Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ O Zlatý štít VOKD

 25.2.2017
 pořadatel: Sportovní hala

Mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen bradla D E pen kladina Celkem
1. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.400 9.100 0.000 11.500 3.100 9.200 0.000 12.300 23.800
2. Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 2.400 8.600 0.000 11.000 3.100 9.500 0.000 12.600 23.600
3. Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 2.400 8.550 0.000 10.950 3.100 8.800 0.000 11.900 22.850
4. Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová 2.300 8.450 0.000 10.750 2.600 9.300 0.000 11.900 22.650
5. Čechová Johana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 2.400 8.350 0.000 10.750 3.100 8.450 0.000 11.550 22.300
6. Gřešíčková Tereza 2008 TJ Prostějov Ponížilová 2.100 8.300 0.000 10.400 3.000 8.800 0.000 11.800 22.200
7. Bézová Michaela 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva 2.300 8.050 0.000 10.350 3.100 8.400 0.000 11.500 21.850
8. Hepnarová Karolína 2007 TJ Prostějov Ponížilová 2.300 8.250 0.000 10.550 2.900 8.300 0.000 11.200 21.750
8. Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Prutkayová 2.300 7.950 0.000 10.250 3.000 8.500 0.000 11.500 21.750
10. Žandová Sabina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.900 8.050 0.000 10.950 3.400 6.650 0.000 10.050 21.000
11. Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová, Kalmusová 2.100 7.750 0.000 9.850 2.500 8.550 0.000 11.050 20.900
12. Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.800 7.200 0.000 10.000 3.400 7.250 0.000 10.650 20.650
13. Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek 2.300 6.850 0.000 9.150 2.900 8.550 0.000 11.450 20.600
14. Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová, Kalmusová 2.100 7.900 0.000 10.000 1.800 8.750 0.000 10.550 20.550
15. Křížová Gabriela 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková 2.300 7.450 0.000 9.750 3.100 7.650 0.000 10.750 20.500
16. Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Grmelová 2.300 8.000 0.000 10.300 3.000 7.050 0.000 10.050 20.350
17. Varyšová Klára 2007 Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.500 6.850 0.000 9.350 2.900 8.000 0.000 10.900 20.250
18. Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I 2.300 7.650 0.000 9.950 3.000 7.200 0.000 10.200 20.150
19. Hájková Barbora 2007 Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.400 7.950 0.000 10.350 3.400 6.350 0.000 9.750 20.100
20. Paraska Marie 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika 2.300 6.900 0.000 9.200 3.100 7.650 0.000 10.750 19.950
20. Janíková Veronika 2007 Školní klub Uherský Ostroh - gymnasti Vaďurová 2.400 6.400 0.000 8.800 3.000 8.150 0.000 11.150 19.950
22. Pisková Eliška 2007 Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.500 6.800 0.000 9.300 3.300 7.300 0.000 10.600 19.900
23. Žáčková Vendula 2007 Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.500 6.850 0.000 9.350 2.400 8.050 0.000 10.450 19.800
24. Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Ponížilová 2.100 7.000 0.000 9.100 2.800 7.850 0.000 10.650 19.750
25. Murinová Petra 2007 TJ TŽ Třinec Paszová, Copanidisová 2.300 7.100 0.000 9.400 3.000 7.250 0.000 10.250 19.650
26. Zemanová Jolana 2007 TJ Sokol Zlín Vyoral David 2.100 7.250 0.000 9.350 2.300 7.950 0.000 10.250 19.600
27. Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek 2.100 7.450 0.000 9.550 2.700 7.200 0.000 9.900 19.450
27. Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek, Uhrová 2.100 6.950 0.000 9.050 2.300 8.100 0.000 10.400 19.450
29. Šrubařová Veronika 2008 Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.400 6.500 0.000 8.900 2.800 7.450 0.000 10.250 19.150
30. Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.300 7.100 0.000 9.400 2.900 6.550 0.000 9.450 18.850
31. Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Prutkayová 2.300 5.950 0.000 8.250 2.900 7.500 0.000 10.400 18.650
32. Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Uhrová 2.100 6.300 0.000 8.400 2.600 7.450 0.000 10.050 18.450
33. Janečková Tereza 2007 Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.100 6.800 0.000 8.900 2.400 7.050 0.000 9.450 18.350
34. Prokopová Tereza 2007 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková 2.100 7.750 0.000 9.850 2.500 5.950 0.000 8.450 18.300
35. Minaříková Ema 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva 2.300 7.350 0.000 9.650 2.300 6.300 0.000 8.600 18.250
36. Diňová Amélie Anděla 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika 2.100 7.400 0.000 9.500 2.400 6.300 0.000 8.700 18.200
37. Klímková Mariana 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva 2.100 7.550 0.000 9.650 2.600 5.800 0.000 8.400 18.050
38. Kocourková Soňa 2007 GK Vítkovice Uhrová 2.100 6.700 0.000 8.800 1.900 7.200 0.000 9.100 17.900
39. Paraska Anna 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika 2.100 7.100 0.000 9.200 2.000 6.500 0.000 8.500 17.700
40. Krausová Kateřina 2007 TJ Sokol Zlín Vyoral David 2.100 6.900 0.000 9.000 2.200 5.550 0.000 7.750 16.750
41. Žižková Natálie 2007 Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 1.400 8.400 4.000 5.800 2.200 6.800 0.000 9.000 14.800

zpět na detail závodu