Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ O Zlatý štít VOKD

 25.2.2017
 pořadatel: Sportovní hala
Stáhnout výsledky

Začínající žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen bradla D E pen kladina Celkem
1. Machytková Lenka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika 3.600 8.300 0.000 11.900 2.400 9.100 0.000 11.500 23.400
2. Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová 3.000 8.900 0.000 11.900 2.300 8.750 0.000 11.050 22.950
3. Machytková Jitka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika 3.600 8.650 0.000 12.250 2.400 8.150 0.000 10.550 22.800
4. Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková 2.600 8.100 0.000 10.700 2.000 8.650 0.000 10.650 21.350
5. Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.600 8.300 0.000 10.900 2.200 8.200 0.000 10.400 21.300
6. Janků Michaela 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika 1.800 8.650 0.000 10.450 2.400 8.300 0.000 10.700 21.150
7. Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová, Kalmusová 1.800 8.400 0.000 10.200 2.000 8.700 0.000 10.700 20.900
8. Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová 1.800 8.750 0.000 10.550 2.200 8.100 0.000 10.300 20.850
9. Baldock Ella 2009 Školní klub Uherský Ostroh Zpěváková 1.800 8.250 0.000 10.050 2.100 8.600 0.000 10.700 20.750
10. Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 1.800 8.700 0.000 10.500 2.200 7.950 0.000 10.150 20.650
11. Vrátná Johana 2009 Moravská Ostrava 1 Drtílková 1.800 8.800 0.000 10.600 2.300 7.650 0.000 9.950 20.550
12. Davidová Natálie 2009 Moravská Ostrava 1 Olšarová 1.800 8.400 0.000 10.200 2.100 8.100 0.000 10.200 20.400
12. Švrčková Ella 2009 Moravská Ostrava 1 Drtílková 1.800 8.500 0.000 10.300 2.100 8.000 0.000 10.100 20.400
14. Čonková Nela 2009 Moravská Ostrava 1 Olšarová 1.800 8.050 0.000 9.850 2.200 8.250 0.000 10.450 20.300
15. Pačutová Mahulena 2010 Moravská Ostrava 1 Olšarová 1.800 8.500 0.000 10.300 2.100 7.850 0.000 9.950 20.250
16. Matušková Marjana 2009 Školní klub Uherský Ostroh Zpěváková 1.800 8.500 0.000 10.300 2.200 7.700 0.000 9.900 20.200
17. Mazochová Vanessa 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová, Kalmusová 1.800 8.100 0.000 9.900 2.000 8.000 0.000 10.000 19.900
18. Votýpková Ema 2009 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová Da. 1.800 8.300 0.000 10.100 2.200 7.550 0.000 9.750 19.850
19. Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 3.600 7.300 0.000 10.900 2.300 6.600 0.000 8.900 19.800
20. Bartoňová Tereza 2009 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková 1.800 8.450 0.000 10.250 2.300 7.000 0.000 9.300 19.550
21. Ševčíková Natálie 2009 Moravská Ostrava 1 Drtílková 1.800 8.450 0.000 10.250 2.300 6.950 0.000 9.250 19.500
22. Jakubíková Karolína 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena,Petrová Veronika 1.800 8.250 0.000 10.050 2.300 7.000 0.000 9.300 19.350
23. Matúšová Michaela 2009 TJ Sokol Vsetín Herda Bohumír 1.800 8.300 0.000 10.100 2.000 6.850 0.000 8.850 18.950
24. Vaňková Ester 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková Jana 1.500 8.100 0.000 9.600 2.000 6.500 0.000 8.500 18.100
25. Krajčíková Sofie 2009 TJ Sokol Vsetín Herda Bohumír 1.800 7.900 0.000 9.700 2.100 5.800 0.000 7.900 17.600
26. Pavlů Markéta 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková Jana 1.400 7.350 0.000 8.750 2.100 5.600 0.000 7.700 16.450
27. Zavadilová Tereza 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková Jana 1.300 5.500 0.000 6.800 2.000 4.850 0.000 6.850 13.650

zpět na detail závodu