Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Čerti s andělem

 24.6.2017
 pořadatel: Praha 7
Stáhnout výsledky

Čertice - jedn.

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy 2.800 8.700 0.000 11.500 2.700 9.100 0.000 11.800 23.300
2. Kohútová Pavla 2010 Klub sportovní gymnastiky Most 2.900 8.450 0.000 11.350 2.800 8.400 0.000 11.200 22.550
3. Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha 3.000 7.900 0.000 10.900 2.800 8.800 0.000 11.600 22.500
4. Šedinová Eliška 2010 AC Sparta Praha 2.900 7.650 0.000 10.550 2.800 8.900 0.000 11.700 22.250
5. Salvét Maya 2009 Klub sportovní gymnastiky Most 2.800 8.250 0.000 11.050 2.900 8.150 0.000 11.050 22.100
6. Šrubařová Veronika 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 3.000 7.700 0.000 10.700 3.200 8.050 0.000 11.250 21.950
6. Arazimová Denise 2008 SK Hradčany 3.000 6.950 0.000 9.950 2.800 9.200 0.000 12.000 21.950
8. Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha 3.000 7.300 0.000 10.300 2.800 8.750 0.000 11.550 21.850
9. Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy 2.900 7.400 0.000 10.300 2.900 8.550 0.000 11.450 21.750
10. Réblová Klára 2009 TJ Doksy 2.800 7.800 0.000 10.600 2.800 8.000 0.000 10.800 21.400
11. Navrátilová Anna 2008 SK Hradčany 2.400 7.500 0.000 9.900 2.800 8.650 0.000 11.450 21.350
12. Bartásková Michaela 2009 Klub sportovní gymnastiky Most 3.000 7.600 0.000 10.600 2.800 7.750 0.000 10.550 21.150
12. Pravdová Adéla 2009 TJ Slovan Praha 2.900 6.750 0.000 9.650 2.800 8.700 0.000 11.500 21.150
14. Klichová Zuzana 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 3.000 7.000 0.000 10.000 3.300 7.600 0.000 10.900 20.900
15. Kubátová Agáta 2008 SK Hradčany 3.000 6.750 0.000 9.750 2.800 8.300 0.000 11.100 20.850
16. Šilhavíková Viktorie 2009 SK Hradčany 2.900 6.750 0.000 9.650 2.800 8.200 0.000 11.000 20.650
17. Belicová Barbora 2009 TJ Slovan Praha 2.900 6.850 0.000 9.750 2.800 7.950 0.000 10.750 20.500
18. Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 3.000 6.300 0.000 9.300 3.100 8.050 0.000 11.150 20.450
19. Barusová Karolína 2008 TJ Sokol Praha Vršovice 2.800 6.950 0.000 9.750 2.800 7.850 0.000 10.650 20.400
20. Sahulová Johana 2009 SK Hradčany 2.400 6.800 0.000 9.200 2.800 8.250 0.000 11.050 20.250
21. Škripko Agáta 2008 SK Hradčany 2.900 6.250 0.000 9.150 2.800 8.200 0.000 11.000 20.150
22. Petroušková Lucie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice 2.800 7.000 0.000 9.800 2.800 7.500 0.000 10.300 20.100
23. Marková Eva 2008 TJ Slovan Praha 2.800 6.550 0.000 9.350 2.800 7.900 0.000 10.700 20.050
23. Panova Theodora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice 2.800 6.600 0.000 9.400 2.800 7.850 0.000 10.650 20.050
25. Kuhnová Magdaléna 2009 TJ Slovan Praha 2.900 6.400 0.000 9.300 2.800 7.900 0.000 10.700 20.000
26. Ryšavá Viktorie 2008 TJ Sokol Praha Vršovice 2.800 6.200 0.000 9.000 2.800 8.150 0.000 10.950 19.950
27. Súkupová Klára 2009 Slovan Praha 2.800 6.850 0.000 9.650 2.800 7.400 0.000 10.200 19.850
28. Procházková Aneta 2009 TJ Avia Čakovice 2.800 5.800 0.000 8.600 2.700 8.300 0.000 11.000 19.600
29. Janáčková Joanna 2009 SK Hradčany 3.000 5.400 0.000 8.400 2.800 8.100 0.000 10.900 19.300
30. Podoubská Viktorie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice 2.900 6.100 0.000 9.000 2.800 7.000 0.000 9.800 18.800
31. Scheithauerová Anna 2008 TJ Slovan Praha 2.800 5.650 0.000 8.450 2.300 7.600 0.000 9.900 18.350
32. Hejsková Hana 2009 TJ Slovan Praha 2.800 5.050 0.000 7.850 2.200 8.200 0.000 10.400 18.250
33. Šlachtová Kristýna 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.300 4.800 0.000 7.100 2.900 7.750 0.000 10.650 17.750
34. Pavlišová Julie 2008 TJ Avia Čakovice 2.800 7.050 0.000 9.850 2.600 8.600 -4.000 7.200 17.050
35. Shamekh Miriam 2008 TJ Slovan Praha 2.700 5.150 0.000 7.850 2.200 6.800 0.000 9.000 16.850
35. Pokorná Karolína 2009 TJ Doksy 2.800 6.700 0.000 9.500 2.600 8.750 -4.000 7.350 16.850
37. Václavková Sofie 2009 TJ Slovan Praha 2.900 3.850 0.000 6.750 2.200 7.850 0.000 10.050 16.800
37. Prokopová Barbora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice 2.700 4.900 0.000 7.600 2.800 6.400 0.000 9.200 16.800
39. Barcalová Heda 2008 TJ Avia Čakovice 2.700 7.450 -4.000 6.150 2.700 7.700 0.000 10.400 16.550
40. Hlaváčková Sofie 2010 TJ Sokol Praha Vršovice 2.800 4.350 0.000 7.150 2.800 6.500 0.000 9.300 16.450
41. Bendová Ema 2009 TJ Sokol Praha Vršovice 2.700 3.600 0.000 6.300 2.800 6.800 0.000 9.600 15.900
42. Lauková Noemi 2009 TJ Sokol Praha Vršovice 2.800 3.900 0.000 6.700 2.800 5.950 0.000 8.750 15.450
43. Bláhová Luisa 2009 Slovan Praha 2.700 3.100 0.000 5.800 2.800 5.600 0.000 8.400 14.200
44. Kolitschová Anna 2008 TJ Avia Čakovice 2.000 4.400 -4.000 2.400 2.700 8.300 0.000 11.000 13.400
45. Macháčková Nela 2010 TJ Sokol Praha Vršovice 2.100 2.700 -4.000 0.800 2.800 6.000 0.000 8.800 9.600

zpět na detail závodu