Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGM MČR v povinných sestavách

 1.12.-2.12.2017
 pořadatel: SK Hradčany Praha
Stáhnout výsledky

VS 3 - Kadeti

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Kaplan Daniel David 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek 3.600 8.800 0.000 12.400 2.400 8.550 0.000 10.950 3.200 9.150 0.300 12.050 3.200 9.500 0.000 12.700 3.700 9.150 0.000 12.850 2.700 7.900 0.000 10.600 71.550
2. Belousov Gregor Bazil 2004 SK Hradčany Noore, Hasa 4.200 8.200 0.000 12.400 2.400 8.800 0.000 11.200 3.000 8.800 0.300 11.500 4.000 8.700 0.000 12.700 3.800 7.700 0.000 11.500 2.900 8.150 0.000 11.050 70.350
3. Marghold František 2004 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová 3.900 7.800 0.000 11.700 2.600 8.550 0.000 11.150 3.800 8.300 0.300 11.800 2.400 9.100 0.000 11.500 3.300 9.700 0.000 13.000 2.500 8.500 0.000 11.000 70.150
4. Tomášek Jiří 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek 4.200 8.350 0.000 12.550 2.400 8.100 0.000 10.500 2.700 8.750 0.300 11.150 3.200 9.050 0.000 12.250 3.500 8.100 0.000 11.600 2.700 8.600 0.000 11.300 69.350
5. Daněk Jonáš 2006 TJ Sokol Zlín Bezručko 3.800 8.550 0.000 12.350 2.300 7.750 0.000 10.050 2.400 9.050 0.300 11.150 2.200 8.750 0.000 10.950 3.500 8.500 0.000 12.000 3.600 8.250 0.000 11.850 68.350
6. Vachutka Jan 2005 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová 3.700 8.450 0.000 12.150 2.600 8.300 0.000 10.900 2.100 9.050 0.300 10.850 3.200 8.850 0.000 12.050 3.000 8.900 0.000 11.900 2.000 7.950 0.000 9.950 67.800
7. Kopecký Michal 2005 TJ Sokol Zlín Bezručko 3.800 8.400 0.000 12.200 3.500 6.900 0.000 10.400 2.400 8.250 0.300 10.350 2.800 8.800 0.000 11.600 3.700 7.450 0.000 11.150 3.600 8.100 0.000 11.700 67.400
8. Neshyba Milan 2004 T.J. Sokol Brno I Hedbávný 4.000 8.000 0.000 12.000 2.400 8.200 0.000 10.600 2.600 9.050 0.300 11.350 2.200 8.450 0.000 10.650 3.200 8.900 0.000 12.100 2.400 8.050 0.000 10.450 67.150
9. Němeček Dan 2003 T.J. Sokol Brno I Vlk 3.600 8.300 0.000 11.900 3.700 7.500 0.000 11.200 2.300 8.650 0.300 10.650 2.200 8.800 0.000 11.000 2.700 8.900 0.000 11.600 2.000 8.100 0.000 10.100 66.450
10. Neumann Antonín 2002 TJ Sokol Kolín Taftl Martin 3.800 7.750 0.000 11.550 2.300 8.000 0.000 10.300 3.000 8.150 0.300 10.850 2.200 8.300 0.000 10.500 2.100 9.150 0.000 11.250 2.800 7.950 0.000 10.750 65.200
11. Petrásek Filip 2002 TJ Prostějov Petrásek 3.600 8.900 0.000 12.500 2.400 7.200 0.000 9.600 2.100 8.200 0.300 10.000 2.400 8.050 0.000 10.450 2.500 8.800 0.000 11.300 2.900 8.350 0.000 11.250 65.100
12. Zítko Jakub 2002 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový 2.700 8.700 0.000 11.400 2.700 8.100 0.000 10.800 2.100 8.100 0.300 9.900 2.400 7.850 0.000 10.250 2.700 8.500 0.000 11.200 2.800 8.250 0.000 11.050 64.600
13. Vogl Štěpán 2002 TJ Sokol Kolín Taftl Martin 4.100 8.600 0.000 12.700 2.600 7.400 0.000 10.000 2.400 8.550 0.300 10.650 2.200 7.900 0.000 10.100 2.400 9.200 0.000 11.600 2.000 7.450 0.000 9.450 64.500
14. Kulle Dalibor 2002 TJ Sokol Rokycany Potomak 3.600 8.550 0.000 12.150 2.200 8.050 0.000 10.250 2.200 8.200 0.300 10.100 2.200 7.950 0.000 10.150 2.100 8.750 0.000 10.850 1.800 7.900 0.000 9.700 63.200
15. Satran Vojtěch 2003 TJ Stadion Ústí nad Labem Roll 2.500 8.750 0.000 11.250 1.600 6.950 0.000 8.550 1.700 9.150 0.300 10.550 3.200 7.650 0.000 10.850 2.800 8.850 0.000 11.650 2.000 7.600 0.000 9.600 62.450
16. Maršálek Matěj 2003 TJ Sokol Zlín Bezručko 2.700 8.600 0.000 11.300 2.300 7.000 0.000 9.300 2.000 8.600 0.300 10.300 2.000 8.850 0.000 10.850 3.300 7.650 0.000 10.950 1.800 7.250 0.000 9.050 61.750
17. Bělohlávek Adam 2002 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal 2.400 8.500 0.000 10.900 1.400 7.900 0.500 8.800 2.000 8.200 0.300 9.900 1.600 9.300 0.000 10.900 2.700 8.500 0.000 11.200 1.600 7.650 0.000 9.250 60.950
18. Bohuněk David 2004 SK Hradčany Novák Petr 2.800 7.650 0.000 10.450 2.300 8.200 0.000 10.500 2.100 8.350 0.300 10.150 1.600 8.950 0.000 10.550 2.400 7.950 0.000 10.350 1.800 7.100 0.000 8.900 60.900
19. Pluhař Ondřej 2005 TJ Sokol Zlín Bezručko 3.500 8.100 0.000 11.600 2.300 7.800 0.000 10.100 2.200 6.400 0.300 8.300 2.200 8.600 0.000 10.800 2.800 7.600 0.000 10.400 2.100 7.350 0.500 8.950 60.150
20. Hubálek Jan 2002 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal 2.600 8.100 0.000 10.700 1.500 7.600 0.000 9.100 1.900 8.500 0.300 10.100 1.600 9.150 0.000 10.750 2.500 7.700 0.000 10.200 1.700 7.300 0.000 9.000 59.850
21. Janda Zbyněk 2002 TJ Stadion Ústí nad Labem Roll 2.200 7.450 0.000 9.650 2.200 7.100 0.000 9.300 1.600 7.400 0.300 8.700 1.800 9.100 0.000 10.900 1.300 6.450 0.000 7.750 1.500 7.750 0.500 8.750 55.050

zpět na detail závodu