Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGM Mistrovství ČR J+D

 17.6.-18.6.2017
 pořadatel: Ostrava

nejmladší žáci

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Bitout Maxime Sebastien 2008 SK Hradčany Matvei Petrov 2.600 9.100 0.000 11.700 1.200 8.700 0.000 9.900 1.900 8.900 0.000 10.800 1.600 9.100 0.000 10.700 2.000 9.200 0.000 11.200 0.600 9.150 0.000 9.750 64.050
2. Jaroš Milan 2008 TJ Sokol Zlín Bezručko 3.000 8.000 0.000 11.000 1.300 8.650 0.000 9.950 2.100 8.800 0.000 10.900 1.600 9.250 0.000 10.850 2.000 9.050 0.000 11.050 0.600 9.650 0.000 10.250 64.000
3. Šik Marek 2009 T.J. Sokol Domažlice Daniel Šik 3.000 8.750 0.000 11.750 0.600 8.200 0.000 8.800 2.000 9.250 0.000 11.250 1.600 9.200 0.000 10.800 2.100 9.000 0.000 11.100 0.600 9.400 0.000 10.000 63.700
4. Knight Sebastián 2009 SK Hradčany Labonek 2.400 8.550 0.000 10.950 0.600 9.050 0.000 9.650 2.100 9.050 0.000 11.150 1.600 9.150 0.000 10.750 2.100 9.200 0.000 11.300 0.600 9.150 0.000 9.750 63.550
5. Bartošovský Jan 2009 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav 3.100 7.850 0.000 10.950 1.200 7.700 0.000 8.900 1.900 9.150 0.000 11.050 1.600 9.000 0.000 10.600 1.500 9.350 0.000 10.850 0.600 9.350 0.000 9.950 62.300
6. Janák Daniel 2008 T.J. Sokol Domažlice Daniel Šik 2.700 8.800 0.000 11.500 0.600 8.550 0.000 9.150 1.400 9.300 0.000 10.700 1.600 9.050 0.000 10.650 1.200 9.100 0.000 10.300 0.600 9.050 0.000 9.650 61.950
6. Sauer Lukáš 2008 TJ Sokol Kolín Taftl Martin 2.100 8.700 0.000 10.800 0.000 8.150 0.000 8.150 2.000 9.000 0.000 11.000 1.600 9.200 0.000 10.800 1.800 9.350 0.000 11.150 0.600 9.450 0.000 10.050 61.950
8. Hůrka Jiří 2008 TJ Sokol Bučovice Vejmola 2.800 7.850 0.000 10.650 0.600 8.600 0.000 9.200 1.300 9.300 0.000 10.600 1.600 9.000 0.000 10.600 1.400 9.150 0.000 10.550 0.600 9.350 0.000 9.950 61.550
9. Roubíček Vojtěch 2008 SK Hradčany Bomer 2.600 8.100 0.000 10.700 0.600 8.400 0.000 9.000 1.800 9.300 0.000 11.100 1.600 9.150 0.000 10.750 1.200 8.900 0.000 10.100 0.600 9.150 0.000 9.750 61.400
10. Murka Filip 2009 TJ Sokol Zlín Daněk Pavel 2.600 8.850 0.000 11.450 0.600 8.500 0.000 9.100 1.800 8.750 0.000 10.550 1.600 9.250 0.000 10.850 1.800 8.250 0.000 10.050 0.600 8.550 0.000 9.150 61.150
11. Ambrož Kryštof 2008 TJ Sokol Zlín Bezručko 2.700 8.400 0.000 11.100 0.600 8.750 0.000 9.350 1.900 8.800 0.000 10.700 1.600 9.200 0.000 10.800 1.000 8.400 0.000 9.400 0.600 9.000 0.000 9.600 60.950
12. Neumann Bartoloměj 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc 2.800 8.100 0.000 10.900 0.600 8.100 0.000 8.700 1.800 8.700 0.000 10.500 1.600 8.500 0.000 10.100 1.800 8.950 0.000 10.750 0.600 9.200 0.000 9.800 60.750
13. Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko 2.500 8.500 0.000 11.000 0.600 8.500 0.000 9.100 1.900 8.400 0.000 10.300 1.600 8.450 0.000 10.050 1.800 8.850 0.000 10.650 0.600 8.900 0.000 9.500 60.600
14. Krátký Marek 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 2.700 8.950 0.000 11.650 1.300 8.150 0.000 9.450 1.200 8.500 0.000 9.700 1.600 8.400 0.000 10.000 1.800 8.750 0.000 10.550 0.600 8.500 0.000 9.100 60.450
15. Kovář Filip 2009 TJ Sokol Zlín Bezručko 2.500 7.600 0.000 10.100 0.000 8.300 0.000 8.300 1.800 8.600 0.000 10.400 1.600 9.350 0.000 10.950 1.800 8.500 0.000 10.300 0.600 9.000 0.000 9.600 59.650
16. Schejbal Jonáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 2.400 8.800 0.000 11.200 0.000 8.350 0.000 8.350 1.800 8.700 0.000 10.500 1.600 8.700 0.000 10.300 1.200 8.550 0.000 9.750 0.600 8.900 0.000 9.500 59.600
16. Schlensinger David 2008 GYMPRA Konečný 2.400 8.450 0.000 10.850 0.600 8.550 0.000 9.150 0.600 9.150 0.000 9.750 1.600 8.450 0.000 10.050 1.800 8.700 0.000 10.500 0.600 8.700 0.000 9.300 59.600
18. Varna Viggo 2010 GYMPRA Konečný 2.600 8.950 0.000 11.550 0.600 8.150 0.000 8.750 1.200 8.950 0.000 10.150 1.600 8.600 0.000 10.200 1.800 7.600 0.000 9.400 0.600 8.900 0.000 9.500 59.550
19. Sova Martin 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron 2.600 8.250 0.000 10.850 1.200 7.650 0.000 8.850 2.000 8.400 0.000 10.400 1.600 9.250 0.000 10.850 0.600 8.550 0.000 9.150 0.600 8.800 0.000 9.400 59.500
19. Monteiro Bailey Kai 2008 SK Hradčany Bomer 2.500 8.450 0.000 10.950 0.000 9.050 0.000 9.050 0.600 8.800 0.000 9.400 1.600 9.200 0.000 10.800 0.600 8.950 0.000 9.550 0.600 9.150 0.000 9.750 59.500
21. Šindelka David 2010 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav 1.900 8.650 0.000 10.550 0.600 8.300 0.000 8.900 0.600 8.950 0.000 9.550 1.600 8.600 0.000 10.200 1.800 9.000 0.000 10.800 0.000 9.100 0.000 9.100 59.100
22. Šmolík Matěj 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Přibyl S. 1.800 8.150 0.000 9.950 0.600 8.350 0.000 8.950 1.200 9.150 0.000 10.350 1.600 9.050 0.000 10.650 1.200 8.650 0.000 9.850 0.600 8.650 0.000 9.250 59.000
23. Adamčík Alex 2008 TJ TŽ Třinec Sliž, Szlauer 2.100 8.350 0.000 10.450 0.600 8.300 0.000 8.900 0.600 9.100 0.000 9.700 1.600 9.000 0.000 10.600 1.200 9.250 0.000 10.450 0.000 8.750 0.000 8.750 58.850
24. Kopáček David 2009 GYMPRA Konečný 2.600 8.100 0.000 10.700 0.600 8.200 0.000 8.800 1.800 8.650 0.000 10.450 1.600 8.450 0.000 10.050 1.400 8.450 0.000 9.850 0.000 8.900 0.000 8.900 58.750
25. Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová 2.500 8.600 0.000 11.100 0.600 7.950 0.000 8.550 1.200 9.050 0.000 10.250 1.600 9.050 0.000 10.650 0.600 8.100 0.000 8.700 0.600 8.750 0.000 9.350 58.600
26. Kolva Maxim 2008 SK Hradčany Otava 2.400 8.400 0.000 10.800 0.600 9.000 0.000 9.600 1.200 8.900 0.000 10.100 1.600 8.450 0.000 10.050 0.600 8.650 0.000 9.250 0.000 8.750 0.000 8.750 58.550
27. Řípa Petr 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann+Weinhold 2.500 7.400 0.000 9.900 0.600 8.450 0.000 9.050 1.800 8.200 0.000 10.000 1.600 8.900 0.000 10.500 1.200 8.800 0.000 10.000 0.000 8.950 0.000 8.950 58.400
28. Prchal Marek 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc 2.800 7.450 0.000 10.250 0.600 8.200 0.000 8.800 1.200 7.750 0.000 8.950 1.600 8.500 0.000 10.100 1.800 8.950 0.000 10.750 0.600 8.850 0.000 9.450 58.300
29. Straka Jan 2008 GYMPRA Konečný 2.700 8.500 0.000 11.200 0.600 8.500 0.000 9.100 1.800 8.950 0.000 10.750 1.600 8.400 0.000 10.000 0.600 8.100 0.000 8.700 0.000 8.400 0.000 8.400 58.150
29. Řípa Jakub 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann+Weinhold 2.000 7.550 0.000 9.550 0.600 8.400 0.000 9.000 1.800 8.900 0.000 10.700 1.600 8.650 0.000 10.250 1.300 8.300 0.000 9.600 0.000 9.050 0.000 9.050 58.150
29. Lokvenc Tobiáš 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Přibyl S. 1.800 8.800 0.000 10.600 0.600 7.900 0.000 8.500 0.600 9.200 0.000 9.800 1.600 8.800 0.000 10.400 0.600 9.050 0.000 9.650 0.000 9.200 0.000 9.200 58.150
32. Spazier Samuel 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml. Jiří Hron 2.700 7.450 0.000 10.150 0.600 8.250 0.000 8.850 0.600 8.750 0.000 9.350 1.600 8.900 0.000 10.500 1.200 8.950 0.000 10.150 0.600 8.500 0.000 9.100 58.100
33. Konečný Vít 2008 SK UP Olomouc Jiří Buben 2.500 7.600 0.000 10.100 0.600 6.750 0.000 7.350 1.400 8.350 0.000 9.750 1.600 9.000 0.000 10.600 1.900 8.200 0.000 10.100 0.600 9.300 0.000 9.900 57.800
34. Kozych Mark 2008 GYMPRA Konečný 1.900 8.500 0.300 10.100 0.000 8.450 0.000 8.450 1.200 8.950 0.000 10.150 1.600 8.400 0.000 10.000 1.200 8.800 0.000 10.000 0.600 8.450 0.000 9.050 57.750
34. Voplatek Petr 2008 SK Hradčany Bomer 2.400 8.200 0.000 10.600 0.000 8.750 0.000 8.750 0.600 8.950 0.000 9.550 1.600 8.900 0.000 10.500 0.600 9.000 0.000 9.600 0.000 8.750 0.000 8.750 57.750
36. Slad Dominik 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann+Weinhold 2.600 8.050 0.000 10.650 0.600 7.700 0.000 8.300 1.200 8.700 0.000 9.900 1.600 8.650 0.000 10.250 1.200 8.600 0.000 9.800 0.000 8.600 0.000 8.600 57.500
37. Hrobský David 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann+Weinhold 2.400 8.050 0.000 10.450 0.000 8.150 0.000 8.150 1.200 8.500 0.000 9.700 1.600 9.050 0.000 10.650 1.200 8.500 0.000 9.700 0.000 8.800 0.000 8.800 57.450
38. Potužník Josef 2010 SK Hradčany Otava 2.400 8.300 0.000 10.700 0.000 8.950 0.000 8.950 0.600 8.700 0.000 9.300 1.600 8.500 0.000 10.100 0.800 8.850 0.000 9.650 0.000 8.550 0.000 8.550 57.250
39. Roškot Daniel 2008 SK Hradčany Bomer 2.400 8.550 0.000 10.950 0.600 7.750 0.000 8.350 0.600 8.900 0.000 9.500 1.600 7.900 0.000 9.500 0.600 9.200 0.000 9.800 0.000 8.750 0.000 8.750 56.850
39. Grzebinski Filip 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc 1.900 7.900 0.000 9.800 0.000 8.300 0.000 8.300 1.200 8.200 0.000 9.400 1.600 8.600 0.000 10.200 1.200 9.150 0.000 10.350 0.000 8.800 0.000 8.800 56.850
41. Bošek Jaroslav 2008 T.J. Sokol Domažlice Daniel Šik 2.500 8.700 0.000 11.200 0.000 8.150 0.000 8.150 0.000 8.800 0.000 8.800 1.600 8.700 0.000 10.300 0.600 8.950 0.000 9.550 0.000 8.700 0.000 8.700 56.700
42. Behenský Oliver 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 2.400 8.550 0.000 10.950 0.000 8.050 0.000 8.050 0.000 8.700 0.000 8.700 1.600 8.550 0.000 10.150 1.200 8.550 0.000 9.750 0.000 8.850 0.000 8.850 56.450
43. Kořenek Antonín 2009 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová 2.500 8.050 0.000 10.550 0.000 7.500 0.000 7.500 1.200 9.050 0.000 10.250 1.600 8.450 0.000 10.050 0.600 8.500 0.000 9.100 0.000 8.450 0.000 8.450 55.900
44. Prikhodko Sava 2008 SK Hradčany Bomer 2.400 8.400 0.000 10.800 0.000 7.600 0.000 7.600 0.600 8.600 0.000 9.200 1.600 8.200 0.000 9.800 0.600 8.800 0.000 9.400 0.000 8.900 0.000 8.900 55.700
44. Šrom Jáchym 2008 Merkur České Budějovice Stráský 1.900 8.400 0.000 10.300 0.000 8.300 0.000 8.300 0.700 8.650 0.000 9.350 1.600 8.400 0.000 10.000 0.600 8.250 0.000 8.850 0.000 8.900 0.000 8.900 55.700
46. Roček Tomáš 2008 Merkur České Budějovice Stráský 1.200 8.100 0.000 9.300 0.000 7.650 0.000 7.650 0.600 8.550 0.000 9.150 1.600 8.500 0.000 10.100 1.200 8.850 0.000 10.050 0.000 9.100 0.000 9.100 55.350
47. Bajtek Jindřich 2008 KSG SK Přerov 1.200 8.000 0.000 9.200 0.600 7.950 0.000 8.550 1.200 8.250 0.000 9.450 1.600 8.100 0.000 9.700 0.600 8.600 0.000 9.200 0.000 8.750 0.000 8.750 54.850
48. Klimeš Vít 2008 Merkur České Budějovice Stráský 1.900 8.100 0.000 10.000 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.750 0.000 8.750 1.600 8.300 0.000 9.900 0.600 8.550 0.000 9.150 0.000 8.550 0.000 8.550 54.650
49. Volec Adam 2008 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav 1.200 8.150 0.300 9.050 0.000 7.350 0.000 7.350 1.200 8.400 0.000 9.600 1.600 8.800 0.000 10.400 0.600 8.500 0.000 9.100 0.000 8.850 0.000 8.850 54.350
50. Vondráček Rostislav 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 2.400 7.550 0.000 9.950 0.000 7.800 0.000 7.800 0.600 8.250 0.000 8.850 1.600 8.300 0.000 9.900 0.600 8.150 0.000 8.750 0.000 8.800 0.000 8.800 54.050
51. Kasparovský Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 1.800 8.700 0.000 10.500 0.600 8.100 0.000 8.700 0.600 8.850 0.000 9.450 1.600 8.450 0.000 10.050 0.600 8.750 0.000 9.350 0.000 7.550 2.000 5.550 53.600
52. Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová 1.300 8.450 0.000 9.750 0.000 7.750 0.000 7.750 0.600 8.350 0.000 8.950 1.600 7.500 0.000 9.100 0.600 8.600 0.000 9.200 0.000 8.650 0.000 8.650 53.400
52. Fabrik Richard 2009 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová 1.800 8.250 0.000 10.050 0.000 7.850 0.000 7.850 0.000 8.900 0.000 8.900 1.600 8.550 0.000 10.150 0.600 7.500 0.000 8.100 0.000 8.350 0.000 8.350 53.400
54. Větrovský Matěj 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal 1.200 8.500 0.000 9.700 0.000 7.250 0.000 7.250 0.000 8.900 0.000 8.900 0.600 8.050 0.000 8.650 0.600 9.100 0.000 9.700 0.000 9.050 0.000 9.050 53.250
54. Vačkář Vítězslav 2010 Merkur České Budějovice Stráský 1.200 8.000 0.000 9.200 0.000 7.850 0.000 7.850 0.600 8.600 0.000 9.200 1.600 8.350 0.000 9.950 0.600 8.150 0.000 8.750 0.000 8.300 0.000 8.300 53.250
56. Slovák Jakub 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 1.300 7.450 0.000 8.750 0.000 7.350 0.000 7.350 0.600 8.800 0.000 9.400 1.600 8.300 0.000 9.900 0.600 8.300 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.900 53.200
57. Pelc Alexandr 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Fiedler 1.900 7.550 0.000 9.450 0.000 8.050 0.000 8.050 0.000 8.500 0.000 8.500 1.600 8.450 0.000 10.050 0.600 8.250 0.000 8.850 0.000 8.150 0.000 8.150 53.050
58. Nykles Petr 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 1.200 8.650 0.000 9.850 0.000 7.600 0.000 7.600 0.600 8.650 0.000 9.250 0.600 8.100 0.000 8.700 0.600 8.300 0.000 8.900 0.000 8.650 0.000 8.650 52.950
59. Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová Pištěková 1.300 8.500 0.000 9.800 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.250 0.000 8.250 0.600 8.650 0.000 9.250 0.600 8.050 0.000 8.650 0.000 8.500 0.000 8.500 52.550
60. Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová 1.400 8.500 0.000 9.900 0.000 7.850 0.000 7.850 0.000 8.350 0.000 8.350 1.600 8.050 0.000 9.650 0.600 8.150 0.000 8.750 0.000 8.000 0.000 8.000 52.500
61. Slavičínský Adam 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Zítko P. 0.600 8.450 0.000 9.050 0.000 8.000 0.000 8.000 0.600 8.600 0.000 9.200 1.600 7.250 0.000 8.850 0.600 8.200 0.000 8.800 0.000 8.550 0.000 8.550 52.450
62. Šimek Jáchym 2009 Merkur České Budějovice Stráský 0.600 7.900 0.000 8.500 0.000 8.400 0.000 8.400 0.600 8.500 0.000 9.100 1.600 7.450 0.000 9.050 0.600 7.900 0.000 8.500 0.000 8.000 0.000 8.000 51.550
63. Pojer Alex Dragan 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš 1.200 7.450 0.000 8.650 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 7.600 0.000 7.600 1.600 8.100 0.000 9.700 0.600 8.700 0.000 9.300 0.000 8.450 0.000 8.450 51.400
63. Petržela Jan 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron 1.800 7.600 0.000 9.400 0.000 8.650 0.000 8.650 0.600 8.100 0.000 8.700 1.600 8.400 0.000 10.000 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 6.000 0.000 6.000 51.400
65. Šulc Marek 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Přibyl S. 1.300 8.500 0.000 9.800 0.000 7.050 0.000 7.050 0.000 7.450 0.000 7.450 1.600 7.200 0.000 8.800 0.600 8.750 0.000 9.350 0.000 8.700 0.000 8.700 51.150
66. Hrdlička Jiří 2009 SK UP Olomouc Buben 1.200 8.550 0.000 9.750 0.000 7.250 0.000 7.250 0.000 7.900 0.000 7.900 0.600 8.100 0.000 8.700 0.600 8.000 0.000 8.600 0.000 8.050 0.000 8.050 50.250
67. Tiefenbach František 2010 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová 0.600 7.900 0.000 8.500 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 8.800 0.000 8.800 0.600 8.050 0.000 8.650 0.600 8.000 0.000 8.600 0.000 8.050 0.000 8.050 50.100
68. Srnka Lukáš 2008 TJ Sokol Vsetín Fojtík Radek 1.900 7.400 0.000 9.300 0.600 7.300 0.000 7.900 0.000 7.800 0.000 7.800 1.600 7.000 0.000 8.600 0.600 7.650 0.000 8.250 0.000 7.950 0.000 7.950 49.800
69. Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša 1.200 7.300 0.000 8.500 0.000 6.900 0.000 6.900 0.000 9.350 0.000 9.350 0.600 8.000 0.000 8.600 0.600 7.850 0.000 8.450 0.000 7.800 0.000 7.800 49.600
70. Coufal Petr 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik, Okoš 1.200 7.850 0.000 9.050 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 7.050 0.000 7.050 1.600 6.750 0.000 8.350 0.600 8.400 0.000 9.000 0.000 8.200 0.000 8.200 49.550
71. Havlík Vojtěch 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša 1.200 6.800 0.000 8.000 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 8.650 0.000 8.650 0.600 8.300 0.000 8.900 0.600 8.050 0.000 8.650 0.000 7.800 0.000 7.800 49.500
72. Horváth Dominik 2009 TJ Sokol Bučovice 0.600 8.200 0.000 8.800 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 8.200 0.000 8.200 0.600 8.250 0.000 8.850 0.600 7.900 0.000 8.500 0.000 7.500 0.000 7.500 49.350
73. Pelc Viktor 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Fiedler 1.800 6.350 0.000 8.150 0.000 7.450 0.000 7.450 0.000 7.700 0.000 7.700 1.600 7.900 0.000 9.500 0.600 8.300 0.000 8.900 0.000 7.550 0.000 7.550 49.250
74. Svěrák Adam 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc 1.800 7.250 0.000 9.050 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 7.000 0.000 7.000 1.600 7.400 0.000 9.000 0.600 8.350 0.000 8.950 0.000 7.600 0.000 7.600 49.200
75. Krajíček Jaroslav 2010 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová 1.200 8.350 0.000 9.550 0.000 7.200 2.000 5.200 0.000 8.500 0.000 8.500 0.600 8.200 0.000 8.800 0.600 8.350 0.000 8.950 0.000 8.150 0.000 8.150 49.150
76. Čermák Radek 2010 TJ Sokol Kolín Bareš Václav 1.200 8.000 0.000 9.200 0.000 7.200 0.000 7.200 0.000 6.800 0.000 6.800 0.600 8.100 0.000 8.700 0.600 8.900 0.000 9.500 0.000 7.500 0.000 7.500 48.900
77. Ondruška Tomáš 2009 KSG SK Přerov 0.600 8.400 0.000 9.000 0.000 6.900 0.000 6.900 0.000 7.900 0.000 7.900 0.600 7.850 0.000 8.450 0.600 8.000 0.000 8.600 0.000 7.750 0.000 7.750 48.600
78. Zajíc Matyáš 2009 T.J. Sokol Brno I Caska 0.000 7.650 0.300 7.350 0.000 7.150 0.000 7.150 0.000 7.250 0.000 7.250 0.600 7.350 0.000 7.950 0.600 8.850 0.000 9.450 0.000 8.350 0.000 8.350 47.500
79. Pešout Adam 2010 TJ Sokol Šternberk Kryl, Dostálová 1.200 7.700 0.000 8.900 0.000 5.450 0.000 5.450 0.000 8.350 0.000 8.350 0.600 8.100 0.000 8.700 0.600 7.250 0.000 7.850 0.000 7.650 0.000 7.650 46.900
80. Kalaš Matěj 2009 T.J. Sokol Brno I Caska 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 5.950 0.000 5.950 0.000 7.400 0.000 7.400 0.600 7.650 0.000 8.250 0.600 8.350 0.000 8.950 0.000 7.800 0.000 7.800 46.550
81. Blaška Pavel 2010 T.J. Sokol Brno I Caska 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 7.350 0.000 7.350 0.000 7.550 0.000 7.550 0.600 7.000 0.000 7.600 0.600 7.200 0.000 7.800 0.000 7.600 0.000 7.600 45.500
82. Coufal Vítězslav 2008 SK UP Olomouc Jiří Buben 0.600 8.500 0.000 9.100 0.000 6.650 2.000 4.650 0.000 6.750 0.000 6.750 0.600 7.550 0.000 8.150 0.600 8.050 0.000 8.650 0.000 7.850 0.000 7.850 45.150
83. Nohel Kryštof 2009 T.J. Sokol Brno I Caska 0.600 7.450 0.000 8.050 0.000 6.900 0.000 6.900 0.000 7.500 0.000 7.500 0.600 6.250 0.000 6.850 0.600 7.400 0.000 8.000 0.000 7.400 0.000 7.400 44.700

zpět na detail závodu