Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGM Májový pohár

 20.5.2017
 pořadatel: TJ Doksy

Nejmladší žáci

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová 11.900 0.900 0.000 11.000 10.600 1.100 0.000 9.500 10.600 0.500 0.000 10.100 11.600 0.650 0.000 10.950 11.200 2.000 0.000 9.200 10.600 0.900 0.000 9.700 60.450
2. Slad Dominik 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann 12.600 1.400 0.000 11.200 10.600 1.300 0.000 9.300 11.200 1.000 0.000 10.200 11.600 1.200 0.000 10.400 11.200 1.500 0.000 9.700 10.000 0.700 0.000 9.300 60.100
3. Řípa Petr 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann 11.900 1.000 0.000 10.900 10.000 1.000 0.000 9.000 11.800 0.950 0.000 10.850 11.600 0.850 0.000 10.750 10.600 1.200 0.000 9.400 10.000 0.800 0.000 9.200 60.100
4. Kasparovský Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 11.900 1.300 0.000 10.600 10.600 0.900 0.000 9.700 11.200 1.000 0.000 10.200 11.600 1.000 0.000 10.600 10.600 1.000 0.000 9.600 10.000 0.800 0.000 9.200 59.900
5. Schejbal Jonáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 12.400 2.000 0.000 10.400 10.000 0.700 0.000 9.300 11.800 1.100 0.000 10.700 11.600 0.850 0.000 10.750 11.200 1.400 0.000 9.800 10.000 1.100 0.000 8.900 59.850
6. Behenský Oliver 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 12.400 1.400 0.000 11.000 10.000 0.600 0.000 9.400 10.600 1.400 0.000 9.200 11.600 1.150 0.000 10.450 11.200 1.500 0.000 9.700 10.000 1.200 0.000 8.800 58.550
7. Řípa Jakub 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann 11.800 1.800 0.000 10.000 10.000 1.000 0.000 9.000 11.800 0.800 0.000 11.000 11.600 0.950 0.000 10.650 10.700 2.300 0.000 8.400 10.000 0.600 0.000 9.400 58.450
8. Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová 11.400 1.000 0.000 10.400 10.000 1.100 0.000 8.900 11.200 1.900 0.000 9.300 11.600 1.200 0.000 10.400 10.600 1.400 0.000 9.200 10.000 0.800 0.000 9.200 57.400
9. Vondráček Rostislav 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 11.800 1.900 0.000 9.900 10.000 1.000 0.000 9.000 11.200 1.500 0.000 9.700 11.600 1.200 0.000 10.400 11.300 2.400 0.000 8.900 10.000 0.600 0.000 9.400 57.300
10. Hrobský David 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann 11.800 1.400 0.000 10.400 10.000 1.600 0.000 8.400 11.200 1.500 0.000 9.700 11.600 0.800 0.000 10.800 10.600 1.900 0.000 8.700 10.000 0.900 0.000 9.100 57.100
11. Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová 11.300 1.150 0.000 10.150 10.000 1.600 0.000 8.400 10.000 0.800 0.000 9.200 11.600 1.050 0.000 10.550 10.600 1.600 0.000 9.000 10.000 1.400 0.000 8.600 55.900
12. Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová 11.200 1.300 0.000 9.900 10.000 1.000 0.000 9.000 10.000 1.400 0.000 8.600 11.600 1.250 0.000 10.350 10.600 2.100 0.000 8.500 10.000 1.000 0.000 9.000 55.350
13. Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Pištěková 11.300 1.200 0.000 10.100 10.000 1.000 0.000 9.000 10.000 1.200 0.000 8.800 10.600 0.800 0.000 9.800 10.600 1.800 0.000 8.800 10.000 1.200 0.000 8.800 55.300
14. Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová 11.300 1.200 0.000 10.100 10.000 2.200 0.000 7.800 10.000 1.100 0.000 8.900 10.600 1.000 0.000 9.600 10.600 1.800 0.000 8.800 10.000 1.000 0.000 9.000 54.200
15. Potužník Čeněk 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 11.800 1.400 0.000 10.400 10.000 0.900 0.000 9.100 10.000 2.200 0.000 7.800 10.600 1.300 0.000 9.300 10.600 1.600 0.000 9.000 10.000 1.900 0.000 8.100 53.700
16. Havlík Vojtěch 2010 TJ Doksy Jakša 11.200 2.300 0.000 8.900 10.000 2.000 0.000 8.000 10.000 1.400 0.000 8.600 10.600 1.450 0.000 9.150 10.600 1.600 0.000 9.000 10.000 1.400 0.000 8.600 52.250
17. Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková 10.600 1.600 0.000 9.000 10.000 1.600 0.000 8.400 10.000 1.500 0.000 8.500 10.600 1.300 0.000 9.300 10.600 2.400 0.000 8.200 10.000 1.400 0.000 8.600 52.000
18. Burda Tobiáš 2008 TJ Lokomotiva Česká Lípa Sameš 11.200 2.300 0.000 8.900 10.600 3.100 0.000 7.500 10.600 1.600 0.000 9.000 11.600 1.600 0.000 10.000 10.600 2.800 0.000 7.800 10.000 1.500 0.000 8.500 51.700
19. Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy Jakša 11.200 1.700 0.000 9.500 10.000 2.600 0.000 7.400 10.000 0.900 0.000 9.100 10.600 1.400 0.000 9.200 10.600 2.400 0.000 8.200 10.000 1.850 0.000 8.150 51.550
20. Žitňan Štěpán 2010 Gymnastika Liberec Putík 10.000 2.300 0.000 7.700 10.000 2.200 0.000 7.800 10.000 1.100 0.000 8.900 10.600 1.100 0.000 9.500 10.600 2.000 0.000 8.600 10.000 1.400 0.000 8.600 51.100
21. Panáček Filip 2009 TJ Lokomotiva Česká Lípa Sameš 10.500 2.900 0.000 7.600 10.600 1.900 0.000 8.700 10.600 2.400 0.000 8.200 11.600 1.900 0.000 9.700 10.600 2.100 0.000 8.500 10.000 2.500 0.000 7.500 50.200

zpět na detail závodu