Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C

 27.10.-28.10.2017
 pořadatel: Litomyšl
Stáhnout výsledky

mladší žákyně C

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek 2.000 9.550 0.000 11.550 2.500 8.350 0.000 10.850 3.800 8.900 0.000 12.700 4.100 7.950 0.000 12.050 47.150
2. Gronychová Neli 2007 TJ Šumperk Dalibor Gacho 2.000 9.600 0.000 11.600 2.600 8.700 0.000 11.300 4.300 8.400 0.000 12.700 4.100 6.900 0.000 11.000 46.600
3. Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová,Vybíralovi 2.000 9.250 0.000 11.250 2.500 7.650 0.000 10.150 3.900 8.450 0.000 12.350 4.000 7.350 0.000 11.350 45.100
4. Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Belšánová, Vybíralovi 2.000 8.950 0.000 10.950 2.500 7.300 0.000 9.800 3.900 8.100 0.000 12.000 4.300 7.000 0.000 11.300 44.050
5. Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralovi 2.000 8.950 0.000 10.950 2.500 7.050 0.000 9.550 3.900 8.450 0.000 12.350 4.100 6.900 0.000 11.000 43.850
6. Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 2.000 9.350 0.000 11.350 2.500 6.050 0.000 8.550 4.100 8.300 0.000 12.400 4.000 7.300 0.000 11.300 43.600
7. Novotná Amálie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kudličková 2.000 8.400 0.000 10.400 2.500 6.350 0.000 8.850 4.100 7.950 0.000 12.050 3.900 7.800 0.000 11.700 43.000
8. Neklová Anna 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.000 8.300 0.000 10.300 2.500 6.750 0.000 9.250 4.100 8.000 0.000 12.100 3.800 6.700 0.000 10.500 42.150
9. Kocourková Soňa 2007 GK Vítkovice Uhrová 2.000 8.400 0.000 10.400 2.500 6.200 0.000 8.700 3.900 8.000 0.000 11.900 3.800 7.100 0.000 10.900 41.900
10. Talian Karolína 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kudličková 2.000 8.650 0.000 10.650 2.500 6.250 0.000 8.750 3.900 7.600 0.000 11.500 3.900 7.050 0.000 10.950 41.850
11. Šmídová Ema 2007 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.000 8.200 0.000 10.200 2.500 6.750 0.000 9.250 3.900 7.000 0.000 10.900 3.800 7.500 0.000 11.300 41.650
12. Brázdová Klára 2007 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol. 2.000 7.600 0.000 9.600 2.500 5.400 0.000 7.900 4.000 8.200 0.000 12.200 4.100 7.650 0.000 11.750 41.450
13. Krejbichová Eliška 2007 TJ Doksy Klimešová Linda 2.000 6.950 0.000 8.950 2.400 7.250 0.000 9.650 4.100 7.700 0.000 11.800 4.000 6.900 0.000 10.900 41.300
13. Špidlenová Lucie 2008 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.000 8.300 0.000 10.300 2.500 6.200 0.000 8.700 3.900 7.750 0.000 11.650 3.900 6.750 0.000 10.650 41.300
13. Hartigová Anna Marie 2007 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Zavoralová,Dlouhá 2.000 7.550 0.000 9.550 2.500 5.800 0.000 8.300 4.000 7.850 0.000 11.850 3.900 7.700 0.000 11.600 41.300
13. Baranová Angela 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová 2.000 8.550 0.000 10.550 2.400 5.650 0.000 8.050 3.800 7.600 0.000 11.400 4.000 7.300 0.000 11.300 41.300
17. Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Uhrová, Hynek 2.000 7.950 0.000 9.950 2.500 5.750 0.000 8.250 4.000 8.450 0.000 12.450 3.900 6.650 0.000 10.550 41.200
18. Pospíšilová Lea 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kudličková 2.000 8.900 0.000 10.900 2.500 5.050 0.000 7.550 4.000 7.650 0.000 11.650 3.900 7.150 0.000 11.050 41.150
19. Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralovi 2.000 8.050 0.000 10.050 2.500 6.650 0.000 9.150 3.800 7.600 0.000 11.400 3.900 6.600 0.000 10.500 41.100
19. Pospíšilová Julie 2007 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.000 8.750 0.000 10.750 2.500 6.650 0.000 9.150 4.000 6.200 0.000 10.200 3.900 7.100 0.000 11.000 41.100
21. Bernardová Adéla 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová 2.000 7.750 0.000 9.750 2.400 6.250 0.000 8.650 3.800 7.800 0.000 11.600 3.900 6.650 0.000 10.550 40.550
22. Matoušová Kristýna 2008 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 2.000 7.150 0.000 9.150 2.500 6.550 0.000 9.050 3.900 7.200 0.000 11.100 3.700 7.300 0.000 11.000 40.300
22. Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Uhrová 2.000 8.100 0.000 10.100 2.500 6.450 0.000 8.950 3.800 7.450 0.000 11.250 3.800 6.200 0.000 10.000 40.300
24. Okošová Hana 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.000 8.050 0.000 10.050 2.500 5.950 0.500 7.950 4.100 6.800 0.000 10.900 4.000 7.350 0.000 11.350 40.250
24. Nykodýmová Aneta 2007 GK Vítkovice Mamčařová 2.000 7.900 0.000 9.900 2.500 6.350 0.000 8.850 4.300 7.350 0.000 11.650 4.000 5.850 0.000 9.850 40.250
26. Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 2.000 7.550 0.000 9.550 2.500 6.000 0.000 8.500 4.100 7.700 0.000 11.800 3.800 6.500 0.000 10.300 40.150
27. Csernyanszká Veronika 2008 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.000 8.350 0.000 10.350 2.500 6.300 0.000 8.800 4.000 7.000 0.000 11.000 3.800 6.150 0.000 9.950 40.100
28. Koubová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Waraus 2.000 7.450 0.000 9.450 1.400 7.300 0.000 8.700 4.000 7.500 0.000 11.500 3.900 6.250 0.000 10.150 39.800
29. Dobiášová Terezie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová 2.000 6.850 0.000 8.850 2.500 6.550 0.000 9.050 4.000 7.700 0.000 11.700 3.000 7.050 0.000 10.050 39.650
30. Bubancová Agáta 2007 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík 2.000 7.550 0.000 9.550 2.500 6.000 0.500 8.000 3.600 7.300 0.500 10.400 3.800 7.500 0.000 11.300 39.250
31. Ukropová Karolína 2007 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol. 2.000 7.150 0.000 9.150 2.500 6.100 0.000 8.600 4.100 7.450 0.000 11.550 3.100 6.800 0.000 9.900 39.200
32. Šérová Jana 2008 TJ Šumperk Dalibor Gacho 2.000 7.250 0.000 9.250 2.500 6.550 0.500 8.550 4.100 7.650 0.000 11.750 3.800 5.700 0.000 9.500 39.050
33. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.000 7.100 0.000 9.100 2.500 7.050 0.000 9.550 4.000 6.000 0.000 10.000 3.900 5.950 0.000 9.850 38.500
34. Bauerová Monika 2007 TJ Lokomotiva Cheb Jana Vozková 2.000 8.650 0.000 10.650 2.500 6.050 0.500 8.050 3.700 7.450 0.500 10.650 2.800 5.900 0.000 8.700 38.050
35. Málková Ema 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol. 2.000 8.050 0.000 10.050 2.500 4.600 0.000 7.100 3.900 6.300 0.000 10.200 4.000 6.400 0.000 10.400 37.750
36. Zemanová Amálie 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.000 8.550 0.000 10.550 2.500 5.550 0.000 8.050 4.000 6.100 0.000 10.100 3.000 6.000 0.000 9.000 37.700
37. Fabiánová Marie 2008 TJ Šumperk Dalibor Gacho 2.000 7.750 0.000 9.750 2.500 5.300 0.500 7.300 4.000 7.550 0.000 11.550 2.800 5.850 0.000 8.650 37.250
37. Burešová Anežka 2007 TJ Doksy Klimešová Linda 2.000 7.600 0.000 9.600 1.400 6.250 0.000 7.650 3.700 7.200 0.000 10.900 2.700 6.900 0.500 9.100 37.250
39. Zvadová Sára 2008 TJ Tourist Říčany Cirkvová 2.000 7.400 0.000 9.400 2.500 5.000 0.000 7.500 3.900 5.850 0.000 9.750 3.800 6.700 0.000 10.500 37.150
40. Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.000 7.650 0.000 9.650 1.400 5.150 0.500 6.050 3.700 7.450 0.500 10.650 3.600 6.300 0.000 9.900 36.250
41. Mlčochová Gabriela 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol. 2.000 6.950 0.000 8.950 2.500 4.300 0.000 6.800 4.000 7.000 0.000 11.000 3.000 5.800 0.000 8.800 35.550
42. Tyšerová Dorota 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana 2.000 7.450 0.000 9.450 2.500 5.200 0.500 7.200 3.800 6.050 0.000 9.850 3.800 5.200 0.000 9.000 35.500
43. Kaftanová Jana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 2.000 7.150 0.000 9.150 2.600 5.200 0.000 7.800 3.700 5.900 0.500 9.100 2.800 5.450 0.500 7.750 33.800
44. Čejková Sára 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol. 2.000 7.150 0.000 9.150 2.500 4.800 0.500 6.800 3.800 5.600 0.000 9.400 2.900 5.350 0.000 8.250 33.600
45. Zvadová Viktorie 2008 TJ Tourist Říčany Cirkvová 2.000 6.750 0.000 8.750 2.500 5.050 0.000 7.550 3.700 3.850 0.500 7.050 3.600 6.150 0.000 9.750 33.100
46. Štrosová Kateřina 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol. 2.000 7.250 0.000 9.250 1.200 3.950 2.000 3.150 3.900 5.850 0.000 9.750 2.900 5.950 0.000 8.850 31.000

zpět na detail závodu