Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Mistrovství ČR (VS)

 17.6.-18.6.2017
 pořadatel: Ostrava
Stáhnout výsledky

Žákyně A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Strýhalová Agáta 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z. kolektiv treneru 6.000 9.800 0.000 15.850 9.200 9.200 0.000 18.400 9.600 9.300 0.000 18.900 8.100 8.600 0.000 16.700 69.850
2. Makovičková Patricie 2007 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z. kolektiv treneru 6.000 9.300 0.300 15.275 9.200 9.350 0.000 18.550 9.600 9.050 0.000 18.650 8.100 8.500 0.000 16.600 69.075
3. Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák, Nazarenko 6.000 9.500 0.000 15.625 9.200 7.850 0.000 17.050 9.600 9.250 0.000 18.850 8.100 8.100 0.000 16.200 67.725
4. Hofmanová Markéta 2006 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 6.000 9.650 0.000 15.650 9.200 8.550 0.000 17.750 9.600 8.350 0.000 17.950 7.600 7.650 0.000 15.250 66.600
5. Přenosilová Nicol 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák, Nazarenko 6.000 9.700 0.000 15.550 8.200 8.200 0.000 16.400 9.600 8.550 0.100 18.050 7.900 7.950 0.000 15.850 65.850
6. Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.600 0.000 15.650 8.600 9.200 0.000 17.800 9.600 7.500 0.100 17.000 7.300 7.850 0.000 15.150 65.600
7. Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 6.000 9.650 0.000 15.550 8.000 8.700 0.000 16.700 8.800 8.950 0.100 17.650 7.600 7.850 0.000 15.450 65.350
8. Peterková Klára 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 6.000 9.600 0.000 15.400 8.600 8.300 0.000 16.900 9.000 8.300 0.000 17.300 7.600 8.100 0.000 15.700 65.300
9. Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák, Nazarenko 6.000 9.050 0.000 15.150 8.200 9.100 0.000 17.300 9.600 7.800 0.000 17.400 7.300 7.850 0.000 15.150 65.000
10. Prokop Claudia 2007 AC Sparta Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko, Žifčák 6.000 9.500 0.000 15.150 8.600 9.300 0.000 17.900 9.600 6.000 0.000 15.600 7.100 8.250 0.000 15.350 64.000
11. Chaloupková Denisa 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z. kolektiv treneru 6.000 9.400 0.000 15.575 7.600 8.500 0.000 16.100 8.800 8.150 0.000 16.950 7.300 7.900 0.000 15.200 63.825
12. Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 9.700 0.000 15.700 7.000 8.950 0.000 15.950 7.600 8.350 0.000 15.950 7.300 8.350 0.000 15.650 63.250
13. Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák, Nazarenko 6.000 9.150 0.000 15.300 8.200 8.400 0.000 16.600 9.600 6.450 0.000 16.050 7.400 7.400 0.000 14.800 62.750
14. Brabcová Veronika 2005 TJ Stadion Ústí nad Labem Petráček,Šturmová 6.000 9.350 0.000 15.300 7.800 8.300 0.000 16.100 9.600 7.600 0.100 17.100 7.000 7.050 0.000 14.050 62.550
15. Vránová Viktorie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák, Nazarenko 6.000 9.250 0.000 15.400 7.600 8.800 0.000 16.400 9.000 7.250 0.000 16.250 7.100 6.850 0.000 13.950 62.000
16. Hrabáková Emily 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 6.000 9.800 0.000 15.800 7.000 8.300 0.000 15.300 8.800 7.900 0.100 16.600 7.300 6.900 0.000 14.200 61.900
17. Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Opočenská 6.000 9.300 0.000 15.300 8.000 8.900 0.000 16.900 8.600 6.100 0.100 14.600 7.300 7.700 0.000 15.000 61.800
18. Artamonova Sonya 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák, Nazarenko 6.000 8.900 0.000 15.025 7.600 7.600 0.000 15.200 9.600 7.650 0.000 17.250 6.800 7.200 0.000 14.000 61.475
19. Hocelíková Uršula 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z. kolektiv treneru 6.000 9.600 0.000 15.450 8.200 8.200 0.000 16.400 8.700 6.800 0.000 15.500 7.100 7.000 0.000 14.100 61.450
20. Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.100 0.000 15.125 8.600 9.150 0.000 17.750 7.900 6.650 0.100 14.450 6.800 7.150 0.000 13.950 61.275
21. Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 8.850 0.000 15.075 6.200 8.950 0.000 15.150 7.200 8.200 0.000 15.400 7.300 7.700 0.000 15.000 60.625
22. Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 6.000 9.400 0.000 15.200 7.000 8.400 0.000 15.400 8.400 6.850 0.000 15.250 7.300 7.000 0.000 14.300 60.150
23. Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 6.000 9.400 0.000 15.450 6.800 7.300 0.000 14.100 8.600 7.550 0.100 16.050 7.100 7.400 0.000 14.500 60.100
24. Aubrechtová Kateřina 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 6.000 8.800 0.000 14.950 6.800 8.350 0.000 15.150 8.600 7.000 0.000 15.600 7.000 7.300 0.100 14.200 59.900
25. Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová 6.000 9.100 0.000 15.275 6.800 8.050 0.000 14.850 8.800 6.800 0.100 15.500 7.300 6.750 0.000 14.050 59.675
26. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 6.000 8.550 0.000 14.625 6.600 8.100 0.000 14.700 7.500 8.250 0.000 15.750 6.700 7.250 0.000 13.950 59.025
27. Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 9.050 0.000 15.075 6.200 7.500 0.000 13.700 7.100 8.800 0.000 15.900 6.200 7.800 0.000 14.000 58.675
28. Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 8.750 0.000 14.825 6.000 8.450 0.000 14.450 8.200 5.900 0.000 14.100 7.100 7.400 0.000 14.500 57.875
29. Nováková Barbora 2005 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z. kolektiv treneru 6.000 8.450 0.000 14.500 6.000 7.200 0.000 13.200 7.300 8.400 0.000 15.700 7.300 6.650 0.000 13.950 57.350
30. Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 6.000 9.600 0.000 15.250 6.800 8.800 0.000 15.600 6.900 6.150 0.100 12.950 6.400 6.950 0.000 13.350 57.150
31. Žandová Sabina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 6.000 9.500 0.000 15.525 6.000 5.950 0.000 11.950 7.800 7.800 0.000 15.600 7.100 6.900 0.000 14.000 57.075
32. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 6.000 9.300 0.000 15.275 5.000 8.750 1.000 12.750 7.500 8.450 0.100 15.850 6.500 6.650 0.000 13.150 57.025
33. Gryčová Eliška 2006 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 6.000 9.000 0.000 15.000 5.000 8.450 1.000 12.450 7.500 8.750 0.000 16.250 6.400 6.800 0.000 13.200 56.900
34. Vlasáková Zuzana 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 6.000 8.850 0.000 15.025 6.200 7.200 0.000 13.400 6.700 8.050 0.000 14.750 7.600 6.100 0.000 13.700 56.875
35. Boháčová Markéta 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 8.850 0.000 14.800 6.800 8.750 0.000 15.550 7.800 6.000 0.100 13.700 7.000 4.950 0.000 11.950 56.000
36. Hvižďová Julie 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 6.000 9.200 0.000 15.025 5.400 8.050 1.000 12.450 7.300 7.100 0.000 14.400 6.400 7.650 0.000 14.050 55.925
37. Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 6.000 9.550 0.000 15.525 4.800 7.250 0.000 12.050 8.800 5.650 0.100 14.350 6.200 7.600 0.000 13.800 55.725
38. Dufková Markéta 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 6.000 9.350 0.000 15.250 6.200 6.950 0.000 13.150 6.500 7.750 0.000 14.250 6.200 6.850 0.000 13.050 55.700
39. Nekvasilová Zuzana 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pavlicová 6.000 9.000 0.000 14.925 7.000 7.850 0.000 14.850 6.700 5.500 0.000 12.200 6.200 6.850 0.000 13.050 55.025
40. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 6.000 8.950 0.000 14.825 4.800 7.350 1.000 11.150 7.300 7.850 0.000 15.150 6.200 7.450 0.000 13.650 54.775
41. Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 6.000 9.200 0.000 15.400 4.500 7.000 1.000 10.500 6.700 7.650 0.000 14.350 6.700 7.450 0.000 14.150 54.400
41. Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 8.700 0.000 14.800 6.200 7.450 0.000 13.650 5.400 7.450 1.000 11.850 6.700 7.400 0.000 14.100 54.400
43. Osladilová Adéla 2005 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 6.000 9.150 0.000 15.075 5.000 8.300 1.000 12.300 6.700 7.550 0.000 14.250 5.800 6.600 0.300 12.100 53.725
44. Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 6.000 8.750 0.000 14.825 6.000 7.150 0.000 13.150 7.200 5.100 0.000 12.300 6.500 6.100 0.000 12.600 52.875
45. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 6.000 9.350 0.000 14.800 3.300 7.450 1.000 9.750 7.900 6.400 0.100 14.200 6.500 7.500 0.000 14.000 52.750
46. Vejmolová Viktorie 2007 SK Hradčany Opočenská 6.000 8.850 0.000 15.000 5.500 4.950 0.000 10.450 8.100 5.200 0.000 13.300 6.400 7.000 0.000 13.400 52.150
47. Diňová Berenika 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 6.000 9.050 0.000 15.000 5.800 7.650 1.000 12.450 6.900 4.350 0.000 11.250 6.400 6.850 0.000 13.250 51.950
48. Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda 6.000 9.100 0.000 15.050 3.800 5.800 1.000 8.600 7.200 2.150 0.100 9.250 6.500 6.000 0.000 12.500 45.400

zpět na detail závodu