Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice žen (kategorie C)

 22.10.2016
 pořadatel: Vysoké Mýto
Stáhnout výsledky

Žákyně C

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Šérová Eliška 2005 TJ Šumperk Pražáková Jana 2.400 9.150 0.000 11.550 2.600 7.650 0.000 10.250 3.800 8.900 0.000 12.700 4.000 8.350 0.000 12.350 46.850
2. Králová Kristýna 2004 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.000 8.150 0.000 11.150 2.500 7.850 0.000 10.350 3.800 8.700 0.000 12.500 4.000 8.800 0.000 12.800 46.800
3. Ulrychová Agáta 2005 TJ Pedagog Modřany Šilínková Božena 2.400 9.150 0.000 11.550 2.500 8.300 0.000 10.800 3.800 8.350 0.000 12.150 3.800 8.400 0.000 12.200 46.700
4. Gronychová Neli 2007 TJ Šumperk Pražáková Jana 2.400 8.800 0.000 11.200 2.500 7.900 0.000 10.400 4.100 8.100 0.000 12.200 3.800 8.350 0.000 12.150 45.950
5. Zavadilová Daniela 2005 TJ Praděd Bruntál Hornová, Friedlová 2.400 8.650 0.000 11.050 2.500 7.850 0.000 10.350 4.100 8.500 0.000 12.600 3.900 8.000 0.000 11.900 45.900
6. Kreibichová Aneta 2005 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.400 8.650 0.000 11.050 2.500 7.650 0.000 10.150 3.900 8.400 0.000 12.300 4.000 8.150 0.000 12.150 45.650
7. Listoňová Aneta 2005 TJ Doksy Jakšová Kamila 2.400 8.350 0.000 10.750 2.500 7.200 0.000 9.700 4.100 8.800 0.000 12.900 3.900 8.350 0.000 12.250 45.600
8. Švejkovská Barbora 2007 TJ Šumperk Pražáková Jana 2.400 8.000 0.000 10.400 2.500 7.800 0.000 10.300 4.000 8.900 0.000 12.900 3.900 8.000 0.000 11.900 45.500
9. Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová 2.400 8.700 0.000 11.100 2.600 7.150 0.000 9.750 4.100 8.300 0.000 12.400 4.000 8.050 0.000 12.050 45.300
10. Picková Magdaléna 2004 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová 2.400 9.000 0.000 11.400 2.900 6.850 0.000 9.750 4.100 7.500 0.000 11.600 4.400 8.050 0.000 12.450 45.200
11. Mecová Vendula 2005 TJ Praděd Bruntál Hornová, Friedlová 2.400 8.700 0.000 11.100 2.600 7.400 0.000 10.000 4.000 8.250 0.000 12.250 3.800 7.750 0.000 11.550 44.900
12. Rydrychová Dita 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík 2.400 8.950 0.000 11.350 2.700 6.700 0.000 9.400 4.200 8.200 0.000 12.400 3.900 7.650 0.000 11.550 44.700
13. Krajňáková Nela 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová, Dubová 2.400 8.750 0.000 11.150 2.600 7.300 0.000 9.900 4.000 7.800 0.000 11.800 4.000 7.800 0.000 11.800 44.650
13. Šimonová Barbora 2005 TJ Sokol Chrudim Linková 2.400 8.150 0.000 10.550 2.500 6.500 0.000 9.000 3.800 8.950 0.000 12.750 3.900 8.450 0.000 12.350 44.650
15. Wildová Adéla 2006 TJ Sokol Hradec Králové Polanská,Dvořáková 2.400 8.400 0.000 10.800 2.500 7.150 0.000 9.650 3.800 8.050 0.000 11.850 3.800 8.450 0.000 12.250 44.550
16. Riedlová Eliška 2005 Školní klub Uherský Ostroh - gymnasti Vaďurová 2.400 8.700 0.000 11.100 2.500 7.350 0.000 9.850 4.000 7.850 0.000 11.850 4.000 7.500 0.000 11.500 44.300
17. Krajňáková Eliška 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová, Dubová 2.400 8.450 0.000 10.850 2.600 7.200 0.000 9.800 4.100 7.600 0.000 11.700 4.200 7.700 0.000 11.900 44.250
18. Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.400 8.100 0.000 10.500 2.500 7.500 0.000 10.000 4.000 8.100 0.000 12.100 3.800 7.800 0.000 11.600 44.200
19. Čermáková Hedvika 2005 TJ Slovan Praha Bažantová, Lagronová, Nováková, Žádný 2.400 8.850 0.000 11.250 2.700 7.400 0.000 10.100 3.700 8.000 0.000 11.700 4.000 7.150 0.100 11.050 44.100
20. Šmídová Ema 2007 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.400 8.500 0.000 10.900 2.500 7.350 0.500 9.350 3.900 7.700 0.000 11.600 3.800 8.350 0.000 12.150 44.000
21. Janíková Veronika 2007 Školní klub Uherský Ostroh - gymnasti Vaďurová 2.400 7.850 0.000 10.250 2.500 7.000 0.000 9.500 3.900 8.100 0.000 12.000 3.900 8.000 0.000 11.900 43.650
21. Stuchlíková Amálie 2006 SK GK Špičková Opava Špičková 2.400 8.900 0.000 11.300 2.500 7.300 0.500 9.300 3.900 7.450 0.000 11.350 3.800 7.900 0.000 11.700 43.650
23. Škultety Ester 2006 TJ Praděd Bruntál Hornová, Friedlová 2.400 8.100 0.000 10.500 2.500 7.900 0.000 10.400 4.000 7.400 0.000 11.400 3.800 7.400 0.000 11.200 43.500
24. Sochová Jana 2005 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 3.000 8.450 0.000 11.450 2.500 7.750 0.000 10.250 3.800 6.700 0.000 10.500 3.900 7.350 0.000 11.250 43.450
24. Vozková Tatiana 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík 2.400 8.450 0.000 10.850 2.600 6.100 0.000 8.700 3.900 8.250 0.000 12.150 3.800 7.950 0.000 11.750 43.450
26. Veselá Ema 2004 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.400 9.300 0.000 11.700 2.600 7.100 0.000 9.700 4.000 6.600 0.000 10.600 4.000 7.350 0.000 11.350 43.350
26. Kvitová Zoe 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.400 8.550 0.000 10.950 2.500 7.100 0.000 9.600 4.000 7.550 0.000 11.550 4.000 7.250 0.000 11.250 43.350
28. Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.400 8.900 0.000 11.300 2.500 6.500 0.500 8.500 4.000 7.500 0.000 11.500 4.100 7.800 0.000 11.900 43.200
29. Vajnerová Barbora 2006 GT Šestajovice Sýkorová 2.400 7.750 0.000 10.150 2.500 7.350 0.000 9.850 3.600 8.250 0.000 11.850 3.700 7.600 0.000 11.300 43.150
30. Langová Vendula 2006 TJ Praděd Bruntál Hornová, Friedlová 2.400 8.000 0.000 10.400 2.500 7.050 0.000 9.550 4.100 7.300 0.000 11.400 3.800 7.850 0.000 11.650 43.000
30. Földešová Nikola 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík 2.400 8.500 0.000 10.900 2.600 6.900 0.000 9.500 3.700 8.100 0.500 11.300 3.900 7.400 0.000 11.300 43.000
32. Slavíková Klára 2005 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík 2.400 8.950 0.000 11.350 2.500 7.350 0.000 9.850 3.800 8.250 0.000 12.050 2.800 6.850 0.000 9.650 42.900
33. Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.400 7.750 0.000 10.150 2.500 7.350 0.500 9.350 3.800 7.600 0.000 11.400 4.000 7.950 0.000 11.950 42.850
34. Minolová Lucie 2004 TJ Šumperk Gacho Adriana 2.400 8.200 0.000 10.600 2.500 7.300 0.000 9.800 3.900 7.000 0.000 10.900 3.800 7.500 0.000 11.300 42.600
35. Pospíšilová Julie 2007 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.400 7.450 0.000 9.850 2.500 6.950 0.000 9.450 3.800 7.700 0.000 11.500 3.800 7.950 0.000 11.750 42.550
36. Božková Pavlína 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová 2.400 7.700 0.000 10.100 2.500 6.450 0.000 8.950 3.800 7.550 0.000 11.350 3.800 8.300 0.000 12.100 42.500
37. Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.400 8.250 0.000 10.650 2.500 6.750 0.000 9.250 3.800 7.250 0.000 11.050 3.900 7.600 0.000 11.500 42.450
38. Štrosová Veronika 2006 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová, Benešová, Jelínková 2.400 6.000 0.000 8.400 2.500 7.950 0.000 10.450 3.900 8.450 0.000 12.350 4.300 6.900 0.000 11.200 42.400
39. Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr 2.400 8.400 0.000 10.800 2.500 6.300 0.000 8.800 4.000 6.850 0.000 10.850 3.900 8.000 0.000 11.900 42.350
40. Vránová Markéta 2004 TJ Doksy Jakšová Kamila 2.400 7.900 0.000 10.300 2.500 5.250 0.000 7.750 3.900 8.050 0.000 11.950 3.900 8.350 0.000 12.250 42.250
41. Balcarová Marie 2006 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.400 7.050 0.000 9.450 2.500 7.250 0.500 9.250 4.100 7.400 0.000 11.500 3.800 8.100 0.000 11.900 42.100
42. Antlová Julie 2006 TJ Praděd Bruntál Hornová, Friedlová 2.400 8.450 0.000 10.850 2.500 7.100 0.000 9.600 4.100 7.350 0.000 11.450 3.900 6.200 0.000 10.100 42.000
42. Horáčková Veronika 2006 TJ Praděd Bruntál Hornová, Friedlová 2.400 8.200 0.000 10.600 2.500 6.850 0.500 8.850 3.600 8.450 0.000 12.050 2.800 7.700 0.000 10.500 42.000
44. Středová Magdaléna 2005 TJ Doksy Klimešová Linda 2.400 8.100 0.000 10.500 2.500 6.300 1.000 7.800 3.700 7.650 0.000 11.350 3.900 8.350 0.000 12.250 41.900
45. Molíková Simona 2005 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová, Benešová, Jelínková 2.400 7.900 0.000 10.300 2.500 7.700 0.000 10.200 3.900 6.150 0.000 10.050 4.100 7.200 0.000 11.300 41.850
46. Mazurková Eliška 2006 Školní klub Uherský Ostroh - gymnasti Vaďurová 2.400 7.950 0.000 10.350 2.500 6.000 0.000 8.500 3.900 8.250 0.000 12.150 2.800 7.950 0.000 10.750 41.750
47. Jičínská Markéta 2005 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.400 8.050 0.000 10.450 2.500 6.100 0.000 8.600 3.800 7.500 0.000 11.300 3.700 7.450 0.000 11.150 41.500
47. Burešová Anežka 2007 TJ Doksy Klimešová Linda 2.400 8.100 0.000 10.500 2.400 7.500 1.000 8.900 3.800 7.350 0.000 11.150 2.900 8.050 0.000 10.950 41.500
49. Klecová Johana 2004 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.400 8.800 0.000 11.200 2.500 6.700 0.000 9.200 3.900 5.650 0.000 9.550 3.800 7.500 0.000 11.300 41.250
50. Knapová Elisabet 2006 TJ Doksy Klimešová Linda 2.400 7.250 0.000 9.650 2.500 6.600 0.500 8.600 3.900 7.500 0.000 11.400 3.900 7.650 0.000 11.550 41.200
51. Cibulková Nela 2006 TJ Doksy Klimešová Linda 2.400 8.000 0.000 10.400 2.500 7.000 0.000 9.500 3.600 6.950 0.500 10.050 2.700 8.500 0.000 11.200 41.150
52. Horová Viktorie 2005 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová, Benešová, Jelínková 2.400 7.900 0.000 10.300 2.500 7.450 0.000 9.950 3.900 7.050 0.000 10.950 2.800 7.050 0.000 9.850 41.050
53. Neklová Anna 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.400 7.700 0.000 10.100 2.500 7.800 0.000 10.300 4.000 6.750 0.000 10.750 2.800 6.800 0.000 9.600 40.750
54. Koschatzká Lucie 2004 SK GK Špičková Opava Špičková 2.400 7.800 0.000 10.200 2.500 6.900 0.500 8.900 3.800 6.950 0.000 10.750 3.700 7.100 0.000 10.800 40.650
54. Vojtěchová Anna 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová 2.400 7.400 0.000 9.800 2.600 6.000 0.000 8.600 3.900 6.750 0.000 10.650 3.800 7.800 0.000 11.600 40.650
56. Vrecionová Alžběta 2005 TJ Bohemians Praha Šilínková 2.400 8.550 0.000 10.950 2.600 6.300 0.000 8.900 3.900 5.450 0.000 9.350 3.900 7.450 0.000 11.350 40.550
57. Vaňhová Romana 2004 TJ Sokol Žižkov II Prát 2.400 8.150 0.000 10.550 2.400 7.750 0.000 10.150 3.800 7.100 0.500 10.400 2.800 6.500 0.000 9.300 40.400
58. Dvořáková Valentýna 2007 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglovi 2.400 7.950 0.000 10.350 2.500 7.800 0.500 9.800 4.000 5.950 0.000 9.950 3.800 6.450 0.000 10.250 40.350
59. Moulisová Amálie 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík 2.400 7.500 0.000 9.900 2.500 6.600 0.000 9.100 3.900 7.000 0.000 10.900 2.800 7.000 0.000 9.800 39.700
60. Caldrová Jana 2006 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana 2.400 7.800 0.000 10.200 2.500 6.150 0.500 8.150 3.600 7.400 0.500 10.500 3.700 7.100 0.000 10.800 39.650
61. Nadrchalová Vanesa 2006 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.400 8.050 0.000 10.450 2.500 5.900 0.500 7.900 3.800 6.200 0.000 10.000 3.800 7.350 0.000 11.150 39.500
62. Zouzalová Kristýna 2004 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr 2.400 7.900 0.000 10.300 2.500 7.000 0.000 9.500 3.700 6.500 0.000 10.200 2.700 6.250 0.000 8.950 38.950
63. Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela a kol. 2.400 8.500 0.000 10.900 2.700 5.100 0.000 7.800 3.900 6.750 0.000 10.650 3.800 5.700 0.000 9.500 38.850
64. Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka, Záhorková Jana 2.400 7.400 0.000 9.800 2.500 5.900 0.500 7.900 3.800 7.200 0.000 11.000 2.900 6.800 0.100 9.600 38.300
64. Žáková Tereza 2006 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglovi 2.400 8.300 0.000 10.700 2.500 6.900 0.000 9.400 3.900 5.400 0.000 9.300 3.800 5.100 0.000 8.900 38.300
66. Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela a kol. 2.400 8.150 0.000 10.550 2.500 4.900 1.000 6.400 3.700 6.350 0.000 10.050 3.800 6.400 0.000 10.200 37.200
67. Gupta Banisha 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.400 7.600 0.000 10.000 2.400 6.450 1.000 7.850 3.600 6.200 0.500 9.300 1.800 7.800 0.000 9.600 36.750
68. Janderová Zuzana 2005 SG TJ Jičín Kodešová 2.400 8.750 0.000 11.150 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 11.150
69. Doležalová Zuzana 2006 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.400 7.150 0.000 9.550 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.550

zpět na detail závodu