Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál V. Medové

 12.11.2016
 pořadatel: TJ Sokol Kampa
Stáhnout výsledky

Kategorie III

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková Hana 4.000 9.000 0.000 13.000 3.700 9.150 0.000 12.850 4.500 9.100 0.000 13.600 4.100 9.000 0.000 13.100 52.550
2. Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová 2.400 9.500 0.000 11.900 3.100 8.700 0.000 11.800 3.800 7.950 0.000 11.750 3.400 9.050 0.000 12.450 47.900
3. Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 2.400 9.000 0.000 11.400 3.500 7.850 0.000 11.350 3.900 8.800 0.000 12.700 3.400 8.950 0.000 12.350 47.800
4. Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 2.400 8.950 0.000 11.350 3.400 7.650 0.000 11.050 3.500 9.100 0.000 12.600 3.500 9.250 0.000 12.750 47.750
5. Prokopová Claudia 2007 AC Sparta Praha Hana Dvořáková 2.400 9.400 0.000 11.800 3.100 8.300 0.000 11.400 3.800 7.350 0.000 11.150 3.600 9.050 0.000 12.650 47.000
5. Přenosilová Nicol 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 2.400 8.750 0.000 11.150 3.500 7.400 0.000 10.900 3.900 9.000 0.000 12.900 3.500 8.550 0.000 12.050 47.000
7. Boháčová Markéta 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.400 8.300 0.000 10.700 3.100 8.600 0.000 11.700 3.600 8.850 0.000 12.450 3.400 8.400 0.000 11.800 46.650
8. Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostra Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.400 8.800 0.000 11.200 3.000 8.050 0.000 11.050 3.500 8.600 0.000 12.100 3.400 8.750 0.000 12.150 46.500
9. Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.400 8.900 0.000 11.300 3.000 7.150 0.000 10.150 3.700 8.550 0.000 12.250 3.500 8.800 0.000 12.300 46.000
10. Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.400 8.550 0.000 10.950 3.100 7.100 0.000 10.200 3.700 8.900 0.000 12.600 3.400 8.650 0.000 12.050 45.800
11. Artamonova Sonya 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 2.400 8.150 0.000 10.550 3.200 7.400 0.000 10.600 3.400 8.550 0.000 11.950 3.300 9.150 0.000 12.450 45.550
11. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.400 8.050 0.000 10.450 3.000 7.900 0.000 10.900 3.700 8.700 0.000 12.400 3.700 8.100 0.000 11.800 45.550
13. Romanová Daniela 2006 TJ Sokol Kladno Lisá, Podpěra 2.400 8.100 0.000 10.500 3.000 8.250 0.000 11.250 3.400 8.750 0.000 12.150 3.100 8.500 0.000 11.600 45.500
14. Nechánská Tereza 2007 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 2.400 8.250 0.000 10.650 1.800 8.900 0.000 10.700 3.100 8.900 0.000 12.000 2.900 9.200 0.000 12.100 45.450
15. Plevová Valerie 2007 AC Sparta Praha Hana Dvořáková 2.400 8.950 0.000 11.350 2.900 6.750 0.000 9.650 3.400 8.700 0.000 12.100 3.300 8.600 0.000 11.900 45.000
16. Nekvasilová Zuzana 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová 2.400 8.950 0.000 11.350 2.800 7.650 0.000 10.450 3.300 7.850 0.000 11.150 3.300 8.450 0.000 11.750 44.700
17. Nosková Kateřina 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 2.400 7.250 0.000 9.650 2.500 8.000 0.000 10.500 3.500 8.700 0.000 12.200 3.200 8.600 0.000 11.800 44.150
18. Rishko Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 2.400 7.750 0.000 10.150 2.800 7.300 0.000 10.100 3.200 8.500 0.000 11.700 3.000 9.050 0.000 12.050 44.000
19. Koldová Eliška 2006 TJ Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.400 7.750 0.000 10.150 3.000 7.900 0.000 10.900 3.200 8.050 0.000 11.250 3.100 8.250 0.000 11.350 43.650
20. Dlouhá Aneta 2006 TJ Sokol Kladno Lisá, Podpěra 2.400 7.600 0.000 10.000 3.000 7.600 0.000 10.600 3.300 8.150 0.000 11.450 2.900 8.450 0.000 11.350 43.400
21. Koldová Amálie 2007 TJ Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.400 7.500 0.000 9.900 2.800 6.950 0.000 9.750 3.200 8.950 0.000 12.150 3.000 8.450 0.000 11.450 43.250
22. Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostra Drtílková, Kinclová, Jurčová 2.400 8.600 0.000 11.000 2.300 5.600 0.000 7.900 3.300 7.750 0.000 11.050 3.200 8.900 0.000 12.100 42.050
23. Bořánková Anna 2007 TJ Sokol Domažlice Janoušková 2.400 6.550 0.000 8.950 1.800 8.750 0.000 10.550 3.500 7.450 0.000 10.950 3.200 8.350 0.000 11.550 42.000
24. Ježková Lucie 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 2.400 7.500 0.000 9.900 1.300 8.600 0.000 9.900 2.500 8.250 0.000 10.750 2.900 8.450 0.000 11.350 41.900
25. Košťáková Karolína 2007 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 2.400 8.250 0.000 10.650 3.300 4.700 0.000 8.000 3.300 8.450 0.000 11.750 2.800 8.400 0.000 11.200 41.600
26. Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.400 7.650 0.000 10.050 2.300 6.050 0.000 8.350 3.400 7.550 0.000 10.950 3.600 7.650 0.000 11.250 40.600
27. Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 2.400 8.050 0.000 10.450 2.300 6.300 0.000 8.600 2.800 7.100 0.000 9.900 3.300 7.850 0.000 11.150 40.100
28. Skalníková Viktorie 2006 TJ Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.400 6.100 0.000 8.500 2.300 6.200 0.000 8.500 3.300 8.600 0.000 11.900 3.000 7.950 0.000 10.950 39.850
29. Valíčková Pavla 2006 TJ Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.400 6.800 0.000 9.200 2.000 7.250 0.000 9.250 3.300 7.900 0.000 11.200 3.000 7.150 0.000 10.150 39.800
30. Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.400 7.200 0.000 9.600 2.200 7.050 0.000 9.250 3.500 6.250 0.000 9.750 3.400 7.450 0.000 10.850 39.450

zpět na detail závodu