Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Vítkovice Cup

 21.10.2017
 pořadatel: GK Vítkovice
Stáhnout výsledky

1.kategorie žákyně B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko, Žifčák 2.000 8.900 0.000 10.900 1.900 8.600 0.000 10.500 2.700 8.750 0.000 11.450 2.600 8.300 0.000 10.900 43.750
2. Mašková Viktorie 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko, Žifčák 2.000 9.500 0.000 11.500 1.800 8.100 0.000 9.900 2.500 8.450 0.000 10.950 2.200 8.600 0.000 10.800 43.150
3. Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.500 8.700 0.000 12.200 1.700 8.000 0.000 9.700 2.500 7.900 0.000 10.400 2.700 8.100 0.000 10.800 43.100
4. Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.000 9.000 0.000 11.000 1.700 8.150 0.000 9.850 2.600 8.650 0.000 11.250 2.300 8.650 0.000 10.950 43.050
5. Mašátová Anna 2008 SG TJ Jičín Kodešová 2.000 8.800 0.000 10.800 1.600 7.900 0.000 9.500 2.600 8.650 0.000 11.250 2.500 8.650 0.000 11.150 42.700
6. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.800 8.200 0.000 11.000 1.700 8.150 0.000 9.850 2.600 8.450 0.000 11.050 2.600 7.950 0.000 10.550 42.450
7. Žandová Sabina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.000 8.850 0.000 10.850 1.900 8.150 0.000 10.050 2.800 8.100 0.000 10.900 2.700 7.850 0.000 10.550 42.350
8. Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.000 9.200 0.000 11.200 1.800 7.650 0.000 9.450 2.900 7.600 0.000 10.500 2.600 8.500 0.000 11.100 42.250
9. Artamonova Sonya 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko, Žifčák 2.000 9.000 0.000 11.000 1.800 8.000 0.000 9.800 2.700 8.800 0.000 11.500 2.500 7.400 0.000 9.900 42.200
10. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 2.000 9.000 0.000 11.000 1.700 8.350 0.000 10.050 2.900 7.100 0.000 10.000 2.600 8.500 0.000 11.100 42.150
11. Košťáková Karolína 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko, Žifčák 2.000 8.800 0.000 10.800 1.800 8.150 0.000 9.950 2.400 8.350 0.000 10.750 2.200 8.350 0.000 10.550 42.050
12. Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.000 8.850 0.000 10.850 1.800 7.700 0.000 9.500 2.700 8.300 0.000 11.000 2.500 8.050 0.000 10.550 41.900
13. Cibulcová Nikol 2007 TJ Prostějov Ponížilová, Musil 2.000 9.300 0.000 11.300 1.600 7.500 0.000 9.100 2.400 7.950 0.000 10.350 2.400 8.650 0.000 11.050 41.800
14. Prokop Claudia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko, Žifčák 2.000 9.400 0.000 11.400 2.000 7.200 0.000 9.200 2.700 7.450 0.000 10.150 2.600 8.350 0.000 10.950 41.700
15. Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová, Musil 2.000 8.900 0.000 10.900 1.700 7.500 0.000 9.200 2.400 8.250 0.000 10.650 2.400 8.500 0.000 10.900 41.650
16. Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová 2.000 8.600 0.000 10.600 1.800 8.000 0.000 9.800 2.900 8.050 0.000 10.950 2.700 7.550 0.000 10.250 41.600
17. Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.000 8.650 0.000 10.650 1.800 7.950 0.000 9.750 2.900 7.700 0.000 10.600 2.700 7.750 0.000 10.450 41.450
18. Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 8.500 0.000 10.500 1.600 7.400 0.000 9.000 2.600 8.250 0.000 10.850 2.700 8.250 0.000 10.950 41.300
19. Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Grmelová 2.000 9.050 0.000 11.050 1.700 7.350 0.000 9.050 2.700 8.150 0.000 10.850 2.500 7.750 0.000 10.250 41.200
20. Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.000 8.800 0.000 10.800 1.700 6.350 0.000 8.050 2.800 8.100 0.000 10.900 2.300 8.600 0.000 10.900 40.650
21. Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.000 8.900 0.000 10.900 1.800 7.250 0.000 9.050 2.600 7.450 0.000 10.050 2.600 7.850 0.000 10.450 40.450
22. Holá Kristýna 2007 SG TJ Jičín Kodešová 2.000 9.500 0.000 11.500 1.600 7.550 0.000 9.150 2.300 7.300 0.000 9.600 2.300 7.800 0.000 10.100 40.350
23. Gřešíčková Tereza 2008 TJ Prostějov Ponížilová, Musil 2.000 8.350 0.000 10.350 1.600 7.650 0.000 9.250 2.000 8.050 0.000 10.050 2.400 8.150 0.000 10.550 40.200
24. Bauerová Karin 2007 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 2.000 8.650 0.000 10.650 1.700 7.150 0.000 8.850 2.500 7.750 0.000 10.250 2.600 7.550 0.000 10.150 39.900
25. Ostrihoňova Nela 2010 Klub ŠG Detva Krekáňová 2.000 8.450 0.000 10.450 1.600 7.000 0.000 8.600 2.200 8.200 0.000 10.400 2.100 8.250 0.000 10.350 39.800
26. Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Uhrová 2.000 8.500 0.000 10.500 1.600 7.600 0.000 9.200 2.200 6.950 0.000 9.150 2.300 7.300 0.000 9.600 38.450
27. Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová 2.000 8.600 0.000 10.600 1.700 7.300 0.000 9.000 2.400 6.700 0.000 9.100 2.200 7.200 0.000 9.400 38.100
27. Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek, Uhrová 2.000 8.000 0.000 10.000 1.600 6.700 0.000 8.300 1.700 8.100 0.000 9.800 2.300 7.700 0.000 10.000 38.100
29. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 2.000 9.000 0.000 11.000 1.700 7.150 0.000 8.850 2.400 6.050 0.000 8.450 2.600 6.850 0.000 9.450 37.750
30. Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 7.950 0.000 9.950 1.600 6.500 0.000 8.100 2.400 7.150 0.000 9.550 2.300 7.800 0.000 10.100 37.700
31. Janíková Veronika 2007 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová 2.000 8.350 0.000 10.350 1.600 6.650 0.000 8.250 1.900 7.550 0.000 9.450 2.100 7.000 0.000 9.100 37.150
32. Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.000 8.900 0.000 10.900 1.600 6.550 0.000 8.150 1.500 5.850 0.000 7.350 2.300 8.200 0.000 10.500 36.900
33. Ridzoňová Emma 2009 Klub ŠG Detva Krekáňová 2.000 8.000 0.000 10.000 1.500 7.750 2.000 7.250 2.200 7.150 0.000 9.350 2.200 7.750 0.000 9.950 36.550
34. Bystrianska Eva 2009 Klub ŠG Detva Krekáňová 2.000 8.450 0.000 10.450 1.600 6.800 1.000 7.400 1.600 7.000 0.000 8.600 2.200 7.750 0.000 9.950 36.400
35. Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 7.800 0.000 9.800 1.600 6.800 0.000 8.400 2.200 6.450 0.000 8.650 2.300 7.100 0.000 9.400 36.250
36. Bronclíková Tereza 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 7.950 0.000 9.950 1.600 6.900 0.000 8.500 1.800 6.250 0.000 8.050 2.400 7.150 0.000 9.550 36.050
37. Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 2.000 8.150 0.000 10.150 1.600 7.000 0.000 8.600 2.000 6.050 0.000 8.050 2.400 6.800 0.000 9.200 36.000
38. Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 2.000 8.500 0.000 10.500 1.700 5.350 0.000 7.050 2.200 6.050 0.000 8.250 2.400 7.650 0.000 10.050 35.850

zpět na detail závodu