Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál J. Palacha

 21.1.2017
 pořadatel: T.J. Sokol Všetaty
Stáhnout výsledky

IV. kategorie

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Mašátová Anna 2008 TJ Jičín 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 9.200 0.000 12.800 3.400 9.200 0.000 12.600 25.400
2. Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.500 9.300 0.000 12.800 3.400 9.150 0.000 12.550 25.350
3. Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 9.400 0.000 12.500 3.300 8.950 0.000 12.250 24.750
4. Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.500 8.300 0.000 11.800 3.400 8.400 0.000 11.800 23.600
5. Valíčková Julie 2008 TJ Sokol Příbram Procházková, Novotná 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.600 0.000 11.600 3.200 8.700 0.000 11.900 23.500
6. Vyziblová Viktorie 2008 TJ Jičín 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.500 8.250 0.000 11.750 3.200 7.900 0.000 11.100 22.850
7. Pošíková Nikol 2008 TJ Sokol Poděbrady 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 8.000 0.000 11.400 3.400 7.800 0.000 11.200 22.600
8. Vávrová Monika 2008 TJ Sokol Poděbrady 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 8.100 0.000 11.500 2.900 7.700 0.000 10.600 22.100
9. Drusanová Valerie 2008 TJ Jičín 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 8.500 0.000 11.700 3.200 6.800 0.000 10.000 21.700
10. Švarcová Nella 2008 SG Všetaty kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 7.900 0.000 11.000 3.300 7.000 0.000 10.300 21.300
11. Jukličková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 7.400 0.000 11.000 3.300 6.900 0.000 10.200 21.200
12. Vondrašová Sofie 2008 SG Všetaty kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 7.600 0.000 10.900 3.300 6.900 0.000 10.200 21.100
13. Semelková Eliška 2008 SG Všetaty kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 7.600 0.000 10.700 3.300 6.500 0.000 9.800 20.500
14. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.650 0.000 9.650 3.200 7.200 0.000 10.400 20.050
15. Tyšerová Dorota 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 7.100 0.000 10.400 3.300 6.200 0.000 9.500 19.900
16. Rebhonová Lucie 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 5.500 0.000 8.800 3.300 7.200 0.000 10.500 19.300
17. Honalová Anna 2008 SG Všetaty kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.000 0.000 9.500 3.300 5.700 0.300 8.700 18.200

zpět na detail závodu