Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál P. Kouby

 9.12.2017
 pořadatel: České Budějovice
Stáhnout výsledky

Základní stupeň

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Vítová Aneta 2010 SK Hradčany Opočenská 6.000 8.950 0.000 14.950 6.000 9.150 0.000 15.150 30.100
2. Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 9.100 0.000 15.100 29.800
3. Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková,Maryšková 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 8.700 0.000 14.700 29.250
4. Mičková Andrea 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 8.500 0.000 14.500 29.150
4. Kubešová Amálie 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 8.500 0.000 14.500 29.150
6. Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.350 0.000 14.350 29.100
7. Martínková Veronika 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 8.600 0.000 14.600 29.000
8. Vanišová Eliška 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 8.650 0.000 14.650 28.850
9. Bernardová Karolína 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 8.400 0.000 14.400 28.750
10. Maryšková Nela 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová,Dvořáková,Pavlíková 6.000 8.800 0.000 14.800 5.700 8.800 1.000 13.500 28.300
11. Štěpková Karolína 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 7.750 0.000 13.750 28.050
12. Krejčí Štěpánka 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 7.700 0.000 13.700 27.950
13. Ollé Viktorie 2010 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 7.700 0.000 13.700 27.900
14. Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 7.650 0.000 13.650 27.850
15. Matoušková Adéla 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 6.000 7.400 0.000 13.400 6.000 8.000 0.000 14.000 27.400
16. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 6.000 7.550 0.000 13.550 6.000 7.650 0.000 13.650 27.200
17. Pálková Anna 2011 SK Hradčany Opočenská, Stefankova, Lhotova 5.500 8.000 0.000 13.500 6.000 7.650 0.000 13.650 27.150
18. Černá Kateřina 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 6.000 7.400 0.000 13.400 6.000 7.250 0.000 13.250 26.650
19. Volhejnová Tereza 2011 SK Hradčany opocenska, Lhotova, Stefankova 5.500 7.800 0.000 13.300 5.700 7.500 0.000 13.200 26.500
20. Nováková Sandra 2010 SK Hradčany Opočenská 5.500 8.000 0.000 13.500 6.000 6.750 0.000 12.750 26.250
21. Nováková Veronika 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 6.000 6.900 0.000 12.900 6.000 7.150 0.000 13.150 26.050
22. Dobrovolná Adéla 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela 5.000 6.850 0.000 11.850 6.000 8.200 0.000 14.200 26.050
23. Poustková Nela 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 5.000 5.850 0.000 10.850 6.000 7.350 0.000 13.350 24.200
24. Doulová Marie 2010 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 6.000 6.350 0.000 12.350 5.700 5.800 0.000 11.500 23.850
25. Štaidlová Edita 2012 SK Hradčany Opočenská 4.500 8.100 0.000 12.600 4.000 6.350 0.000 10.350 22.950

zpět na detail závodu