Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Klokánkova kapsa

 27.11.2016
 pořadatel: Praha

2. kategorie - žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.900 0.000 14.900 44.750
2. Bartuňková Nela 2009 SG Liberec Vrchovecká 5.000 8.250 0.000 13.250 6.000 7.850 0.000 13.850 6.000 9.000 0.000 15.000 42.100
3. Vávrová Nela 2009 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z. Hochelová 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 8.500 0.000 14.500 5.000 8.600 0.000 13.600 41.550
4. Pintnerová Matylda 2009 TJ Sokol Příbram Pohludková 5.000 8.350 0.000 13.350 6.000 7.900 0.000 13.900 5.000 8.750 0.000 13.750 41.000
5. Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 5.000 8.950 0.000 13.950 6.000 7.400 0.000 13.400 5.000 7.950 0.000 12.950 40.300
6. Chrastinová Gabriela 2009 TJ Sokol Příbram Pohludková 5.000 8.350 0.000 13.350 6.000 7.750 0.000 13.750 5.000 8.600 0.500 13.100 40.200
7. Petroušková Lucie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 4.000 7.800 0.000 11.800 6.000 7.550 0.000 13.550 5.000 7.200 0.000 12.200 37.550
8. Panova Theodora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 4.000 7.250 0.000 11.250 5.000 6.950 0.000 11.950 5.000 7.400 0.000 12.400 35.600
9. Gýnová Adriana 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 8.650 0.000 14.650 29.050
10. Nagelová Monika 2009 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 5.000 8.950 0.000 13.950 6.000 8.500 0.000 14.500 0.000 0.000 0.000 0.000 28.450
11. Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 5.000 8.900 0.000 13.900 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 8.550 0.000 13.550 27.450
12. Dušková Martina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 5.000 8.700 0.000 13.700 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 8.300 0.000 13.300 27.000
13. Petrovicová Vanessa 2009 TJ Sokol Příbram Pohludková 5.000 8.800 0.000 13.800 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 8.150 0.500 12.650 26.450
14. Bartásková Michaela 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 7.000 0.000 12.000 5.000 8.200 0.000 13.200 25.200
15. Culka Anna 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 4.000 7.850 0.000 11.850 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 7.500 0.000 12.500 24.350
16. Reihserová Ema 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 4.000 7.650 0.000 11.650 6.000 6.550 0.000 12.550 0.000 0.000 0.000 0.000 24.200
16. Bukačová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 5.500 0.000 11.500 5.000 7.700 0.000 12.700 24.200
18. Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 5.800 0.000 10.800 5.000 8.200 0.000 13.200 24.000
19. Křížová Alžběta 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 4.000 7.500 0.000 11.500 5.000 7.250 0.000 12.250 0.000 0.000 0.000 0.000 23.750
20. Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 5.000 7.900 0.000 12.900 5.000 5.250 0.000 10.250 0.000 0.000 0.000 0.000 23.150
20. Hlinomazová Ema 2009 TJ Sokol Příbram Pohludková 4.000 6.750 0.000 10.750 5.000 7.400 0.000 12.400 0.000 0.000 0.000 0.000 23.150
22. Jíchová Julie 2009 TJ Sokol Příbram Pohludková 4.000 6.000 0.000 10.000 5.000 7.850 0.000 12.850 0.000 0.000 0.000 0.000 22.850
23. Podoubská Viktorie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 4.000 7.350 0.000 11.350 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 5.850 0.000 10.850 22.200

zpět na detail závodu