Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor ČOS - finále

 13.11.2016
 pořadatel: TJ Sokol Žižkov II
Stáhnout výsledky

Mladší žákyně - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.400 9.050 0.000 11.450 3.100 8.350 0.000 11.450 3.400 8.900 0.000 12.300 3.400 9.250 0.000 12.650 47.850
2. Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová 2.400 9.450 0.000 11.850 3.400 8.450 0.000 11.850 3.800 8.000 0.000 11.800 3.400 8.800 0.000 12.200 47.700
3. Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.400 9.000 0.000 11.400 3.700 8.000 0.000 11.700 3.900 8.450 0.000 12.350 3.300 8.700 0.000 12.000 47.450
4. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.400 8.250 0.000 10.650 3.100 8.250 0.000 11.350 3.700 8.350 0.000 12.050 3.400 8.700 0.000 12.100 46.150
5. Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.400 9.100 0.000 11.500 3.100 7.750 0.000 10.850 3.300 8.200 0.000 11.500 3.300 8.650 0.000 11.950 45.800
6. Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.400 8.150 0.000 10.550 3.200 8.150 0.000 11.350 3.500 8.450 0.000 11.950 3.400 8.450 0.000 11.850 45.700
7. Kočí Tereza 2007 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková 2.400 8.100 0.000 10.500 3.400 8.050 0.000 11.450 3.600 7.900 0.000 11.500 3.700 8.350 0.000 12.050 45.500
8. Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.400 8.550 0.000 10.950 3.700 8.350 0.000 12.050 3.900 7.450 0.000 11.350 3.700 7.250 0.000 10.950 45.300
8. Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 2.400 8.500 0.000 10.900 3.500 7.100 0.000 10.600 3.500 8.450 0.000 11.950 3.400 8.450 0.000 11.850 45.300
10. Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Václavíková 2.400 8.650 0.000 11.050 3.200 6.750 0.000 9.950 3.400 8.550 0.000 11.950 3.700 8.600 0.000 12.300 45.250
11. Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 2.400 8.400 0.000 10.800 3.500 7.150 0.000 10.650 3.600 7.650 0.000 11.250 3.400 8.700 0.000 12.100 44.800
12. Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.400 7.800 0.000 10.200 3.200 6.350 0.000 9.550 3.800 8.900 0.000 12.700 3.500 8.800 0.000 12.300 44.750
13. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.400 8.750 0.000 11.150 3.100 8.200 0.000 11.300 3.400 6.800 0.000 10.200 3.400 8.650 0.000 12.050 44.700
14. Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.400 8.200 0.000 10.600 3.100 7.850 0.000 10.950 3.700 8.100 0.000 11.800 3.500 7.800 0.000 11.300 44.650
15. Gálová Linda 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Procházková 2.400 8.550 0.000 10.950 3.500 6.450 0.000 9.950 3.600 7.800 0.000 11.400 3.500 8.800 0.000 12.300 44.600
16. Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.400 8.050 0.000 10.450 3.100 7.450 0.000 10.550 3.300 8.000 0.000 11.300 3.400 8.550 0.000 11.950 44.250
17. Nekvasilová Zuzana 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová 2.400 8.400 0.000 10.800 2.600 7.950 0.000 10.550 3.200 8.050 0.000 11.250 3.300 8.250 0.000 11.550 44.150
18. Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.400 8.450 0.000 10.850 3.100 7.950 0.000 11.050 3.300 7.300 0.000 10.600 3.400 8.150 0.000 11.550 44.050
19. Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.400 8.500 0.000 10.900 3.100 7.700 0.000 10.800 3.400 8.000 0.000 11.400 2.800 7.800 0.000 10.600 43.700
20. Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.400 8.250 0.000 10.650 3.400 7.200 0.000 10.600 3.600 6.000 0.000 9.600 3.400 9.250 0.000 12.650 43.500
21. Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.400 8.200 0.000 10.600 3.300 6.700 0.000 10.000 3.500 7.550 0.000 11.050 3.500 8.250 0.000 11.750 43.400
22. Nosková Kateřina 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 2.400 8.000 0.000 10.400 2.600 7.350 0.000 9.950 3.500 7.650 0.000 11.150 3.200 8.400 0.000 11.600 43.100
23. Tatíčková Anna 2008 TJ Sokol Kladno Dvořáková 2.400 8.200 0.000 10.600 2.600 7.350 0.000 9.950 3.400 8.000 0.000 11.400 3.300 7.700 0.000 11.000 42.950
24. Stryková Justyna Anna 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.400 8.100 0.000 10.500 2.700 6.050 0.000 8.750 3.300 8.350 0.000 11.650 3.300 8.500 0.000 11.800 42.700
25. Brožová Nelly 2007 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková 2.400 8.450 0.000 10.850 3.200 7.300 0.000 10.500 3.500 6.650 0.000 10.150 3.300 7.450 0.000 10.750 42.250
26. Koldová Amálie 2007 TJ Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.400 7.450 0.000 9.850 2.600 7.250 0.000 9.850 3.300 7.350 0.000 10.650 3.200 8.600 0.000 11.800 42.150
27. Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.400 8.050 0.000 10.450 3.200 6.500 0.000 9.700 3.300 7.900 0.000 11.200 3.300 7.400 0.000 10.700 42.050
27. Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.400 8.350 0.000 10.750 2.600 7.500 0.000 10.100 3.400 7.200 0.000 10.600 2.700 7.900 0.000 10.600 42.050
29. Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 2.400 7.900 0.000 10.300 2.600 7.300 0.000 9.900 3.500 7.100 0.000 10.600 3.100 8.050 0.000 11.150 41.950
29. Kubátová Alena 2007 TJ Sokol Příbram A.Mejzrová 2.400 7.850 0.000 10.250 3.100 6.200 0.000 9.300 3.400 7.500 0.000 10.900 3.200 8.300 0.000 11.500 41.950
31. Bauerová Šarlota 2008 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová, Duffková 2.400 7.800 0.000 10.200 2.600 7.450 0.000 10.050 3.300 7.450 0.000 10.750 3.300 7.400 0.000 10.700 41.700
32. Vávrová Monika 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.400 8.150 0.000 10.550 2.800 6.250 0.000 9.050 3.500 7.200 0.000 10.700 3.400 7.900 0.000 11.300 41.600
33. Bézová Michaela 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva 2.400 7.650 0.000 10.050 2.600 6.900 0.000 9.500 3.400 7.100 0.000 10.500 3.300 7.850 0.000 11.150 41.200
34. Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 2.400 8.250 0.000 10.650 2.100 7.050 0.000 9.150 3.400 7.250 0.000 10.650 2.700 7.050 0.000 9.750 40.200
35. Jefimová Svatoslava 2008 TJ Sokol Kladno Lisá, Podpěra 2.400 7.800 0.000 10.200 2.600 6.550 0.000 9.150 3.300 6.800 0.000 10.100 3.300 7.250 0.000 10.550 40.000
36. Pošíková Nikol 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 2.400 7.950 0.000 10.350 2.600 6.400 0.000 9.000 3.500 6.250 0.000 9.750 3.400 7.450 0.000 10.850 39.950
37. Slezáková Zuzana 2007 TJ Sokol Zlín Valová Kateřina 2.400 7.500 0.000 9.900 2.100 6.050 0.000 8.150 3.500 6.800 0.000 10.300 3.300 8.200 0.000 11.500 39.850
38. Valíčková Julie 2008 TJ Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.400 6.950 0.000 9.350 2.600 7.000 0.000 9.600 3.500 6.100 0.000 9.600 3.200 7.900 0.000 11.100 39.650
39. Rishko Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 2.400 8.250 0.000 10.650 3.100 7.850 0.000 10.950 3.300 7.300 0.000 10.600 2.700 8.450 4.000 7.150 39.350

zpět na detail závodu