Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Závod gymnastických nadějí

 8.10.2017
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice

Kategorie II. nar. 2010-2011

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.350 0.000 15.350 6.500 9.500 0.000 16.000 7.500 9.300 0.000 16.800 8.500 9.150 0.000 17.650 65.800
2. Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 6.000 9.250 0.000 15.250 6.500 9.350 0.000 15.850 8.000 8.950 0.000 16.950 8.500 9.200 0.000 17.700 65.750
3. Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 6.000 9.150 0.000 15.150 6.500 8.750 0.000 15.250 8.000 9.200 0.000 17.200 8.500 9.300 0.000 17.800 65.400
4. Kohútová Pavla 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 6.000 9.800 0.000 15.800 6.500 8.850 0.000 15.350 8.000 8.550 0.000 16.550 8.500 8.950 0.000 17.450 65.150
5. Jenšíková Valentýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 6.000 9.000 0.000 15.000 6.500 8.650 0.000 15.150 8.000 9.000 0.000 17.000 8.500 9.300 0.000 17.800 64.950
6. Contiero Elisa 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 6.000 9.000 0.000 15.000 6.500 8.450 0.000 14.950 8.000 8.600 0.000 16.600 8.500 8.600 0.000 17.100 63.650
7. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Brabencová, Chroustová 6.000 8.600 0.000 14.600 5.000 8.950 0.000 13.950 8.000 9.250 0.000 17.250 8.500 8.900 0.000 17.400 63.200
8. Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 6.000 9.300 0.000 15.300 6.000 7.950 0.000 13.950 8.000 8.800 0.000 16.800 8.500 8.600 0.000 17.100 63.150
9. Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Brabencová, Chroustová 6.000 8.800 0.000 14.800 5.500 9.400 0.000 14.900 7.000 8.800 0.000 15.800 8.500 8.850 0.000 17.350 62.850
10. Řezníková Kristýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 6.000 8.350 0.000 14.350 5.000 8.800 0.000 13.800 8.000 8.750 0.000 16.750 8.500 9.250 0.000 17.750 62.650
11. Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 9.050 0.000 15.050 7.500 8.650 0.000 16.150 8.000 8.750 0.000 16.750 62.200
12. Warausová Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 6.000 9.000 0.000 15.000 6.500 8.900 0.000 15.400 7.000 7.350 0.000 14.350 8.500 8.750 0.000 17.250 62.000
13. Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 6.000 8.150 0.000 14.150 6.500 8.250 0.000 14.750 7.000 8.150 0.000 15.150 8.500 8.950 0.000 17.450 61.500
14. Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 6.000 8.900 0.000 14.900 6.000 6.950 0.000 12.950 8.000 8.850 0.000 16.850 7.500 9.000 0.000 16.500 61.200
15. Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 6.000 8.350 0.000 14.350 6.500 8.650 0.000 15.150 7.000 7.200 0.000 14.200 8.500 8.800 0.000 17.300 61.000
16. Vorlíčková Andrea 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 6.000 8.950 0.000 14.950 6.500 8.550 0.000 15.050 7.000 7.950 0.000 14.950 7.500 8.500 0.000 16.000 60.950
17. Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 6.000 8.900 0.000 14.900 6.000 8.550 0.000 14.550 7.000 7.200 0.000 14.200 8.500 8.500 0.000 17.000 60.650
18. Štěpáníková Barbora 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 6.000 8.600 0.000 14.600 6.500 8.750 0.000 15.250 7.000 6.900 0.000 13.900 8.000 8.150 0.000 16.150 59.900
19. Šejvlová Kateřina 2010 GYM Dobřichovice Kudličková 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.750 0.000 14.750 6.500 7.700 0.000 14.200 8.000 7.600 0.000 15.600 59.050
20. Stupková Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 8.450 0.000 14.450 5.000 6.950 0.000 11.950 8.500 9.000 0.000 17.500 58.450
21. Kovářová Eliška 2010 SK Hradčany Svobodová 6.000 8.350 0.000 14.350 5.000 9.100 0.000 14.100 6.500 7.000 0.000 13.500 8.000 7.850 0.000 15.850 57.800
22. Srnková Ema 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 6.000 8.050 0.000 14.050 5.000 8.650 0.000 13.650 7.500 8.000 0.000 15.500 6.500 7.900 0.000 14.400 57.600
23. Fialová Jana 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 6.000 7.500 0.000 13.500 5.000 8.100 0.000 13.100 7.500 6.600 0.000 14.100 8.000 8.250 0.000 16.250 56.950
24. Krojidlová Nela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová 6.000 7.550 0.000 13.550 5.000 8.750 0.000 13.750 6.000 7.200 0.000 13.200 7.000 6.700 0.000 13.700 54.200
25. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 6.000 7.500 0.000 13.500 5.000 7.850 0.000 12.850 6.000 5.950 0.000 11.950 7.000 7.450 0.000 14.450 52.750
26. Lomosová Laura 2010 SK Hradčany Svobodová 6.000 7.300 0.000 13.300 5.000 7.950 0.000 12.950 3.500 7.200 0.000 10.700 8.000 6.950 0.000 14.950 51.900
27. Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová 6.000 7.450 0.000 13.450 5.500 8.750 0.000 14.250 3.500 6.750 0.000 10.250 6.000 6.750 0.000 12.750 50.700
28. Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 6.000 7.050 0.000 13.050 5.000 8.700 0.000 13.700 4.500 6.900 0.000 11.400 6.000 6.000 0.000 12.000 50.150

zpět na detail závodu