Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

 4.6.2017
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice

starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.800 8.950 0.000 11.750 2.500 8.300 0.000 10.800 3.600 7.967 0.000 11.567 3.400 8.200 0.000 11.600 45.717
2. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 9.300 0.000 11.300 2.500 8.467 0.000 10.967 3.400 8.333 0.000 11.733 3.300 8.400 0.000 11.700 45.700
3. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostra Dudová, El-Khairy 2.000 9.000 0.000 11.000 2.500 8.633 0.000 11.133 3.300 8.167 0.000 11.467 3.200 8.533 0.000 11.733 45.333
4. Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostra Dudová, El-Khairy 2.000 9.450 0.000 11.450 2.700 9.067 0.000 11.767 3.300 7.533 0.000 10.833 3.300 7.933 0.000 11.233 45.283
5. Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.000 9.050 0.000 11.050 2.500 8.700 0.000 11.200 3.400 8.000 0.000 11.400 3.000 8.333 0.000 11.333 44.983
6. Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.800 9.350 0.000 12.150 2.800 7.500 0.000 10.300 3.200 7.333 0.000 10.533 3.200 8.300 0.000 11.500 44.483
7. Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Opočenská 2.000 9.050 0.000 11.050 2.600 8.667 0.000 11.267 3.100 7.667 0.000 10.767 3.000 7.967 0.000 10.967 44.051
8. Nováková Michaela 2006 SK Hradčany Opočenská 2.000 9.000 0.000 11.000 2.500 7.700 0.000 10.200 3.100 8.833 0.000 11.933 2.800 8.067 0.000 10.867 44.000
9. Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.000 9.000 0.000 11.000 2.000 7.900 0.000 9.900 3.100 8.033 0.000 11.133 3.300 7.700 0.000 11.000 43.033
10. Škardová Magdaléna 2007 TJ Tourist Říčany Jechová 2.000 8.600 0.000 10.600 2.300 8.333 0.000 10.633 3.100 7.700 0.000 10.800 2.900 7.867 0.000 10.767 42.800
11. Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.000 9.200 0.000 11.200 2.000 8.400 0.000 10.400 3.100 6.967 0.000 10.067 3.100 7.667 0.000 10.767 42.434
12. Hiclová Adéla 2006 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 8.750 0.000 10.750 2.100 7.000 0.000 9.100 3.400 7.900 0.000 11.300 3.100 7.967 0.000 11.067 42.217
13. Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.000 9.100 0.000 11.100 2.500 7.933 0.000 10.433 3.400 5.800 0.000 9.200 3.200 8.033 0.000 11.233 41.966
14. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.000 9.350 0.000 11.350 2.000 8.000 1.000 9.000 3.300 7.133 0.000 10.433 2.800 8.300 0.000 11.100 41.883
15. Kreibichová Aneta 2005 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.000 8.900 0.000 10.900 2.000 7.667 0.000 9.667 3.100 7.233 0.000 10.333 3.100 7.167 0.000 10.267 41.167
16. Marešová Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Vondráček, Marešová 2.000 8.700 0.000 10.700 2.000 6.800 0.000 8.800 3.200 7.833 0.000 11.033 2.800 7.300 0.000 10.100 40.633
17. Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr 2.000 9.050 0.000 11.050 2.000 6.100 0.000 8.100 3.100 7.733 0.000 10.833 3.000 7.533 0.000 10.533 40.516
18. Vajnerová Barbora 2006 GT Šestajovice Sýkorová,Fujava 2.000 9.050 0.000 11.050 2.000 7.367 0.000 9.367 3.300 6.000 0.000 9.300 3.000 7.700 0.000 10.700 40.417
19. Kozelková Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 8.300 0.000 10.300 2.500 7.700 0.000 10.200 3.500 4.900 0.000 8.400 3.100 7.700 0.000 10.800 39.700
20. Doležalová Daniela 2006 Gym. kroužek ZŠ Dobřichov Kudličková 2.000 8.500 0.000 10.500 1.700 7.600 0.000 9.300 3.000 6.000 0.000 9.000 2.900 7.967 0.000 10.867 39.667
21. Vondráčková Barbora 2006 TJ Sokol Kolín Vondráček, Marešová 2.000 8.850 0.000 10.850 2.600 7.000 0.000 9.600 3.000 6.133 0.000 9.133 3.400 6.600 0.000 10.000 39.583
22. Hronová Tereza 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 8.800 0.000 10.800 2.000 7.767 0.000 9.767 3.100 6.367 0.000 9.467 2.900 6.633 0.000 9.533 39.567
23. Solárová Adéla 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice Engelová,Schwarzová, Pracnová 2.000 9.000 0.000 11.000 2.100 6.667 0.000 8.767 2.900 6.500 0.000 9.400 2.300 7.967 0.000 10.267 39.434
24. Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 2.000 8.850 0.000 10.850 2.200 8.167 0.000 10.367 3.500 4.067 0.000 7.567 3.100 6.700 0.000 9.800 38.584
25. Gaždová Lucie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová 2.000 8.150 0.000 10.150 1.900 7.667 1.000 8.567 2.500 7.600 0.000 10.100 3.000 6.733 0.000 9.733 38.550
26. Talian Karolína 2007 Gym. kroužek ZŠ Dobřichov Kudličková 2.000 8.250 0.000 10.250 2.000 7.433 0.000 9.433 2.500 5.567 0.000 8.067 3.000 7.433 0.000 10.433 38.183
27. Vilknerová Natálie 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice Engelová,Schwarzová, Pracnová 2.000 8.850 0.000 10.850 1.700 7.100 0.000 8.800 3.100 5.900 0.000 9.000 3.200 5.467 0.000 8.667 37.317
28. Kulifajová Emily 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 8.450 0.000 10.450 1.700 7.667 0.000 9.367 2.600 5.367 0.000 7.967 2.400 7.067 0.000 9.467 37.251
29. Jindrová Karolína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Waraus 2.000 8.450 0.000 10.450 1.700 7.000 0.000 8.700 3.100 5.967 0.000 9.067 3.000 5.900 0.000 8.900 37.117
30. Pospíšilová Kateřina 2007 TJ Sokol Praha - Dejvice Engelová,Schwarzová, Pracnová 2.000 7.800 0.000 9.800 1.700 6.600 0.000 8.300 2.900 7.500 0.000 10.400 2.900 5.533 0.000 8.433 36.933
31. Petržíková Ema 2007 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný 2.000 6.750 0.000 8.750 1.700 6.067 0.000 7.767 3.200 7.833 0.000 11.033 2.400 6.700 0.000 9.100 36.650
32. Hanžlíková Simona 2007 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný 2.000 7.250 0.000 9.250 1.700 6.867 0.000 8.567 3.100 6.933 0.000 10.033 1.200 9.333 8.000 2.533 30.383
33. Skořepová Hermína 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice Pracnová, Engelová 2.000 8.800 0.000 10.800 1.600 5.667 1.000 6.267 1.600 6.500 4.000 4.100 2.900 5.167 0.500 7.567 28.734
34. Bzirská Valentina 2007 SK Hradčany Stefankova , lhotova 0.000 0.000 0.000 0.000 1.700 5.900 0.000 7.600 2.400 7.000 0.500 8.900 2.800 6.333 0.000 9.133 25.633
35. Pipková Rozálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr 0.000 0.000 0.000 0.000 1.100 7.000 1.000 7.100 3.000 5.167 0.000 8.167 2.400 6.367 0.500 8.267 23.534

zpět na detail závodu