Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m. Prahy

 25.11.2017
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

IV. liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Opočenská 2.000 9.150 0.000 11.150 2.800 8.900 0.000 11.700 3.400 8.050 0.000 11.450 3.300 8.700 0.000 12.000 46.300
2. Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.000 9.200 0.000 11.200 2.800 7.800 0.000 10.600 3.400 7.950 0.000 11.350 3.100 8.700 0.000 11.800 44.950
3. Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.000 9.000 0.000 11.000 2.700 7.250 0.000 9.950 3.200 7.600 0.000 10.800 3.300 8.850 0.000 12.150 43.900
4. Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.000 9.450 0.000 11.450 2.600 8.550 0.000 11.150 3.300 5.950 0.000 9.250 3.100 8.650 0.000 11.750 43.600
5. Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.000 8.550 0.000 10.550 2.700 7.900 0.000 10.600 3.100 7.400 0.000 10.500 3.000 8.650 0.000 11.650 43.300
6. Vejmolová Viktorie 2007 SK Hradčany Opočenská 2.000 9.100 0.000 11.100 2.700 8.350 0.000 11.050 2.500 6.850 0.000 9.350 3.200 8.350 0.000 11.550 43.050
7. Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.800 8.350 0.000 11.150 2.000 8.250 0.000 10.250 3.400 6.050 0.000 9.450 3.300 8.450 0.000 11.750 42.600
8. Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Opočenská 2.000 8.850 0.000 10.850 2.700 5.750 0.000 8.450 3.100 8.350 0.000 11.450 3.400 8.400 0.000 11.800 42.550
9. Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Vytisková 2.000 8.550 0.000 10.550 2.000 8.350 0.000 10.350 2.900 7.200 0.000 10.100 3.000 7.600 0.000 10.600 41.600
10. Nosková Kateřina 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Vytisková 2.000 8.300 0.000 10.300 2.000 8.300 0.000 10.300 3.200 7.250 0.000 10.450 2.200 8.050 0.000 10.250 41.300
11. Nechánská Tereza 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 2.000 7.850 0.000 9.850 2.000 7.050 0.000 9.050 2.900 8.000 0.000 10.900 2.800 8.050 0.000 10.850 40.650
12. Nováková Michaela 2006 SK Hradčany Opočenská 2.000 8.350 0.000 10.350 2.100 7.950 0.000 10.050 3.000 6.050 0.000 9.050 3.100 7.950 0.000 11.050 40.500
13. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.800 8.350 0.000 11.150 2.600 6.900 0.000 9.500 2.500 6.800 0.000 9.300 3.000 7.500 0.000 10.500 40.450
14. Pokorná Veronika 2006 AC Sparta Praha Dvořáková 2.000 7.500 0.000 9.500 2.000 7.050 0.000 9.050 2.900 7.750 0.000 10.650 2.800 7.600 0.000 10.400 39.600
14. Talian Karolína 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kudličková 2.000 8.450 0.000 10.450 2.000 7.300 0.000 9.300 3.000 7.000 0.000 10.000 2.200 7.650 0.000 9.850 39.600
16. Novotná Amálie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kudličková 2.000 8.200 0.000 10.200 1.500 7.350 0.000 8.850 2.500 6.500 0.000 9.000 3.000 7.850 0.000 10.850 38.900
17. Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 7.800 0.000 9.800 2.000 7.250 0.000 9.250 2.600 6.500 0.000 9.100 3.200 7.450 0.000 10.650 38.800
18. Doležalová Daniela 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kudličková 2.000 7.750 0.000 9.750 1.500 6.800 0.000 8.300 2.500 7.400 0.000 9.900 2.900 7.850 0.000 10.750 38.700
19. Hrabánková Marie 2007 AC Sparta Praha Dvořáková 2.000 7.850 0.000 9.850 2.000 6.850 0.000 8.850 2.400 5.750 0.000 8.150 2.900 8.750 0.000 11.650 38.500
20. Pokorná Tereza 2007 AC Sparta Praha Dvořáková 2.000 7.600 0.000 9.600 2.000 8.350 0.000 10.350 2.500 6.550 0.000 9.050 2.300 7.550 0.500 9.350 38.350
21. Petržíková Ema 2007 TJ Slovan Praha Bažantová,Lagronová,Kuhnová 2.000 7.250 0.000 9.250 1.500 7.250 0.000 8.750 2.500 6.800 0.000 9.300 2.800 7.950 0.000 10.750 38.050
22. Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 7.150 0.000 9.150 2.000 6.000 0.000 8.000 2.900 7.300 0.000 10.200 3.000 7.500 0.000 10.500 37.850
23. Kubíková Rozálie 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 2.000 7.950 0.000 9.950 2.000 7.300 0.000 9.300 2.500 5.750 0.000 8.250 2.800 7.250 0.000 10.050 37.550
24. Pospíšilová Lea 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kudličková 2.000 8.050 0.000 10.050 2.000 6.550 0.000 8.550 2.400 5.650 0.000 8.050 2.900 7.250 0.000 10.150 36.800
25. Ježková Lucie 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 2.000 8.300 0.000 10.300 2.000 8.100 0.000 10.100 1.700 6.400 2.000 6.100 2.800 7.150 0.000 9.950 36.450
26. Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 2.000 8.100 0.000 10.100 2.100 6.850 0.000 8.950 2.800 3.300 0.000 6.100 3.300 8.000 0.100 11.200 36.350
27. Malko Máša 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 7.250 0.000 9.250 2.000 6.700 0.000 8.700 2.400 5.850 0.000 8.250 2.800 6.800 0.000 9.600 35.800
28. Hanžlíková Simona 2007 TJ Slovan Praha Bažantová,Lagronová,Kuhnová 2.000 7.500 0.000 9.500 2.000 7.000 0.000 9.000 3.100 4.450 0.000 7.550 2.500 7.150 0.000 9.650 35.700
29. Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.800 8.350 0.000 11.150 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 8.150 0.000 11.250 3.500 7.900 0.000 11.400 33.800
30. Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.800 8.300 0.000 11.100 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 7.950 0.000 11.050 22.150
31. Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.650 0.000 9.650 3.100 8.000 0.000 11.100 0.000 0.000 0.000 0.000 20.750
32. Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.000 0.000 9.700 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.700

zpět na detail závodu