Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MISTROVSTVÍ ČR SGM VS

 3.12.2016
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

VS4

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Ponížil Daniel 2000 TJ Prostějov Musil 5.300 8.750 0.000 14.050 4.400 8.500 0.000 12.900 4.000 9.050 0.000 13.050 4.400 9.000 0.000 13.400 4.700 8.950 0.000 13.650 3.900 7.900 0.000 11.800 78.850
2. Švehlík Jakub 1999 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský 5.300 8.050 0.000 13.350 4.400 7.500 0.000 11.900 3.600 7.100 0.000 10.700 4.400 9.000 0.000 13.400 4.100 8.400 0.000 12.500 4.400 8.950 0.000 13.350 75.200
3. Palek Otakar 1999 SK Hradčany Labonek Jaromír 4.900 8.550 0.000 13.450 2.800 8.850 0.000 11.650 3.400 7.500 0.000 10.900 3.600 8.800 0.100 12.300 5.000 8.700 0.000 13.700 3.100 8.550 0.000 11.650 73.650
4. Ďásek Martin 1998 SK Hradčany Labonek 4.300 8.650 0.000 12.950 3.200 9.150 0.000 12.350 3.100 8.900 0.000 12.000 3.600 8.850 0.000 12.450 3.900 9.000 0.000 12.900 3.800 6.750 0.000 10.550 73.200
5. Bega David 2000 TJ Sokol Kolín Taftl M.Kocián V. 4.300 8.900 0.000 13.200 2.800 9.100 0.000 11.900 2.500 8.700 0.000 11.200 3.600 8.900 0.100 12.400 3.000 9.250 0.000 12.250 2.900 8.950 0.000 11.850 72.800
6. Černý František 1998 T.J. Sokol Brno I Vlk 5.800 7.200 0.100 12.900 4.400 6.700 0.000 11.100 4.200 7.050 0.000 11.250 4.400 8.850 0.000 13.250 4.400 7.800 0.000 12.200 5.400 6.250 0.000 11.650 72.350
7. Žitný David 2001 T.J. Sokol Brno I Hedbávný 4.000 8.550 0.000 12.550 3.200 7.950 0.000 11.150 3.200 8.700 0.000 11.900 3.600 8.950 0.000 12.550 3.300 9.150 0.000 12.450 2.700 8.800 0.000 11.500 72.100
8. Sliž Radomír 1999 SG TJ Třinec Schlauer, Sliž 4.900 8.350 0.000 13.250 3.900 7.450 0.000 11.350 2.700 8.700 0.000 11.400 3.600 8.700 0.000 12.300 3.700 8.900 0.000 12.600 3.000 7.700 0.000 10.700 71.600
9. Ott Šimon 1998 TJ Sokol Zlín Bezručko 4.300 7.450 0.000 11.750 3.300 8.750 0.000 12.050 3.000 8.850 0.000 11.850 3.000 8.650 0.100 11.550 3.400 7.950 0.000 11.350 3.100 8.100 0.000 11.200 69.750
10. Šmíd Richard 2000 T.J. Sokol Brno I Hedbávný 4.000 8.500 0.000 12.500 2.800 6.850 0.000 9.650 2.400 9.000 0.000 11.400 2.800 9.150 0.000 11.950 3.300 6.900 0.000 10.200 2.700 8.100 0.000 10.800 66.500
11. Marek Pavel 2001 T.J. Sokol Brno I Caska 3.600 8.400 0.000 12.000 2.800 8.550 0.000 11.350 2.100 8.850 0.000 10.950 2.800 8.350 0.300 10.850 3.600 8.000 0.000 11.600 2.000 7.550 0.000 9.550 66.300
12. Bajer Lukáš 2000 TJ Sokol Zlín Bezručko 4.200 8.150 0.000 12.350 3.300 6.550 0.000 9.850 2.400 8.650 0.000 11.050 3.000 8.300 0.000 11.300 3.700 6.300 0.000 10.000 2.900 6.650 0.000 9.550 64.100
13. Němeček David 2000 T.J. Sokol Brno I Caska 3.300 8.150 0.000 11.450 3.800 6.100 0.000 9.900 2.100 8.700 0.000 10.800 2.000 8.750 0.000 10.750 3.200 7.500 0.000 10.700 1.800 8.500 0.000 10.300 63.900
14. Klabouch Matěj 2000 Merkur České Budějovice Tomaschko 3.000 7.300 0.000 10.300 2.100 8.700 0.000 10.800 3.100 7.200 0.000 10.300 2.000 7.950 0.000 9.950 3.100 7.950 0.000 11.050 1.600 6.200 0.000 7.800 60.200
15. Pulda Štěpán 2000 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal Miroslav 2.700 8.400 0.000 11.100 1.400 8.300 0.500 9.200 2.000 8.300 0.000 10.300 2.000 8.900 0.000 10.900 2.600 8.000 0.000 10.600 1.300 4.600 0.000 5.900 58.000
16. Malec Zbyněk 2000 TJ Sokol Kladno Podpěra T. 3.200 8.150 0.000 11.350 1.600 6.250 0.000 7.850 1.700 8.450 0.000 10.150 2.800 7.900 0.000 10.700 2.600 7.400 0.000 10.000 0.800 3.600 0.000 4.400 54.450
17. Fiala Martin 2000 T.J. Sokol Brno I Hedbávný 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 7.650 0.000 11.450 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 7.100 0.000 11.000 3.800 7.500 0.000 11.300 33.750
18. Cígl Matěj 1999 T.J. Sokol Brno I Caska 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.700 8.600 0.000 10.300 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.300 8.600 0.000 10.900 21.200

zpět na detail závodu