Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Mistrovství ČR (VS)

 17.6.-18.6.2017
 pořadatel: Ostrava
Stáhnout výsledky

Ženy B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Smolecová Laura 2000 GK Vítkovice Grmelová 3.700 8.800 0.000 12.500 3.600 8.450 0.000 12.050 4.600 7.200 0.000 11.800 4.100 8.250 0.000 12.350 48.700
2. Vidmuchová Markéta 1999 TJ Prostějov Lukášová 2.000 9.650 0.000 11.650 3.100 8.450 0.000 11.550 2.100 8.350 0.000 10.450 2.900 7.850 0.000 10.750 44.400
3. Dundrová Monika 1999 TJ Sokol Kampa 3.700 8.500 0.000 12.200 2.100 8.150 0.000 10.250 3.500 5.400 0.000 8.900 4.000 8.000 0.000 12.000 43.350
4. Masopustová Kateřina 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 2.400 9.550 0.000 11.950 2.000 8.250 0.000 10.250 3.200 6.650 0.000 9.850 3.600 7.450 0.000 11.050 43.100
5. Pumanová Klára 2000 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 3.700 9.250 0.000 12.950 1.800 7.700 0.000 9.500 2.200 6.450 0.000 8.650 3.800 8.100 0.000 11.900 43.000
6. Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 2.800 9.100 0.000 11.900 1.900 7.200 0.000 9.100 3.200 6.600 0.100 9.700 3.800 7.700 0.000 11.500 42.200
7. Balcarová Eliška 2001 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová,Zvěřinová 3.000 8.500 0.000 11.500 1.900 7.850 0.000 9.750 3.100 6.450 0.000 9.550 3.700 6.750 0.000 10.450 41.250
8. Petrová Eliška 1999 GK Vítkovice Grmelová 2.000 8.300 0.000 10.300 1.800 8.250 0.000 10.050 3.100 6.450 0.000 9.550 2.800 7.400 0.000 10.200 40.100
9. Holečková Adéla 2001 TJ Doksy Doubravová Radka 2.800 8.600 0.000 11.400 1.900 6.900 0.000 8.800 2.800 6.800 0.000 9.600 2.900 7.250 0.000 10.150 39.950
10. Švábová Veronika 1998 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.800 8.500 0.000 11.300 1.900 6.300 0.000 8.200 2.300 7.200 0.000 9.500 3.000 7.650 0.000 10.650 39.650
11. Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.800 7.950 0.000 10.750 1.900 7.050 0.000 8.950 2.700 6.400 0.000 9.100 2.900 7.000 0.000 9.900 38.700
12. Pavlíčková Simona 2000 TJ Sokol Kladno Lisá, Podpěra 2.000 8.300 0.000 10.300 1.200 6.650 2.000 5.850 3.300 7.050 0.000 10.350 2.800 6.550 0.000 9.350 35.850
13. Jeličová Brigita 2000 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová 2.000 8.300 0.000 10.300 2.100 6.350 0.000 8.450 3.100 4.500 0.000 7.600 2.800 6.100 0.000 8.900 35.250
14. Bábíková Aneta 1999 SG Liberec Vrchovecká, Petráček 2.000 8.550 1.000 9.550 1.900 6.350 0.000 8.250 2.700 3.350 0.100 5.950 2.900 6.750 0.000 9.650 33.400
15. Katolická Nikola 2001 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.000 9.600 0.000 11.600 1.900 5.200 0.000 7.100 2.000 5.300 0.000 7.300 2.200 5.400 0.500 7.100 33.100
16. Vasilevová Lenka 1988 TJ Sokol Kampa Šimonovská 3.500 7.500 0.000 11.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 3.750 0.100 7.050 4.000 5.050 0.000 9.050 27.100
17. Pavlasová Kateřina 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.000 8.000 0.100 9.900 0.700 8.300 8.500 0.500 3.000 3.650 0.000 6.650 3.200 6.550 0.000 9.750 26.800
18. Michnová Julie 1998 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 7.350 0.000 9.250 2.200 7.500 0.000 9.700 0.000 0.000 0.000 0.000 18.950

zpět na detail závodu