Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál V. Medové

 12.11.2016
 pořadatel: TJ Sokol Kampa
Stáhnout výsledky

Kategorie II

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Hrabáková Emily 2008 AC Sparta Praha Hana Dvořáková 5.000 9.650 0.000 14.650 5.000 9.250 0.000 14.250 5.000 9.300 0.000 14.300 5.000 8.950 0.000 13.950 57.150
2. Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 5.000 9.300 0.000 14.300 5.000 8.800 0.000 13.800 5.000 9.400 0.000 14.400 5.000 9.050 0.000 14.050 56.550
3. Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 5.000 9.700 0.000 14.700 5.000 8.650 0.000 13.650 5.000 8.600 0.000 13.600 5.000 9.400 0.000 14.400 56.350
3. Tatíčková Anna 2008 TJ Sokol Kladno Dvořáková 5.000 9.600 0.000 14.600 5.000 8.900 0.000 13.900 5.000 8.900 0.000 13.900 5.000 8.950 0.000 13.950 56.350
5. Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 5.000 9.300 0.000 14.300 5.000 8.500 0.000 13.500 5.000 9.100 0.000 14.100 5.000 9.050 0.000 14.050 55.950
6. Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 5.000 8.550 0.000 13.550 5.000 9.300 0.000 14.300 5.000 8.950 0.000 13.950 5.000 8.550 0.000 13.550 55.350
7. Valíčková Julie 2008 TJ Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 5.000 8.500 0.000 13.500 5.000 8.950 0.000 13.950 5.000 9.000 0.000 14.000 5.000 8.850 0.000 13.850 55.300
8. Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 5.000 8.300 0.000 13.300 5.000 8.700 0.000 13.700 5.000 9.100 0.000 14.100 5.000 8.750 0.000 13.750 54.850
9. Dušková Agáta 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 5.000 9.550 0.000 14.550 5.000 8.600 0.000 13.600 5.000 8.000 0.000 13.000 5.000 8.650 0.000 13.650 54.800
10. Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 5.000 8.550 0.000 13.550 5.000 9.050 0.000 14.050 5.000 8.150 0.000 13.150 5.000 8.950 0.000 13.950 54.700
11. Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 5.000 8.750 0.000 13.750 5.000 8.650 0.000 13.650 5.000 8.150 0.000 13.150 5.000 8.950 0.000 13.950 54.500
12. Mašková Viktorie 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 5.000 9.700 0.000 14.700 5.000 8.700 0.000 13.700 4.000 8.500 0.000 12.500 5.000 8.500 0.000 13.500 54.400
13. Rytířová Ema 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 5.000 7.700 0.000 12.700 5.000 8.750 0.000 13.750 5.000 9.150 0.000 14.150 5.000 8.450 0.000 13.450 54.050
14. Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 5.000 7.950 0.000 12.950 5.000 8.700 0.000 13.700 5.000 8.450 0.000 13.450 5.000 8.700 0.000 13.700 53.800
15. Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 5.000 8.800 0.000 13.800 5.000 8.900 0.000 13.900 5.000 7.550 0.000 12.550 5.000 8.500 0.000 13.500 53.750
16. Vávrová Monika 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 5.000 8.400 0.000 13.400 5.000 8.900 0.000 13.900 5.000 8.400 0.000 13.400 5.000 7.900 0.000 12.900 53.600
17. Jefimová Svatoslava 2008 TJ Sokol Kladno Lisá, Podpěra 5.000 8.850 0.000 13.850 5.000 8.850 0.000 13.850 5.000 7.900 0.000 12.900 5.000 7.950 0.000 12.950 53.550
18. Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeskalova 5.000 8.100 0.000 13.100 5.000 8.600 0.000 13.600 5.000 8.050 0.000 13.050 5.000 8.250 0.000 13.250 53.000
19. Petrovicová Vanessa 2009 TJ Sokol Příbram V.Pohludková 4.500 8.100 0.000 12.600 5.000 8.650 0.000 13.650 5.000 8.100 0.000 13.100 5.000 8.400 0.000 13.400 52.750
20. Schmidtová Sára 2008 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová, Duffková 5.000 7.850 0.000 12.850 5.000 8.400 0.000 13.400 5.000 8.050 0.000 13.050 5.000 8.400 0.000 13.400 52.700
21. Schirová Tereza 2008 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová, Duffková 5.000 7.150 0.000 12.150 5.000 8.400 0.000 13.400 5.000 8.600 0.000 13.600 5.000 8.350 0.000 13.350 52.500
21. Ježková Kateřina 2009 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 4.500 7.900 0.000 12.400 5.000 8.400 0.000 13.400 5.000 8.650 0.000 13.650 5.000 8.050 0.000 13.050 52.500
23. Nagelová Monika 2009 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 5.000 7.950 0.000 12.950 5.000 8.300 0.000 13.300 5.000 8.150 0.000 13.150 5.000 7.950 0.000 12.950 52.350
24. Pošíková Nikol 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 5.000 8.400 0.000 13.400 5.000 8.350 0.000 13.350 5.000 8.350 0.000 13.350 4.000 7.950 0.000 11.950 52.050
25. Nováková Šárka 2008 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 5.000 7.900 0.000 12.900 5.000 8.000 0.000 13.000 5.000 8.250 0.000 13.250 5.000 7.750 0.000 12.750 51.900
26. Pintnerová Matylda 2009 TJ Sokol Příbram V.Pohludková 5.000 7.650 0.000 12.650 5.000 8.100 0.000 13.100 5.000 8.350 0.000 13.350 4.000 8.650 0.000 12.650 51.750
27. Taftlová Nicol 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová 5.000 8.400 0.000 13.400 5.000 9.150 0.000 14.150 5.000 6.050 0.000 11.050 5.000 8.100 0.000 13.100 51.700
28. Rebhonová Lucie 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana 5.000 7.700 0.000 12.700 5.000 7.600 0.000 12.600 5.000 8.600 0.000 13.600 5.000 7.550 0.000 12.550 51.450
29. Machů Luisa 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 5.000 7.600 0.000 12.600 5.000 8.150 0.000 13.150 5.000 7.600 0.000 12.600 5.000 7.950 0.000 12.950 51.300
30. Suchánková Petra 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 5.000 8.650 0.000 13.650 5.000 7.650 0.000 12.650 4.000 7.150 0.000 11.150 5.000 8.750 0.000 13.750 51.200
31. Chrastinová Gabriela 2009 TJ Sokol Příbram V.Pohludková 4.500 7.600 0.000 12.100 5.000 7.800 0.000 12.800 5.000 7.900 0.000 12.900 5.000 8.200 0.000 13.200 51.000
32. Ochecová Markéta 2009 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 4.500 7.600 0.000 12.100 5.000 8.250 0.000 13.250 5.000 8.250 0.000 13.250 5.000 6.950 0.000 11.950 50.550
33. Plasová Karolína 2008 Gymnastika Dobříš Holcová 4.500 8.450 0.000 12.950 3.500 7.800 0.000 11.300 5.000 8.400 0.000 13.400 5.000 7.800 0.000 12.800 50.450
34. Pudlová Adéla 2008 TJ Sokol Kolín Šedinová, Ramšáková 5.000 7.350 0.000 12.350 5.000 8.250 0.000 13.250 4.000 7.100 0.000 11.100 5.000 8.300 0.000 13.300 50.000
35. Tyšerová Dorota 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana 5.000 7.050 0.000 12.050 5.000 7.550 0.000 12.550 5.000 7.450 0.000 12.450 5.000 7.450 0.000 12.450 49.500
36. Hrdličková Barbora 2009 Gymnastika Dobříš Holcová 4.500 7.950 0.000 12.450 3.500 8.000 0.000 11.500 5.000 7.750 0.000 12.750 5.000 7.000 0.000 12.000 48.700
37. Plevová Laura 2009 TJ Sokol Kampa Kopáčová 4.500 8.400 0.000 12.900 3.000 9.000 0.000 12.000 4.000 6.900 0.000 10.900 5.000 7.350 0.000 12.350 48.150
38. Fišerová Markéta 2008 Gymnastika Dobříš Holcová 4.500 6.100 0.000 10.600 5.000 7.850 0.000 12.850 5.000 7.750 0.000 12.750 4.000 7.400 0.000 11.400 47.600
39. Kalinová Eliška 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 4.500 6.700 0.000 11.200 2.500 8.900 0.000 11.400 5.000 7.600 0.000 12.600 4.000 7.800 0.000 11.800 47.000
40. Sedláková Lucie 2008 Gymnastika Dobříš Holcová 4.500 7.300 0.000 11.800 4.000 7.000 0.000 11.000 4.000 6.850 0.000 10.850 5.000 7.450 0.000 12.450 46.100

zpět na detail závodu