 10.900 33.950
21. Réblová Klára 2009 TJ Doksy Klimešová, Tichá 3.000 7.300 0.000 10.300 3.000 9.300 0.000 12.300 3.000 8.350 0.000 11.350 33.950
23. Rosenbaumová Viktorie 2009 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová 3.000 8.350 0.000 11.350 3.000 9.200 0.000 12.200 3.000 7.350 0.000 10.350 33.900
24. Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová 3.000 7.850 0.000 10.850 3.000 9.250 0.000 12.250 3.000 7.700 0.000 10.700 33.800
24. Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 3.000 8.050 0.000 11.050 3.000 9.500 0.000 12.500 2.000 8.250 0.000 10.250 33.800
24. Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 3.000 8.300 0.000 11.300 3.000 9.350 0.000 12.350 2.000 8.150 0.000 10.150 33.800
27. Pokorná Karolína 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá 2.800 7.550 0.000 10.350 3.000 8.950 0.000 11.950 3.000 8.300 0.000 11.300 33.600
28. Štochl Ellie 2009 SK Hradčany Moláčková 3.500 6.950 0.000 10.450 3.000 9.000 0.000 12.000 3.000 7.950 0.000 10.950 33.400
29. Rakušan Elisa Sophie 2009 ZŠ Zeleneč Svobodová, Hlaváčková 3.000 8.350 0.000 11.350 3.000 8.250 0.000 11.250 3.000 7.450 0.000 10.450 33.050
30. Štejrová Dominika 2009 TJ Sokol Plzeň I Kolektiv 3.500 8.450 0.000 11.950 3.000 8.250 0.000 11.250 2.000 7.650 0.000 9.650 32.850
30. Procházková Aneta 2009 TJ Avia Čakovice kolektiv 3.000 7.900 0.000 10.900 3.000 8.650 0.000 11.650 3.000 7.300 0.000 10.300 32.850
32. Kořínková Jitka 2009 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová 3.000 7.550 0.000 10.550 3.000 8.350 0.000 11.350 3.000 7.900 0.000 10.900 32.800
33. Křížová Alžběta 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 3.000 7.050 0.000 10.050 3.000 8.550 0.000 11.550 3.000 7.850 0.000 10.850 32.450
34. Schwarzová Adéla 2009 TJ Avia Čakovice kolektiv 2.800 7.800 0.000 10.600 3.000 8.250 0.000 11.250 3.000 7.350 0.000 10.350 32.200
35. Sahulová Johana 2009 SK Hradčany Opočenská 3.000 7.450 0.000 10.450 3.000 8.750 0.000 11.750 2.000 7.950 0.000 9.950 32.150
36. Pikkelová Lola 2009 GYMPRA Morysková B. 3.000 7.250 0.000 10.250 3.000 7.800 0.000 10.800 3.000 8.050 0.000 11.050 32.100
37. Bendová Emma 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 2.800 7.150 0.000 9.950 3.000 7.750 0.000 10.750 2.000 7.600 0.000 9.600 30.300
38. Elkánová Adéla 2009 ZŠ Zeleneč Spitzerová, Reljičová 2.800 7.800 0.000 10.600 3.000 7.350 0.000 10.350 2.000 6.950 0.000 8.950 29.900
39. Prokopová Barbora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 3.000 6.350 0.000 9.350 3.000 7.400 0.000 10.400 2.000 7.350 0.000 9.350 29.100
40. Lauková Noemi 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 3.000 5.950 0.000 8.950 2.000 7.550 0.000 9.550 1.000 7.150 0.000 8.150 26.650

zpět na detail závodu