Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ O Zlatý štít VOKD

 25.2.2017
 pořadatel: Sportovní hala

Starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen bradla D E pen kladina Celkem
1. Návratová Zuzana 2005 Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.300 8.800 0.000 12.100 4.200 9.100 0.000 13.300 25.400
2. Škubalová Aneta 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Musil,Macháčková 3.400 7.800 0.000 11.200 3.900 9.000 0.000 12.900 24.100
3. Peterková Klára 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 3.200 7.750 0.000 10.950 4.100 8.300 0.000 12.400 23.350
4. Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová 3.600 8.000 0.000 11.600 4.900 6.850 0.000 11.750 23.350
5. Gryčová Eliška 2006 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.800 8.000 0.000 10.800 3.600 8.100 0.000 11.700 22.500
6. Bohatová Laura 2006 Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.300 7.450 0.000 9.750 3.600 8.500 0.000 12.100 21.850
7. Dánielová Lenka 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Kalašová 2.800 7.150 0.000 9.950 3.300 8.100 0.000 11.400 21.350
8. Vana Nikki 2004 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová Da. 2.200 7.750 0.000 9.950 3.300 8.050 0.000 11.350 21.300
9. Hvižďová Julie 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.700 7.550 0.000 10.250 3.400 7.150 0.000 10.550 20.800
10. Jaklová Klára 2004 Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.300 7.300 0.000 9.600 3.700 7.450 0.000 11.150 20.750
10. Zelenkova Viktorie 2004 Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 3.300 6.400 0.000 9.700 4.400 6.650 0.000 11.050 20.750
10. Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.800 8.000 0.000 10.800 3.700 6.250 0.000 9.950 20.750
13. Osladilová Adéla 2005 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.300 7.550 0.000 9.850 3.600 7.200 0.000 10.800 20.650
14. Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Procházková 2.900 5.150 0.000 8.050 3.400 8.650 0.000 12.050 20.100
15. Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.400 6.750 0.000 9.150 3.500 7.350 0.000 10.850 20.000
16. Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.700 6.950 0.000 9.650 2.700 7.450 0.000 10.150 19.800
17. Diňová Berenika 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.300 7.200 0.000 9.500 3.500 6.650 0.000 10.150 19.650
18. Viceníková Karin 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin 2.900 6.400 0.000 9.300 2.900 7.150 0.000 10.050 19.350
19. Takáčová Kateřina 2006 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová Da. 2.200 7.750 0.000 9.950 3.400 5.350 0.000 8.750 18.700

zpět na detail závodu