Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

 3.6.2017
 pořadatel: Veselí nad Lužnicí

Základní stupeň

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Michalisková Linda 2010 TJ Slovan J. Hradec Dvořáková J., Hofbauerová 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 8.650 0.000 14.650 59.100
2. Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodová,Zourová 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 8.350 0.000 14.350 58.350
3. Kubešová Amálie 2010 Merkur Č. Budějovice Fišerová, Pučejdlová 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 7.950 0.000 13.950 57.700
4. Macková Aněžka 2009 TJ Lokomotiva Veselí n.L. Urbanová 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 7.850 0.000 13.850 57.650
5. Kozlová Barbora 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.L. Urbanová 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 7.950 0.000 13.950 57.550
6. Dlouhá Klára 2010 TJ Spartak MAS S. Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 8.150 0.000 14.150 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 7.800 0.000 13.800 57.450
7. Kubaláková Adéla 2009 TJ Nová Včelnice Blechová 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 7.750 0.000 13.750 6.000 8.150 0.000 14.150 57.400
8. Kotrlíková Anna 2009 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 7.550 0.000 13.550 6.000 7.600 0.000 13.600 6.000 8.100 0.000 14.100 55.900
8. Mertová Amélie 2010 TJ Slovan J. Hradec Dvořáková J., Hofbauerová 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 7.900 0.000 13.900 6.000 7.750 0.000 13.750 55.900
10. Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J. 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.050 0.000 14.050 6.000 7.650 0.000 13.650 6.000 7.550 0.000 13.550 55.750
11. Bernardová Karolína 2010 Merkur Č. Budějovice Fišerová, Pučejdlová 6.000 7.900 0.000 13.900 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 7.650 0.000 13.650 6.000 7.750 0.000 13.750 55.550
12. Nerudová Zuzana 2008 TJ Spartak MAS S. Ústí Rajková, Sedláková 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 7.900 0.000 13.900 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 7.000 0.000 13.000 54.950
13. Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS S. Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 7.700 0.000 13.700 6.000 6.550 0.000 12.550 6.000 7.650 0.000 13.650 54.500
14. Ollé Viktorie 2010 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 7.750 0.000 13.750 6.000 8.150 0.000 14.150 4.000 7.500 0.000 11.500 54.450
15. Knotová Edita 2009 Merkur Č. Budějovice Fišerová, Pučejdlová 6.000 8.050 0.000 14.050 6.000 7.200 0.000 13.200 6.000 7.750 0.000 13.750 6.000 7.350 0.000 13.350 54.350
16. Bártová Eliška 2009 TJ Spartak MAS S. Ústí Sedláková, Rajková 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 7.950 0.000 13.950 5.800 7.350 0.000 13.150 6.000 7.550 0.000 13.550 54.100
17. Matějková Ema 2009 TJ Nová Včelnice Blechová 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 7.100 0.000 13.100 6.000 7.400 0.000 13.400 6.000 7.200 0.000 13.200 54.050
18. Šerglová Tereza 2010 TJ Nová Včelnice Blechová 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 7.300 0.000 13.300 6.000 7.000 0.000 13.000 6.000 6.500 0.000 12.500 53.550
19. Vychodilová Eliška 2010 TJ Slovan J. Hradec Dvořáková J., Hofbauerová 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 7.100 0.000 13.100 6.000 7.100 0.000 13.100 6.000 6.850 0.000 12.850 53.500
20. Švaříčková Markéta 2009 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 7.150 0.000 13.150 6.000 6.650 0.000 12.650 6.000 8.100 0.000 14.100 53.400
21. Říhová Lucie 2010 Merkur Č. Budějovice Fišerová, Pučejdlová 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 7.550 0.000 13.550 5.000 7.250 1.000 11.250 52.550
22. Špaková Julie 2009 TJ Spartak MAS S. Ústí Rajková, Sedláková 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 6.550 0.000 12.550 5.700 6.650 0.000 12.350 6.000 6.350 0.000 12.350 51.500
23. Dvořáková Eliška 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 6.800 0.000 12.800 5.000 6.650 0.000 11.650 6.000 6.600 0.000 12.600 51.150
24. Janáková Amálie 2009 Merkur Č. Budějovice Fišerová, Pučejdlová 6.000 7.950 0.000 13.950 6.000 5.750 0.000 11.750 5.000 7.650 0.000 12.650 6.000 6.650 0.000 12.650 51.000
25. Dobrovolná Adéla 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Kunzová Pavla, Smoleňová Kateřina 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 6.850 0.000 12.850 6.000 6.500 0.000 12.500 4.000 6.350 0.000 10.350 49.800
26. Sedláková Kateřina 2009 TJ Spartak MAS S. Ústí Rajková, Sedláková 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 7.050 0.000 13.050 5.000 4.400 0.000 9.400 6.000 6.300 0.000 12.300 49.350

zpět na detail závodu