Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MISTROVSTVÍ ČR SGM VS

 3.12.2016
 pořadatel: Praha

VS1

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Šmolík Jakub 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Podpěra J. 0.500 9.600 0.000 10.100 0.500 9.500 0.000 10.000 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 9.250 0.000 9.250 0.500 9.700 0.000 10.200 0.500 9.700 0.000 10.200 58.800
2. Prokop Sebastián 2007 SK Hradčany Otava 0.500 9.350 0.000 9.850 0.500 9.100 0.000 9.600 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 9.600 0.000 9.600 0.500 9.500 0.000 10.000 0.500 9.300 0.000 9.800 58.350
3. Kusák Jan 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Podpěra J. 0.500 9.200 0.000 9.700 0.500 9.600 0.000 10.100 0.000 9.250 0.000 9.250 0.000 9.350 0.000 9.350 0.500 9.250 0.000 9.750 0.500 9.600 0.000 10.100 58.250
4. Unger Kryštof 2007 SK Hradčany Otava 0.500 9.200 0.000 9.700 0.500 9.450 0.000 9.950 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 9.650 0.000 9.650 0.000 9.400 0.000 9.400 0.500 9.450 0.000 9.950 58.050
5. Lutovský Josef 2007 SK Hradčany Otava 0.500 9.400 0.000 9.900 0.500 9.350 0.000 9.850 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.500 0.000 9.500 0.500 9.350 0.000 9.850 57.300
6. Jaroš Milan 2008 TJ Sokol Zlín Bezručko 0.500 9.150 0.000 9.650 0.500 9.050 0.000 9.550 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 9.200 0.000 9.200 0.500 9.400 0.000 9.900 0.500 9.500 0.000 10.000 57.250
7. Klimeš Sebastian 2007 TJ Sokol Zlín Bezručko 0.500 9.050 0.000 9.550 0.500 9.450 0.000 9.950 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 9.550 0.000 9.550 0.000 9.350 0.000 9.350 0.500 9.200 0.000 9.700 57.150
8. Procházka Stanislav 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Podpěra J. 0.500 9.450 0.000 9.950 0.500 8.700 0.000 9.200 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 8.800 0.000 8.800 0.500 9.600 0.000 10.100 0.500 9.300 0.000 9.800 56.800
9. Kalinič Tomáš 2007 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron 0.500 9.100 0.000 9.600 0.500 9.100 0.000 9.600 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 9.250 0.000 9.250 0.500 9.450 0.000 9.950 0.500 8.900 0.000 9.400 56.700
10. Pecha Radek 2007 TJ Sokol Kolín Taftl Martin 0.500 8.700 0.500 8.700 0.500 9.150 0.000 9.650 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 9.050 0.500 9.550 0.000 10.050 0.500 9.550 0.000 10.050 56.550
11. Vaculík Jonáš 2007 TJ Sokol Zlín Bezručko 0.500 9.050 0.000 9.550 0.500 9.200 0.000 9.700 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.500 0.000 9.500 0.500 9.150 0.000 9.650 56.450
12. Bitout Maxime Sebastien 2008 SK Hradčany Hasa Alon 0.500 9.250 0.000 9.750 0.500 9.200 0.000 9.700 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 9.100 0.000 9.100 0.500 9.250 0.000 9.750 0.000 9.100 0.000 9.100 56.300
13. Chod Gabriel 2007 SK Hradčany Novák 0.500 8.950 0.000 9.450 0.500 9.050 0.000 9.550 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 9.100 0.000 9.100 0.500 9.050 0.000 9.550 0.500 8.500 0.000 9.000 55.350
14. Šik Marek 2009 TJ Sokol Domažlice Daniel Šik 0.500 9.450 0.000 9.950 0.000 7.850 0.000 7.850 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 9.150 0.000 9.150 0.500 9.300 0.000 9.800 0.500 8.700 0.000 9.200 54.800
15. Knight Sebastián 2009 SK Hradčany Labonek 0.500 9.250 0.000 9.750 0.000 7.950 0.000 7.950 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 9.000 0.000 9.000 0.500 9.500 0.000 10.000 0.000 8.950 0.000 8.950 54.550
16. Nevrkla Matouš 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Zeman, Nevrkla 0.500 8.650 0.000 9.150 0.500 9.200 0.000 9.700 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 8.500 0.000 8.500 0.500 8.700 0.000 9.200 54.500
16. Mach Filip 2007 SK Hradčany Otava 0.500 9.150 0.000 9.650 0.500 8.600 0.000 9.100 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 9.150 0.000 9.150 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 8.800 0.000 8.800 54.500
18. Zachrla Roman 2007 TJ Sokol Bučovice Petržela, Nezdařil 0.500 8.800 0.000 9.300 0.500 8.950 0.000 9.450 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.950 0.000 8.950 54.350
19. Mezuliánek Jakub 2007 TJ Prostějov Hemerka 0.500 9.200 0.000 9.700 0.500 8.800 0.000 9.300 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 7.800 0.000 7.800 0.500 9.000 0.000 9.500 54.250
20. Holický Vít 2007 Gymnastika Liberec Bradáč/Kučera 0.500 8.900 0.000 9.400 0.500 8.250 0.000 8.750 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.900 54.150
21. Tichý Martin 2007 TJ Doksy Jakša 0.500 8.300 0.000 8.800 0.500 8.800 0.000 9.300 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 8.900 0.000 8.900 0.500 9.150 0.000 9.650 54.100
22. Bureš Tomáš 2007 GYMPRA Konečný, Kopáčková 0.500 8.300 0.000 8.800 0.500 9.000 0.000 9.500 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.950 0.000 8.950 0.500 8.600 0.000 9.100 53.900
22. Sauer Lukáš 2008 TJ Sokol Kolín Taftl Martin 0.500 8.900 0.000 9.400 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 8.800 0.000 8.800 0.500 9.050 0.000 9.550 53.900
24. Janák Daniel 2008 TJ Sokol Domažlice Daniel Šik 0.500 9.500 0.000 10.000 0.000 7.300 0.000 7.300 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.300 0.000 9.300 0.500 8.700 0.000 9.200 53.800
24. Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová 0.500 9.050 0.000 9.550 0.500 8.600 0.000 9.100 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 8.400 0.000 8.400 0.500 8.650 0.000 9.150 53.800
26. Erhart Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart 0.500 8.200 0.000 8.700 0.500 8.500 0.000 9.000 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 8.900 0.000 8.900 0.500 9.000 0.000 9.500 53.700
27. Ambrož Kryštof 2008 TJ Sokol Zlín Bezručko 0.000 8.900 0.000 8.900 0.500 8.800 0.000 9.300 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.950 0.000 8.950 53.350
27. Houra David 2007 GYMPRA Konečný, Kopáčková 0.500 8.850 0.000 9.350 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.050 0.000 8.050 53.350
29. Bartošovský Jan 2009 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav 0.000 8.850 0.000 8.850 0.500 7.150 0.000 7.650 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 8.700 0.000 8.700 0.500 9.300 0.000 9.800 0.500 8.900 0.000 9.400 53.150
30. Vejsada Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart 0.500 9.000 0.000 9.500 0.500 8.050 0.000 8.550 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.300 0.000 8.300 53.100
31. Krátký Marek 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 0.500 8.550 0.000 9.050 0.500 8.600 0.000 9.100 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 9.150 0.000 9.150 0.000 8.950 0.000 8.950 53.050
32. Straka Jan 2008 GYMPRA Konečný, Kopáčková 0.500 8.400 0.000 8.900 0.500 8.800 0.000 9.300 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.700 52.900
33. Konečný Vít 2008 SK UP Olomouc Jiří Buben 0.000 8.050 0.000 8.050 0.500 8.400 0.000 8.900 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 9.050 0.000 9.050 0.500 9.200 0.000 9.700 52.800
34. Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko 0.500 8.550 0.000 9.050 0.000 7.400 0.000 7.400 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 9.000 0.000 9.000 0.500 9.000 0.000 9.500 52.750
34. Řípa Petr 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann 0.500 8.500 0.000 9.000 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 9.150 0.000 9.150 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 9.100 0.000 9.100 52.750
36. Voplatek Petr 2008 SK Hradčany Bomer 0.500 8.550 0.000 9.050 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.600 0.000 8.600 52.700
37. Monteiro Bailey Kai 2008 SK Hradčany Bomer 0.500 8.100 0.000 8.600 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 8.250 0.000 8.250 52.550
38. Pavelka Daniel 2007 SK Hradčany Bomer 0.500 8.650 0.000 9.150 0.000 8.150 0.000 8.150 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 9.100 0.000 9.100 52.450
39. Roubíček Vojtěch 2008 SK Hradčany Bomer 0.500 8.400 0.000 8.900 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.850 0.000 8.850 52.400
40. Kolva Maxim 2008 SK Hradčany Otava 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.900 0.000 8.900 52.300
40. Kyselka Filip 2007 SK Hradčany Novák 0.500 8.450 0.000 8.950 0.500 8.000 0.000 8.500 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.800 0.000 8.800 52.300
42. Zhukov Andrej 2009 SK Hradčany Urbánek 0.500 8.450 0.000 8.950 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 8.650 0.000 8.650 52.200
43. Adamčík Alex 2008 SG TJ Třinec Sliž 0.500 8.500 0.000 9.000 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.850 0.000 8.850 52.100
43. Trešl Matěj 2007 TJ Sokol Kolín Taftl Martin 0.500 7.950 0.500 7.950 0.500 8.600 0.000 9.100 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 9.250 0.000 9.250 0.500 8.000 0.000 8.500 52.100
45. Kovář Filip 2009 TJ Sokol Zlín Bezručko 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 8.900 0.000 8.900 52.050
46. Holek Šimon 2007 Merkur České Budějovice Erhart 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 8.500 0.000 8.500 0.500 8.800 0.000 9.300 51.900
46. Spazier Samuel 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron 0.500 8.700 0.000 9.200 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.750 0.000 8.750 51.900
48. Stavělík Matěj 2007 TJ Sokol Bučovice Vejmola, Nezdařil 0.500 8.200 0.000 8.700 0.500 8.450 0.000 8.950 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.450 0.000 8.450 0.500 8.000 0.000 8.500 51.850
49. Schlensinger David 2008 GYMPRA Konečný, Kopáčková 0.000 7.750 0.000 7.750 0.500 8.750 0.000 9.250 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 8.800 0.000 8.800 51.800
50. Janeczko Adam 2007 SG TJ Třinec Sliž 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.750 0.000 8.750 51.700
51. Murka Filip 2009 TJ Sokol Zlín Daněk Pavel, Bezručko 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 8.900 0.000 8.900 51.450
52. Slad Dominik 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann 0.500 8.700 0.000 9.200 0.000 8.050 0.000 8.050 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 7.750 0.000 7.750 0.000 8.800 0.000 8.800 51.350
53. Jeřábek Lukáš 2007 Gymnastika Liberec Putík 0.500 8.500 0.000 9.000 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 7.950 0.000 7.950 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.500 0.000 8.500 51.100
53. Schejbal Jonáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 0.500 8.050 0.000 8.550 0.000 7.300 0.000 7.300 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 9.000 0.000 9.000 51.100
53. Hůrka Jiří 2008 TJ Sokol Bučovice Vejmola 0.000 8.900 0.000 8.900 0.500 8.400 0.000 8.900 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.150 0.000 8.150 0.000 8.600 0.000 8.600 51.100
53. Chramosta David 2009 SK Hradčany Bomer 0.500 8.250 0.000 8.750 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.750 0.000 8.750 51.100
57. Kozych Mark 2008 GYMPRA Konečný, Kopáčková 0.500 8.650 0.000 9.150 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.300 0.000 8.300 50.900
58. Klimeš Vít 2008 Merkur České Budějovice Erhart 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 7.550 0.000 7.550 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.750 0.000 8.750 50.800
59. Barták Adam 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Konečný 0.000 7.350 0.000 7.350 0.500 8.500 0.000 9.000 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.600 0.000 8.600 50.750
60. Brom Daniel 2007 Merkur České Budějovice Tomaschko 0.000 8.350 0.000 8.350 0.500 7.650 0.000 8.150 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.800 0.000 8.800 50.450
61. Michalík Ondřej 2007 SG TJ Třinec Sliž 0.500 8.450 0.000 8.950 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 7.600 0.000 7.600 50.250
61. Prikhodko Sava 2008 SK Hradčany Bomer 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 8.250 0.000 8.250 50.250
61. Herbert Pohl 2007 TJ Sokol Rokycany Potomak 0.500 8.100 0.500 8.100 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 8.050 0.000 8.050 0.000 8.600 0.000 8.600 50.250
64. Lokvenc Tobiáš 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Přibyl S. 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.850 0.000 8.850 49.800
65. Sova Martin 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron 0.500 8.000 0.000 8.500 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.050 0.000 8.050 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.650 0.000 8.650 49.700
65. Kubíček Ondřej 2007 TJ Doksy Jakša 0.500 7.700 0.000 8.200 0.000 7.650 0.000 7.650 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 8.750 0.000 8.750 49.700
67. Roškot Daniel 2008 SK Hradčany Bomer 0.500 8.150 0.500 8.150 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 8.300 0.000 8.300 49.650
67. Kopáček David 2009 GYMPRA Konečný, Kopáčková 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.850 0.000 8.850 49.650
67. Jann Filip 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Zítko, Haluška 0.000 8.450 0.500 7.950 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.050 0.000 8.050 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.750 0.000 8.750 49.650
70. Šrom Jáchym 2008 Merkur České Budějovice Erhart 0.000 8.150 0.000 8.150 0.500 7.400 0.000 7.900 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.350 0.000 8.350 49.600
71. Krejčík Noel 2007 SK Hradčany Bomer 0.500 8.050 0.000 8.550 0.000 7.550 0.000 7.550 0.000 7.750 0.000 7.750 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.650 0.000 8.650 49.500
72. Šimůnek Štěpán 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Zítko, Haluška 0.500 8.200 0.000 8.700 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 8.600 0.500 8.100 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 7.950 0.000 7.950 49.400
73. Roček Tomáš 2008 Merkur České Budějovice Erhart 0.000 8.550 0.500 8.050 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.050 0.000 8.050 49.350
74. Řípa Jakub 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.850 0.000 8.850 49.300
75. Bavelský Savva 2008 GYMPRA Konečný, Kopáčková 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 7.350 0.000 7.350 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.800 0.000 8.800 48.950
76. Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková 0.500 8.300 0.000 8.800 0.000 6.800 0.000 6.800 0.000 8.050 0.000 8.050 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.550 0.000 8.550 48.850
77. Slovák Jakub 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 7.200 0.000 7.200 0.000 8.150 0.000 8.150 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 9.150 0.000 9.150 0.000 8.850 0.000 8.850 48.750
78. Jakša Karel 2007 TJ Doksy Jakša 0.500 6.600 0.000 7.100 0.500 7.800 0.000 8.300 0.000 7.850 0.000 7.850 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 7.950 0.000 7.950 0.000 8.350 0.000 8.350 48.000
78. Knop Karel 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Přibyl S. 0.000 7.950 0.000 7.950 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 8.550 0.000 8.550 48.000
80. Kasparovský Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 0.000 8.000 1.000 7.000 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 8.650 0.000 8.650 47.900
81. Šmolík Matěj 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Přibyl S. 0.000 7.400 0.500 6.900 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 7.850 0.000 7.850 47.850
82. Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová 0.000 8.050 0.000 8.050 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.850 0.000 8.850 47.300
83. Krejčík Leon 2009 SK Hradčany Bomer 0.000 8.150 0.500 7.650 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 7.850 0.000 7.850 0.000 8.450 0.000 8.450 47.050
84. Větrovský Matěj 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal Miroslav 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 7.350 0.000 7.350 0.000 8.150 0.000 8.150 0.000 7.650 0.000 7.650 0.000 8.800 0.000 8.800 46.950
85. Behenský Oliver 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 0.500 7.900 0.500 7.900 0.000 5.800 0.000 5.800 0.000 7.650 0.000 7.650 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 7.950 0.000 7.950 0.000 8.850 0.000 8.850 46.550
86. Vondráček Rostislav 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 0.500 7.200 0.000 7.700 0.000 6.500 0.000 6.500 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 7.250 0.000 7.250 0.000 8.600 0.000 8.600 46.150
87. Hrobský David 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann 0.500 6.650 0.000 7.150 0.000 7.100 0.000 7.100 0.000 7.850 0.000 7.850 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 6.400 0.000 6.400 0.000 8.600 0.000 8.600 45.700
88. Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová 0.000 7.850 0.500 7.350 0.000 6.400 0.000 6.400 0.000 8.050 0.000 8.050 0.000 7.350 0.000 7.350 0.000 7.050 0.000 7.050 0.000 8.800 0.000 8.800 45.000
89. Tamáš Adam 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová 0.500 8.000 1.000 7.500 0.000 6.500 0.000 6.500 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 7.450 0.000 7.450 0.000 7.450 0.000 7.450 0.000 8.350 0.000 8.350 44.850
90. Kubíček Štěpán 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Přibyl S. 0.000 7.350 0.500 6.850 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 7.450 0.000 7.450 0.000 7.250 0.000 7.250 0.000 7.200 0.000 7.200 0.000 8.200 0.000 8.200 44.750
91. Šulc Marek 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Přibyl S. 0.000 7.100 1.500 5.600 0.000 6.050 0.000 6.050 0.000 6.800 0.000 6.800 0.000 7.100 0.000 7.100 0.000 6.500 0.000 6.500 0.000 7.550 0.000 7.550 39.600

zpět na detail závodu