Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Kvalifikační závod MČR

 14.5.2017
 pořadatel: Brno

starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 9.600 0.000 15.600 6.500 8.400 0.000 14.900 8.000 8.750 0.100 16.650 8.000 8.500 0.000 16.500 63.650
2. Kratochvílová Michaela 2007 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová 6.000 9.700 0.000 15.700 7.000 8.700 0.000 15.700 6.500 8.000 0.100 14.400 8.500 8.650 0.000 17.150 62.950
3. Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 9.300 0.000 15.300 6.000 9.000 0.000 15.000 7.800 8.450 0.000 16.250 8.000 8.350 0.000 16.350 62.900
4. Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.350 0.000 15.350 7.000 7.700 0.000 14.700 8.100 8.250 0.100 16.250 8.500 7.550 0.000 16.050 62.350
5. Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 9.600 0.000 15.600 7.500 8.550 0.000 16.050 7.200 7.800 0.100 14.900 8.000 7.550 0.000 15.550 62.100
6. Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 9.400 0.000 15.400 7.000 8.650 0.000 15.650 7.500 7.900 0.100 15.300 8.000 7.400 0.000 15.400 61.750
7. Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 6.000 9.300 0.000 15.300 8.000 6.850 0.000 14.850 8.000 7.550 0.100 15.450 8.000 8.000 0.000 16.000 61.600
8. Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.100 0.000 15.100 7.000 6.650 0.000 13.650 8.100 8.350 0.100 16.350 8.000 8.200 0.000 16.200 61.300
9. Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 8.800 0.000 14.800 7.000 8.400 0.000 15.400 7.800 7.050 0.000 14.850 8.000 7.250 0.000 15.250 60.300
10. Cikrlová Romana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.750 0.000 14.750 6.500 7.700 0.000 14.200 8.100 7.900 0.100 15.900 8.000 7.400 0.000 15.400 60.250
11. Suchánková Petra 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Nazarenko, Žifčák 6.000 8.700 0.000 14.700 8.300 7.800 0.000 16.100 7.200 6.500 0.000 13.700 8.000 7.550 0.000 15.550 60.050
12. Racíková Michaela 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 7.300 0.000 13.300 7.700 7.300 0.000 15.000 8.000 8.400 0.000 16.400 59.800
13. Košťáková Karolína 2007 TJ Bohemians Praha Klabíková, Nazarenko, Žifčák 6.000 8.700 0.000 14.700 7.800 7.550 0.000 15.350 6.700 7.200 0.000 13.900 8.000 7.700 0.000 15.700 59.650
14. Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 9.250 0.000 15.250 7.500 7.500 0.000 15.000 7.500 5.700 0.100 13.100 8.000 8.100 0.000 16.100 59.450
15. Gálová Linda 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 9.350 0.000 15.350 6.500 7.850 0.000 14.350 7.500 7.700 0.100 15.100 8.000 6.600 0.000 14.600 59.400
16. Čechová Johana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.900 0.000 14.900 7.000 7.600 0.000 14.600 7.300 7.950 0.000 15.250 8.500 6.050 0.000 14.550 59.300
16. Mašková Viktorie 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Nazarenko, Žifčák 6.000 9.800 0.000 15.800 8.300 7.850 0.000 16.150 6.000 7.350 1.000 12.350 8.000 7.000 0.000 15.000 59.300
18. Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.200 0.000 15.200 6.500 8.200 0.000 14.700 6.500 8.100 0.100 14.500 7.500 7.250 0.000 14.750 59.150
19. Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová 6.000 9.200 0.000 15.200 7.800 8.400 0.000 16.200 8.000 8.050 1.100 14.950 6.000 6.650 0.000 12.650 59.000
20. Kollerová Marika 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 6.000 9.450 0.000 15.450 5.400 7.450 0.000 12.850 8.000 7.650 0.000 15.650 8.000 7.000 0.000 15.000 58.950
21. Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 6.000 9.250 0.000 15.250 6.000 8.050 0.000 14.050 7.300 7.450 0.000 14.750 7.500 7.400 0.000 14.900 58.950
22. Cibulcová Nikola 2007 TJ Prostějov Ponížilová 6.000 9.000 0.000 15.000 6.500 6.700 0.000 13.200 7.900 7.650 1.000 14.550 8.000 8.150 0.000 16.150 58.900
23. Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.450 0.000 15.450 7.800 7.550 0.000 15.350 6.800 6.700 0.100 13.400 7.500 7.050 0.100 14.450 58.650
24. White Hannah 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 6.000 9.350 0.000 15.350 7.000 8.700 0.000 15.700 6.200 6.850 0.000 13.050 7.500 7.000 0.000 14.500 58.600
25. Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 6.000 9.350 0.000 15.350 6.000 7.650 0.000 13.650 6.900 7.350 0.000 14.250 8.000 7.200 0.000 15.200 58.450
26. Křížová Gabriela 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková 6.000 8.250 0.000 14.250 6.500 7.500 0.000 14.000 7.300 8.150 0.100 15.350 7.500 7.150 0.100 14.550 58.150
27. Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.800 0.000 14.800 6.500 7.100 0.000 13.600 8.100 8.000 0.600 15.500 7.700 6.500 0.000 14.200 58.100
28. Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.950 0.000 14.950 5.900 7.050 1.000 11.950 7.200 8.650 0.100 15.750 8.000 7.250 0.000 15.250 57.900
29. Bézová Michaela 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva 6.000 9.100 0.000 15.100 4.800 7.350 0.000 12.150 8.300 7.650 0.100 15.850 7.500 7.100 0.000 14.600 57.700
29. Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 6.000 8.600 0.000 14.600 6.500 7.800 0.000 14.300 6.700 7.200 0.000 13.900 8.000 7.000 0.100 14.900 57.700
29. Bagová Nikola 2007 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 6.000 9.200 0.000 15.200 5.900 7.650 0.000 13.550 7.400 7.200 0.100 14.500 7.500 6.950 0.000 14.450 57.700
32. Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková 6.000 9.150 0.000 15.150 7.000 6.550 0.000 13.550 7.000 7.800 0.000 14.800 7.500 6.600 0.000 14.100 57.600
33. Rishko Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 9.350 0.000 15.350 4.800 7.900 0.000 12.700 7.700 6.350 0.100 13.950 7.800 7.200 0.000 15.000 57.000
34. Dušková Agáta 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Nazarenko, Žifčák 6.000 9.200 0.000 15.200 6.800 7.200 0.000 14.000 6.400 6.650 0.000 13.050 7.500 7.350 0.300 14.550 56.800
35. Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Grmelová 6.000 8.750 0.000 14.750 6.500 6.800 0.000 13.300 7.500 7.050 0.100 14.450 7.500 6.650 0.000 14.150 56.650
35. Gřešíčková Tereza 2008 TJ Prostějov Poláková 6.000 8.500 0.000 14.500 4.800 7.550 0.000 12.350 7.100 7.950 0.100 14.950 7.500 7.350 0.000 14.850 56.650
35. Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.050 0.000 15.050 5.900 7.300 0.000 13.200 6.300 6.450 0.100 12.650 8.000 7.750 0.000 15.750 56.650
38. Slezáková Zuzana 2007 TJ Sokol Zlín Valová Kateřina 6.000 9.050 0.000 15.050 5.300 6.550 0.000 11.850 7.200 7.050 0.000 14.250 7.500 7.900 0.000 15.400 56.550
39. Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 6.000 8.600 0.000 14.600 7.000 6.800 0.000 13.800 6.900 7.100 0.100 13.900 5.500 8.200 0.000 13.700 56.000
40. Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 8.550 0.000 14.550 6.500 8.000 0.000 14.500 7.000 6.000 0.100 12.900 7.000 6.450 0.000 13.450 55.400
41. Nosková Kateřina 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 6.000 8.450 0.000 14.450 4.200 7.800 0.000 12.000 6.500 7.550 0.000 14.050 7.500 7.000 0.000 14.500 55.000
42. Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek 6.000 8.700 0.000 14.700 4.200 7.800 0.000 12.000 6.600 7.850 0.000 14.450 7.500 6.150 0.000 13.650 54.800
43. Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 6.000 8.200 0.000 14.200 5.300 6.600 0.000 11.900 7.200 7.950 0.100 15.050 7.500 6.150 0.000 13.650 54.800
44. Matiunina Varvara 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru 6.000 8.350 0.000 14.350 5.400 6.950 0.000 12.350 6.200 7.100 0.000 13.300 7.500 7.150 0.000 14.650 54.650
45. Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 7.550 0.000 13.550 6.000 6.850 0.000 12.850 7.500 5.600 0.000 13.100 54.600
46. Bočková Viktorie 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.500 0.000 14.500 4.200 6.850 0.000 11.050 7.300 7.350 0.100 14.550 8.000 6.500 0.000 14.500 54.600
47. Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 6.000 7.700 0.000 13.700 4.200 7.350 0.000 11.550 6.800 7.650 0.100 14.350 8.000 6.950 0.000 14.950 54.550
48. Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 9.350 0.000 15.350 4.200 7.900 0.000 12.100 6.200 7.550 0.100 13.650 6.800 6.150 0.000 12.950 54.050
49. Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková 6.000 8.300 0.000 14.300 4.200 7.200 0.000 11.400 7.500 8.000 0.100 15.400 7.000 5.800 0.000 12.800 53.900
49. Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.500 0.000 14.500 4.800 6.950 0.000 11.750 6.300 7.650 0.100 13.850 7.500 6.300 0.000 13.800 53.900
49. Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 6.000 9.150 0.000 15.150 4.200 7.700 0.000 11.900 6.000 6.850 0.000 12.850 7.500 6.500 0.000 14.000 53.900
52. Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 7.300 0.000 13.300 6.200 5.950 0.100 12.050 7.500 5.900 0.000 13.400 53.850
53. Nechánská Tereza 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 8.850 0.000 14.850 4.200 6.350 0.000 10.550 6.600 7.700 0.000 14.300 7.000 7.050 0.000 14.050 53.750
54. Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 9.250 0.000 15.250 6.000 6.400 0.000 12.400 6.000 6.200 0.000 12.200 7.200 6.300 0.000 13.500 53.350
55. Brožová Nelly 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 6.000 9.150 0.000 15.150 4.200 7.550 0.000 11.750 6.200 7.400 0.100 13.500 7.000 5.800 0.000 12.800 53.200
56. Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 6.000 8.300 0.000 14.300 4.800 7.250 0.000 12.050 6.700 6.950 0.000 13.650 6.300 6.500 0.000 12.800 52.800
57. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 8.550 0.000 14.550 6.500 6.550 0.000 13.050 6.200 6.250 0.000 12.450 7.500 5.450 0.300 12.650 52.700
57. Kozelková Lucie 2007 TJ Sokol Kolín kolektiv trenérů 6.000 9.300 0.000 15.300 5.300 6.450 0.000 11.750 5.900 6.900 1.000 11.800 7.500 6.350 0.000 13.850 52.700
59. Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková 6.000 8.400 0.000 14.400 4.200 7.050 0.000 11.250 7.000 6.300 0.100 13.200 7.500 6.000 0.000 13.500 52.350
60. Švehlová Rozárie 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 6.000 7.950 0.000 13.950 4.800 7.000 0.000 11.800 7.200 5.550 0.100 12.650 7.000 6.650 0.000 13.650 52.050
61. Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová 6.000 8.750 0.000 14.750 4.200 7.650 0.000 11.850 5.300 7.050 0.000 12.350 6.800 5.900 0.000 12.700 51.650
62. Tereza Hurtová 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru 6.000 9.000 0.000 15.000 4.200 6.600 0.000 10.800 5.900 5.900 1.000 10.800 7.500 7.250 0.000 14.750 51.350
63. Murinová Petra 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 6.000 8.350 0.000 14.350 4.200 6.700 0.000 10.900 6.000 7.150 0.000 13.150 6.800 6.100 0.000 12.900 51.300
64. Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 6.000 8.650 0.000 14.650 4.200 7.550 0.000 11.750 5.500 6.100 0.000 11.600 6.500 6.300 0.000 12.800 50.800
64. Minaříková Ema 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva 6.000 7.950 0.000 13.950 4.800 6.450 0.000 11.250 6.500 6.100 0.100 12.500 7.500 5.600 0.000 13.100 50.800
66. Janíková Veronika 2007 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová 6.000 8.550 0.000 14.550 5.400 7.150 1.000 11.550 6.500 5.900 0.100 12.300 7.200 5.050 0.000 12.250 50.650
67. Rytířová Ema 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 8.250 0.000 14.250 4.200 6.250 0.000 10.450 6.000 7.000 0.000 13.000 7.000 5.650 0.000 12.650 50.350
68. Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 6.000 8.300 0.000 14.300 4.200 5.850 0.000 10.050 6.000 7.100 0.000 13.100 6.800 5.350 0.000 12.150 49.600
69. Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 6.000 8.250 0.000 14.250 4.800 5.600 0.000 10.400 6.500 5.400 0.000 11.900 6.000 6.500 0.000 12.500 49.050
70. Slanařová Lucie 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 6.000 8.100 0.000 14.100 3.600 5.950 0.000 9.550 6.500 6.250 0.100 12.650 6.000 5.800 0.000 11.800 48.100
71. Marešová Lucie 2007 TJ Sokol Kolín kolektiv trenérů 6.000 7.750 0.000 13.750 4.200 6.100 0.000 10.300 6.000 7.100 0.000 13.100 6.500 4.400 0.300 10.600 47.750
72. Ježková Lucie 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 8.350 0.000 14.350 4.200 5.650 0.000 9.850 6.000 5.900 0.000 11.900 6.000 5.400 0.000 11.400 47.500
73. Jefimová Svatoslava 2008 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková 6.000 7.950 0.000 13.950 4.200 4.900 0.000 9.100 6.000 5.450 0.000 11.450 7.500 5.450 0.000 12.950 47.450
74. Kotlaříková Tamara 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová 6.000 7.750 0.000 13.750 4.800 5.150 0.000 9.950 4.900 5.950 1.000 9.850 7.500 5.950 0.000 13.450 47.000

zpět na detail závodu