Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Hledáme nové talenty a Memoriál Olgy Effenbergrové

 1.5.2016
 pořadatel: TJ Sokol Kolín
Stáhnout výsledky

Hledáme nové talenty - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Adriana Gýnová 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 0.000 10.000 3.800 9.050 0.000 12.850 2.600 9.000 0.000 11.600 34.450
2. Andrea Jechová 2009 TJ Tourist Říčany Cirkvová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.800 0.000 9.800 3.700 8.750 0.000 12.450 2.800 8.600 0.000 11.400 33.650
3. Amélie Žvejkalová 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.300 0.000 9.300 4.200 8.550 0.000 12.750 3.200 8.300 0.000 11.500 33.550
4. Petra Heydušková 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová,Ramšáková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 0.000 10.000 3.500 8.700 0.000 12.200 2.400 8.900 0.000 11.300 33.500
5. Anežka Kopáčková 2009 SG TJ Jičín 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 0.000 10.000 3.400 8.900 0.000 12.300 2.900 8.100 0.000 11.000 33.300
6. Matylda Pintnerová 2009 TJ Sokol Příbram V.Pohludková, D.Beerová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 0.000 10.000 2.200 9.500 0.000 11.700 1.800 8.900 0.000 10.700 32.400
7. Ellen Holanová 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 0.000 10.000 2.800 8.800 0.000 11.600 2.200 8.500 0.000 10.700 32.300
8. Tereza Hrušková 2009 TJ Tourist Říčany Jechová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.650 0.000 9.650 3.100 8.550 0.000 11.650 2.600 8.250 0.000 10.850 32.150
9. Anabela Bělohubá 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.950 0.000 9.950 3.200 8.200 0.000 11.400 2.400 8.000 0.000 10.400 31.750
10. Amélie Vyziblová 2009 SG TJ Jičín 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 0.000 10.000 3.400 7.600 0.000 11.000 2.600 8.000 0.000 10.600 31.600
10. Gabriela Chrastinová 2009 TJ Sokol Příbram V.Pohludková, D.Beerová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.450 0.000 9.450 2.200 9.200 0.000 11.400 1.800 8.950 0.000 10.750 31.600
12. Pavla Kohútová 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.550 0.000 9.550 3.100 8.500 0.000 11.600 1.900 8.500 0.000 10.400 31.550
13. Agáta Kačerová 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.800 0.000 9.800 2.800 8.850 0.000 11.650 2.100 7.950 0.000 10.050 31.500
13. Vanessa Petrovicová 2009 TJ Sokol Příbram V.Pohludková, D.Beerová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.350 0.000 8.350 2.200 9.750 0.000 11.950 1.800 9.400 0.000 11.200 31.500
15. Anita Kačerová 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.800 0.000 9.800 2.600 8.550 0.000 11.150 2.200 8.300 0.000 10.500 31.450
16. Markéta Červená 2009 TJ Sokol Příbram 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 0.000 10.000 2.200 9.000 0.000 11.200 1.800 8.200 0.000 10.000 31.200
17. Karolína Rašková 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.650 0.000 9.650 3.400 7.650 0.000 11.050 2.300 8.100 0.000 10.400 31.100
18. Klára Réblová 2009 TJ Doksy Klimešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.550 0.000 9.550 3.200 8.600 0.000 11.800 2.400 7.300 0.000 9.700 31.050
19. Aneta Kailová 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.000 0.000 9.000 3.300 8.100 0.000 11.400 2.500 8.000 0.000 10.500 30.900
19. Klára Jedličková 2009 TJ Sokol Kladno Jefimová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.900 0.000 9.900 2.100 8.700 0.000 10.800 1.900 8.300 0.000 10.200 30.900
21. Nikola Tesařová 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 0.000 10.000 3.000 8.150 0.000 11.150 1.600 8.100 0.000 9.700 30.850
22. Karolína Šebestová 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 0.000 10.000 3.000 6.750 0.000 9.750 2.100 8.350 0.000 10.450 30.200
23. Marie Ondrová 2009 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.000 0.000 10.000 2.600 8.100 0.000 10.700 2.200 7.250 0.000 9.450 30.150
24. Anna Rampulková 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.050 0.000 9.050 2.900 7.600 0.000 10.500 1.900 8.500 0.000 10.400 29.950
24. Adéla Šťastná 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.500 0.000 8.500 3.100 7.750 0.000 10.850 2.200 8.400 0.000 10.600 29.950
26. Eliška Šedinová 2010 TJ Sokol Kladno Jefimová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.200 0.000 9.200 2.400 8.900 0.000 11.300 1.900 7.400 0.000 9.300 29.800
26. Michaela Bartásková 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.050 0.000 8.050 3.000 8.500 0.000 11.500 2.200 8.050 0.000 10.250 29.800
28. Julie Kárová 2009 TJ Sokol Kladno Jefimová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.800 0.000 8.800 2.100 9.000 0.000 11.100 1.900 7.450 0.000 9.350 29.250
29. Aneta Bartásková 2011 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 7.950 0.000 7.950 1.600 9.400 0.000 11.000 1.800 8.300 0.000 10.100 29.050
30. Nicol Štreitová 2009 TJ Sokol Kladno Jefimová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.450 0.000 9.450 2.100 7.450 0.000 9.550 1.800 8.100 0.000 9.900 28.900
31. Barbora Štěpáníková 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.250 0.000 8.250 3.100 7.400 0.000 10.500 1.900 7.750 0.000 9.650 28.400
31. Mia Pokorná 2010 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.250 0.000 9.250 2.400 7.350 0.000 9.750 2.300 7.100 0.000 9.400 28.400
33. Anna Josefína Ottley 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.050 0.000 8.050 2.900 7.900 0.000 10.800 2.000 7.500 0.000 9.500 28.350
34. Sofie Kedelidze 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.900 0.000 9.900 2.800 5.600 0.000 8.400 2.100 7.100 0.000 9.200 27.500
35. Mariana Pechmanová 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.200 0.000 6.200 2.800 8.200 0.000 11.000 1.900 7.750 0.000 9.650 26.850
36. Karolína Marešová 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.200 0.000 9.200 2.700 6.850 0.000 9.550 1.400 6.650 0.000 8.050 26.800
36. Ema Hlinomazová 2009 TJ Sokol Příbram 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 0.000 6.500 2.200 8.450 0.000 10.650 1.800 7.850 0.000 9.650 26.800
38. Julie Jíchová 2009 TJ Sokol Příbram 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.800 0.000 6.800 2.200 7.350 0.000 9.550 1.800 8.600 0.000 10.400 26.750
39. Kateřina Štěpánová 2010 TJ Sokol Příbram V.Pohludková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.350 0.000 5.350 2.200 8.600 0.000 10.800 1.800 8.250 0.000 10.050 26.200
40. Lucie Musilová 2009 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.250 0.000 5.250 1.800 9.100 0.000 10.900 2.500 7.050 0.000 9.550 25.700
41. Ema Větrovská 2010 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.600 0.000 8.600 2.000 6.850 0.000 8.850 1.400 6.750 0.000 8.150 25.600
42. Emma Bénová 2010 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.450 0.000 5.450 2.700 6.950 0.000 9.650 2.500 5.600 0.000 8.100 23.200
43. Adéla Jelínková 2011 TJ Sokol Kolín 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 7.050 0.000 9.650 2.000 6.700 0.000 8.700 18.350

zpět na detail závodu