Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C

 27.10.-28.10.2017
 pořadatel: Litomyšl

starší žákyně C

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Jarotková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová 2.000 8.950 0.000 10.950 2.500 7.400 0.000 9.900 4.100 8.300 0.000 12.400 4.100 7.650 0.000 11.750 45.000
2. Ulrychová Agáta 2005 TJ Pedagog Modřany Šilínková Božena 2.800 8.950 0.000 11.750 2.500 7.550 0.000 10.050 3.800 8.050 0.000 11.850 3.800 7.250 0.000 11.050 44.700
3. Šubrtová Michaela 2005 TJ Sokol Hradec Králové Farkašová,Dvořáková 2.000 9.200 0.000 11.200 2.500 7.450 0.000 9.950 4.000 7.500 0.000 11.500 4.000 8.000 0.000 12.000 44.650
4. Šérová Eliška 2005 TJ Šumperk Pražáková Jana 2.000 9.300 0.000 11.300 2.600 7.250 0.000 9.850 4.200 8.300 0.000 12.500 4.100 6.350 0.000 10.450 44.100
5. Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.000 9.100 0.000 11.100 2.500 8.000 0.000 10.500 4.100 7.450 0.000 11.550 4.000 6.350 0.000 10.350 43.500
6. Listoňová Aneta 2005 TJ Doksy Jakšová Kamila 2.000 8.100 0.000 10.100 2.400 7.050 0.000 9.450 3.900 7.950 0.000 11.850 4.000 8.000 0.000 12.000 43.400
7. Zemanová Lucie 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.000 8.850 0.000 10.850 2.500 6.850 0.000 9.350 4.100 8.200 0.000 12.300 3.800 6.600 0.000 10.400 42.900
8. Pazderková Vanda 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová 2.000 8.250 0.000 10.250 2.600 6.700 0.000 9.300 3.800 7.650 0.000 11.450 4.200 6.950 0.000 11.150 42.150
9. Šimonová Bára 2005 TJ Sokol Chrudim Linková 2.800 7.750 0.000 10.550 2.500 5.900 0.000 8.400 3.800 8.600 0.000 12.400 3.800 6.900 0.000 10.700 42.050
10. Doležalová Daniela 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kudličková 2.000 8.150 0.000 10.150 2.500 6.300 0.000 8.800 4.000 7.600 0.000 11.600 4.000 7.350 0.000 11.350 41.900
11. Wildová Adéla 2006 TJ Sokol Hradec Králové Dvořáková,Farkašová 2.000 7.850 0.000 9.850 2.500 6.700 0.000 9.200 3.900 8.100 0.000 12.000 4.000 6.750 0.000 10.750 41.800
12. Zavadilová Daniela 2005 TJ Praděd Bruntál Hornová,Friedlová 2.800 8.200 0.000 11.000 2.600 7.200 0.000 9.800 4.300 7.750 0.000 12.050 4.200 4.550 0.000 8.750 41.600
13. Jičínská Markéta 2005 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.000 8.400 0.000 10.400 2.500 6.400 0.000 8.900 3.900 6.800 0.000 10.700 4.000 7.250 0.000 11.250 41.250
14. Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová, Tisoňová 2.000 8.500 0.000 10.500 2.500 6.200 0.000 8.700 3.800 7.400 0.000 11.200 3.900 6.900 0.000 10.800 41.200
15. Blizňáková Barbora 2006 TJ Sokol Vsetín Baranová, Hladký 2.000 8.100 0.000 10.100 2.500 6.950 0.000 9.450 3.800 8.050 0.000 11.850 3.900 5.850 0.000 9.750 41.150
16. Langová Vendula 2006 TJ Praděd Bruntál Hornová,Friedlová 2.800 7.750 0.000 10.550 2.500 7.200 0.000 9.700 4.100 7.650 0.000 11.750 4.000 4.900 0.000 8.900 40.900
17. Chromá Sára 2005 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 2.000 7.750 0.000 9.750 2.500 6.750 0.000 9.250 3.900 7.750 0.000 11.650 3.900 6.300 0.000 10.200 40.850
17. Kovářová Barbora 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Perutková 2.000 8.400 0.000 10.400 2.500 5.550 0.000 8.050 4.000 8.000 0.000 12.000 4.000 6.400 0.000 10.400 40.850
19. Holbová Nela 2005 TJ Sokol Vsetín Baranová, Hladký 2.000 8.150 0.000 10.150 2.500 6.850 0.500 8.850 3.800 7.800 0.000 11.600 4.000 6.200 0.000 10.200 40.800
20. Středová Magdaléna 2005 TJ Doksy Klimešová Linda 2.000 8.000 0.000 10.000 2.500 6.300 0.000 8.800 4.000 6.300 0.000 10.300 4.200 7.100 0.000 11.300 40.400
21. Sedlaříková Sára 2005 TJ Sokol Vsetín Baranová, Hladký 2.000 8.200 0.000 10.200 2.500 6.150 0.500 8.150 4.000 6.950 0.000 10.950 4.100 6.850 0.000 10.950 40.250
22. Slavíková Klára 2005 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Ferling 2.000 9.050 0.000 11.050 2.500 6.050 0.000 8.550 4.000 7.600 0.000 11.600 3.800 5.100 0.000 8.900 40.100
23. Antlová Julie 2006 TJ Praděd Bruntál Hornová,Friedlová 2.800 8.050 0.000 10.850 2.500 6.400 0.000 8.900 4.000 7.850 0.000 11.850 3.800 4.450 0.000 8.250 39.850
24. Jindrová Karolína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Waraus 2.000 8.650 0.000 10.650 2.500 5.700 0.000 8.200 4.000 5.900 0.000 9.900 4.000 6.950 0.000 10.950 39.700
25. Chýlková Aneta 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková 2.000 7.600 0.000 9.600 2.500 6.050 0.000 8.550 4.000 7.850 0.000 11.850 3.800 5.750 0.000 9.550 39.550
26. Škultety Ester 2006 TJ Praděd Bruntál Hornová,Friedlová 2.000 8.500 0.000 10.500 2.600 6.700 0.000 9.300 4.100 7.250 0.000 11.350 3.900 4.250 0.000 8.150 39.300
27. Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová, Tisoňová 2.000 7.850 0.000 9.850 2.600 4.850 0.000 7.450 3.600 8.100 0.500 11.200 3.900 6.750 0.000 10.650 39.150
28. Horáčková Veronika 2006 TJ Praděd Bruntál Hornová,Friedlová 2.000 8.500 0.000 10.500 2.500 6.350 0.000 8.850 4.000 7.100 0.000 11.100 4.000 4.650 0.000 8.650 39.100
29. Caldrová Jana 2006 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana 2.000 8.250 0.000 10.250 2.500 5.150 0.000 7.650 3.700 6.900 0.000 10.600 3.800 5.750 0.000 9.550 38.050
30. Kopáčková Klára 2006 GYMPRA Morysková 2.000 7.250 0.000 9.250 2.500 5.550 0.000 8.050 3.900 6.550 0.000 10.450 3.900 6.100 0.000 10.000 37.750
31. Silberová Aneta 2006 TJ Sokol Hradec Králové Wildová,Dvořáková 2.000 8.000 0.000 10.000 2.500 6.200 0.500 8.200 4.000 6.200 0.000 10.200 2.900 6.300 0.000 9.200 37.600
32. Knapová Elisabet 2006 TJ Doksy Klimešová Linda 2.000 7.900 0.000 9.900 2.400 6.150 0.500 8.050 3.800 8.150 0.000 11.950 2.300 7.450 2.500 7.250 37.150

zpět na detail závodu