Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m. Prahy

 28.5.2017
 pořadatel: TJ Sokol Kampa
Stáhnout výsledky

starší žákyně VS2

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Mašková Viktorie 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 6.000 9.650 0.000 15.650 7.800 8.450 0.000 16.250 7.000 7.950 0.000 14.950 8.000 8.250 0.000 16.250 63.100
2. Suchánková Petra 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 6.000 8.350 0.000 14.350 7.800 8.000 0.000 15.800 8.000 8.450 0.000 16.450 8.000 7.950 0.000 15.950 62.550
3. Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.650 0.000 15.650 5.300 8.250 0.000 13.550 8.300 8.750 0.100 16.950 8.000 8.100 0.000 16.100 62.250
4. Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 6.000 9.300 0.000 15.300 7.000 7.100 0.000 14.100 8.100 8.300 0.100 16.300 8.000 8.450 0.000 16.450 62.150
5. Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.000 0.000 15.000 7.000 8.100 0.000 15.100 7.800 7.500 0.100 15.200 8.500 8.300 0.000 16.800 62.100
6. Košťáková Karolína 2007 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 6.000 9.050 0.000 15.050 7.800 8.150 0.000 15.950 7.000 7.700 0.100 14.600 8.000 8.250 0.000 16.250 61.850
7. Plevová Valerie 2007 AC Sparta Praha Libichová 6.000 9.500 0.000 15.500 7.300 7.450 0.000 14.750 8.000 7.500 0.100 15.400 8.000 8.150 0.000 16.150 61.800
8. Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.600 0.000 15.600 7.800 7.600 0.000 15.400 7.000 7.650 0.100 14.550 8.000 7.800 0.000 15.800 61.350
9. Dušková Agáta 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková. Žifčák, Nazarenko 6.000 9.750 0.000 15.750 6.800 7.550 0.000 14.350 7.200 7.350 0.100 14.450 7.500 8.400 0.000 15.900 60.450
10. Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 8.650 0.000 14.650 7.000 7.800 0.100 14.700 7.500 7.450 0.000 14.950 59.400
11. Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 8.500 0.000 14.500 6.500 8.300 0.000 14.800 6.700 8.300 0.000 15.000 8.000 7.000 0.000 15.000 59.300
12. Rishko Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 9.700 0.000 15.700 4.800 7.300 0.000 12.100 7.400 7.450 0.100 14.750 8.000 7.900 0.000 15.900 58.450
13. Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 8.900 0.000 14.900 7.000 8.100 0.000 15.100 6.500 4.850 0.100 11.250 8.000 8.000 0.000 16.000 57.250
14. Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 8.900 0.000 14.900 6.400 7.400 1.000 12.800 7.400 7.200 0.100 14.500 7.500 7.350 0.000 14.850 57.050
15. Nosková Kateřina 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 6.000 8.850 0.000 14.850 4.200 8.000 0.000 12.200 7.800 7.200 0.100 14.900 7.500 7.100 0.000 14.600 56.550
16. Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 9.550 0.000 15.550 6.500 6.300 0.000 12.800 6.200 6.950 0.100 13.050 7.500 7.500 0.000 15.000 56.400
17. Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 8.700 0.000 14.700 7.000 8.450 0.000 15.450 6.700 5.100 0.100 11.700 7.500 6.900 0.000 14.400 56.250
18. Nechánská Tereza 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 8.500 0.000 14.500 4.800 7.100 0.000 11.900 7.200 7.600 0.100 14.700 7.000 7.300 0.000 14.300 55.400
19. Machů Luisa 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 6.000 8.050 0.000 14.050 5.400 6.400 0.000 11.800 7.300 7.700 0.000 15.000 7.500 6.950 0.000 14.450 55.300
20. Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 8.950 0.000 14.950 6.000 6.700 0.000 12.700 6.500 6.500 0.100 12.900 7.500 7.200 0.000 14.700 55.250
21. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 8.350 0.000 14.350 6.500 6.900 0.000 13.400 6.300 6.900 0.100 13.100 7.000 6.950 0.000 13.950 54.800
22. Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 8.900 0.000 14.900 4.200 7.600 0.000 11.800 6.200 7.800 0.000 14.000 6.800 6.850 0.000 13.650 54.350
23. Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková 6.000 7.350 0.000 13.350 5.400 7.950 0.000 13.350 7.000 6.950 0.100 13.850 7.500 6.250 0.000 13.750 54.300
24. Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 6.000 9.450 0.000 15.450 4.200 7.000 0.000 11.200 5.500 7.550 0.000 13.050 7.000 6.250 0.000 13.250 52.950
25. Rytířová Ema 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 8.200 0.000 14.200 3.600 6.050 0.000 9.650 6.000 7.600 0.000 13.600 7.000 6.800 0.000 13.800 51.250
26. Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková 6.000 8.250 0.000 14.250 4.200 5.350 0.000 9.550 6.400 6.150 0.100 12.450 7.500 7.200 0.000 14.700 50.950
27. Flachsová Linda 2008 TJ Sokol Kampa Libichová 6.000 8.100 0.000 14.100 4.200 7.400 0.000 11.600 5.300 6.250 0.000 11.550 6.500 5.650 0.000 12.150 49.400
28. Ježková Lucie 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 8.000 0.000 14.000 4.200 6.550 0.000 10.750 5.300 6.650 0.000 11.950 6.000 6.600 0.000 12.600 49.300
29. Freslová Adéla 2008 GYMPRA Morysková 6.000 7.200 0.000 13.200 4.200 6.150 0.000 10.350 5.500 5.300 0.100 10.700 6.300 4.700 0.000 11.000 45.250

zpět na detail závodu