Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor hl.m. Prahy družstev žen

 26.11.2016
 pořadatel: TJ Bohemians Praha
Stáhnout výsledky

mladší žákyně - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.500 9.650 0.000 13.150 2.100 8.850 0.000 10.950 3.300 8.500 0.000 11.800 3.100 8.900 0.000 12.000 47.900
2. Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.500 9.300 0.000 12.800 2.100 8.800 0.000 10.900 2.900 8.950 0.000 11.850 3.000 9.100 0.000 12.100 47.650
3. Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.500 9.650 0.000 13.150 2.300 7.800 0.000 10.100 3.200 8.900 0.000 12.100 3.300 8.900 0.000 12.200 47.550
4. Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.500 9.400 0.000 12.900 2.300 8.450 0.000 10.750 3.100 8.850 0.000 11.950 3.100 8.100 0.000 11.200 46.800
5. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.500 9.600 0.000 13.100 2.800 8.200 0.000 11.000 3.400 8.000 0.000 11.400 3.400 7.750 0.000 11.150 46.650
5. Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.500 7.800 0.000 11.300 2.100 9.150 0.000 11.250 3.100 8.650 0.000 11.750 3.200 9.150 0.000 12.350 46.650
7. Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Kampa Kopecká Z+E, Sedláková 3.500 9.550 0.000 13.050 2.100 8.700 0.000 10.800 3.200 7.450 0.000 10.650 3.100 8.550 0.000 11.650 46.150
8. Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.500 8.950 0.000 12.450 2.100 8.950 0.000 11.050 3.000 7.950 0.000 10.950 3.100 8.500 0.000 11.600 46.050
9. Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.500 8.900 0.000 12.400 2.100 8.450 0.000 10.550 2.900 8.650 0.000 11.550 3.100 8.100 0.000 11.200 45.700
10. Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.500 8.950 0.000 12.450 2.300 8.250 0.000 10.550 3.600 7.750 0.000 11.350 3.500 7.450 0.000 10.950 45.300
11. Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 3.500 9.250 0.000 12.750 1.600 8.100 0.000 9.700 2.900 8.350 0.000 11.250 3.100 7.900 0.000 11.000 44.700
12. Divišek Ronja 2008 SK Hradčany Opočenská 3.500 9.000 0.000 12.500 1.400 8.200 0.000 9.600 3.000 8.100 0.000 11.100 3.100 7.200 0.000 10.300 43.500
13. Nagelová Monika 2009 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 3.500 8.850 0.000 12.350 1.400 8.750 0.000 10.150 3.100 7.000 0.000 10.100 2.800 7.900 0.000 10.700 43.300
13. Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková 3.500 8.650 0.000 12.150 1.900 8.500 0.000 10.400 3.200 6.250 0.000 9.450 3.300 8.000 0.000 11.300 43.300
15. Horáková Lucie 2008 GT Šestajovice Sýkorová 3.500 8.000 0.000 11.500 2.100 8.000 0.000 10.100 3.200 8.200 0.000 11.400 2.600 7.550 0.000 10.150 43.150
16. Dušková Martina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 3.500 8.750 0.000 12.250 1.400 8.300 0.000 9.700 3.000 6.650 0.000 9.650 3.100 7.800 0.000 10.900 42.500
17. Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 3.500 9.050 0.000 12.550 1.900 8.300 0.000 10.200 3.000 6.400 0.000 9.400 3.100 7.100 0.000 10.200 42.350
18. Arazimová Denise 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Kašparová, Brabcová 3.500 8.500 0.000 12.000 1.600 8.350 0.000 9.950 3.000 7.150 0.000 10.150 2.600 7.600 0.000 10.200 42.300
19. Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová 3.500 8.550 0.000 12.050 2.300 7.100 0.000 9.400 2.500 7.200 0.000 9.700 2.600 7.500 0.000 10.100 41.250
20. Hrabánková Marie 2007 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný 3.500 8.250 0.000 11.750 1.600 8.150 0.000 9.750 3.100 6.350 0.000 9.450 2.800 7.150 0.000 9.950 40.900
21. Zelenay Simona 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.500 8.500 0.000 12.000 1.400 7.800 0.000 9.200 3.300 5.550 0.000 8.850 3.000 7.750 0.000 10.750 40.800
22. Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 3.500 8.700 0.000 12.200 1.900 8.600 0.000 10.500 2.900 5.000 0.000 7.900 2.600 7.400 0.000 10.000 40.600
23. Škripko Agáta 2008 TJ Sokol Kladno Opočenská 3.500 8.100 0.000 11.600 1.100 8.200 0.000 9.300 3.000 6.250 0.000 9.250 3.100 7.300 0.000 10.400 40.550
24. Barusová Karolína 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 3.500 8.650 0.000 12.150 1.600 7.900 0.000 9.500 2.900 6.350 0.000 9.250 2.700 6.900 0.000 9.600 40.500
25. Novotná Magdaléna 2007 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný 3.500 8.350 0.000 11.850 1.100 7.350 0.000 8.450 3.100 6.700 0.000 9.800 2.800 7.300 0.000 10.100 40.200
26. Petržíková Ema 2007 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný 3.500 7.750 0.000 11.250 1.100 7.600 0.000 8.700 3.100 7.200 0.000 10.300 2.800 6.800 0.000 9.600 39.850
27. Freslová Adéla 2008 GYMPRA Morysková 3.500 7.950 0.000 11.450 1.400 8.000 0.000 9.400 3.100 6.000 0.000 9.100 2.800 6.650 0.000 9.450 39.400
28. Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 3.500 8.800 0.000 12.300 1.900 7.500 0.000 9.400 2.900 6.000 0.000 8.900 3.100 5.550 0.000 8.650 39.250
29. Janáčková Joanna 2009 SK Hradčany Kristýna Opočenská 3.500 7.600 0.000 11.100 1.100 6.600 0.000 7.700 3.000 7.450 0.000 10.450 3.100 6.500 0.000 9.600 38.850
30. Petroušková Lucie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 3.500 8.200 0.000 11.700 1.400 7.450 0.000 8.850 2.900 6.100 0.000 9.000 2.700 6.350 0.000 9.050 38.600
31. Ryšavá Viktorie 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 3.500 7.950 0.000 11.450 1.400 6.300 0.000 7.700 2.900 6.850 0.000 9.750 2.700 6.900 0.000 9.600 38.500
32. Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Sýkorová 3.500 8.800 0.000 12.300 2.600 7.050 0.000 9.650 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.200 0.000 10.800 32.750
33. Měšťánková Kristýna 2009 GT Šestajovice Poláková, Horáková 3.500 8.500 0.000 12.000 1.400 7.850 0.000 9.250 3.200 8.200 0.000 11.400 0.000 0.000 0.000 0.000 32.650
34. Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 3.500 8.150 0.000 11.650 1.400 7.950 0.000 9.350 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 6.450 0.000 9.550 30.550
35. Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 3.500 8.750 0.000 12.250 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 4.600 0.000 7.600 3.100 6.850 0.300 9.650 29.500
36. Reihserová Ema 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 3.500 8.200 0.000 11.700 1.400 7.550 0.000 8.950 3.000 5.500 0.000 8.500 0.000 0.000 0.000 0.000 29.150
37. Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 7.000 0.000 8.400 3.100 6.600 0.000 9.700 2.300 5.850 0.000 8.150 26.250
38. Culka Anna 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 7.600 0.000 9.000 2.300 4.650 0.000 6.950 2.600 6.800 0.000 9.400 25.350
39. Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný 3.500 8.600 0.000 12.100 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 6.300 0.000 9.400 0.000 0.000 0.000 0.000 21.500
40. Hanžlíková Simona 2007 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 7.850 0.000 9.250 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 6.800 0.000 9.500 18.750
41. Pikkelová Lola 2009 GYMPRA Morysková 3.500 8.450 0.000 11.950 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 11.950
42. Váňová-osborne Jasmine 2007 GYMPRA Morysková 3.500 8.350 0.000 11.850 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 11.850
43. Jochová Markéta 2009 GT Šestajovice Poláková, Horáková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.000 0.000 10.900 0.000 0.000 0.000 0.000 10.900
44. Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Brabencová, Chroustová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 6.700 0.000 9.400 9.400

zpět na detail závodu