Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

 4.6.2017
 pořadatel: České Budějovice

nejmladší žáci

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko 2.000 8.100 0.000 10.100 0.600 9.300 0.000 9.900 1.900 9.100 0.000 11.000 2.000 9.300 0.000 11.300 1.800 9.100 0.000 10.900 0.600 9.400 0.000 10.000 63.200
2. Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová 2.400 9.400 0.000 11.800 0.600 9.500 0.000 10.100 1.200 9.500 0.000 10.700 2.000 8.800 0.000 10.800 0.600 9.200 0.000 9.800 0.600 9.300 0.000 9.900 63.100
3. Šrom Jáchym 2008 Merkur České Budějovice Stráský 1.900 9.000 0.000 10.900 0.600 9.300 0.000 9.900 1.200 9.250 0.000 10.450 2.000 9.230 0.000 11.230 0.600 9.100 0.000 9.700 0.000 9.100 0.000 9.100 61.280
4. Roček Tomáš 2008 Merkur České Budějovice Stráský 2.000 8.300 0.000 10.300 0.000 9.200 0.000 9.200 1.800 9.100 0.000 10.900 2.000 8.700 0.000 10.700 0.600 9.100 0.000 9.700 0.000 9.300 0.000 9.300 60.100
5. Klimeš Vít 2008 Merkur České Budějovice Stráský 2.000 8.500 0.000 10.500 0.000 9.000 0.000 9.000 0.600 9.250 0.000 9.850 2.000 8.670 0.000 10.670 0.600 8.300 0.000 8.900 0.000 9.000 0.000 9.000 57.920
6. Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová 1.400 8.900 0.000 10.300 0.000 9.000 0.000 9.000 1.800 8.950 0.000 10.750 2.000 7.370 0.000 9.370 0.600 8.800 0.000 9.400 0.000 8.800 0.000 8.800 57.620
7. Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová Pištěková 2.100 8.200 0.000 10.300 0.000 9.500 0.000 9.500 0.600 8.800 0.000 9.400 1.000 9.000 0.000 10.000 0.600 8.700 0.000 9.300 0.000 8.400 0.000 8.400 56.900
8. Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová 1.900 7.800 0.000 9.700 0.000 9.400 0.000 9.400 0.600 9.200 0.000 9.800 2.000 8.200 0.000 10.200 0.600 8.000 0.000 8.600 0.000 8.700 0.000 8.700 56.400
9. Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová 1.300 8.700 0.000 10.000 0.000 9.500 0.000 9.500 0.600 9.150 0.000 9.750 2.000 7.130 0.000 9.130 0.600 8.800 0.000 9.400 0.000 8.600 0.000 8.600 56.380
10. Vačkář Vítězslav 2010 Merkur České Budějovice Stráský 1.800 8.800 0.000 10.600 0.000 8.000 0.000 8.000 0.700 8.400 0.000 9.100 2.000 8.930 0.000 10.930 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.800 0.000 8.800 55.230
11. Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová 1.200 8.300 0.000 9.500 0.000 9.200 0.000 9.200 0.600 9.200 0.000 9.800 1.000 7.470 0.000 8.470 0.600 8.700 0.000 9.300 0.000 8.800 0.000 8.800 55.070
12. Klouda Matěj 2008 Merkur České Budějovice Stráský 1.200 8.500 0.000 9.700 0.000 8.400 0.000 8.400 0.600 8.800 0.000 9.400 2.000 8.030 0.000 10.030 0.600 8.000 0.000 8.600 0.000 8.300 0.000 8.300 54.430
13. Šimek Jáchym 2009 Merkur České Budějovice Stráský 1.200 7.300 0.000 8.500 0.000 8.200 0.000 8.200 1.300 9.000 0.000 10.300 2.000 8.100 0.000 10.100 0.600 7.800 0.000 8.400 0.000 8.700 0.000 8.700 54.200
14. Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Pištěková 1.200 8.000 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.200 0.600 8.200 0.000 8.800 1.000 8.770 0.000 9.770 0.600 8.200 0.000 8.800 0.000 8.000 0.000 8.000 53.770
15. Rak Matyáš 2009 Merkur České Budějovice Stráský 0.600 7.400 0.000 8.000 0.000 8.700 0.000 8.700 1.200 8.400 0.000 9.600 2.000 8.130 0.000 10.130 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.800 0.000 8.800 53.330
16. Klečacký Šimon 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová 0.600 8.300 0.000 8.900 0.000 7.800 0.000 7.800 0.600 8.200 0.000 8.800 1.000 8.040 0.000 9.040 0.600 7.500 0.000 8.100 0.000 8.800 0.000 8.800 51.440
17. Míka Vilém 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká,Donátová 0.600 8.800 0.000 9.400 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 8.600 0.000 8.600 1.000 8.070 0.000 9.070 0.600 7.200 0.500 7.300 0.000 8.200 0.000 8.200 50.170
18. Jech Dalibor 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká, Donátová 0.600 8.300 0.000 8.900 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 7.900 0.000 7.900 1.000 7.470 0.000 8.470 0.600 7.500 0.000 8.100 0.000 8.200 0.000 8.200 49.170
19. Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Pištěková.Klečacká 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 6.600 0.000 6.600 0.000 7.300 0.000 7.300 1.000 8.500 0.000 9.500 0.600 8.100 0.000 8.700 0.000 7.300 0.000 7.300 47.800
20. Prokop Jonáš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká, Svobodová, Donátová 0.600 8.200 0.000 8.800 0.000 7.200 0.000 7.200 0.000 8.200 0.000 8.200 1.000 8.100 0.000 9.100 0.600 7.100 0.000 7.700 0.000 6.500 0.000 6.500 47.500
21. Kaftan Jan 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa 0.600 7.700 0.000 8.300 0.000 7.200 0.000 7.200 0.000 6.800 0.000 6.800 1.000 8.130 0.000 9.130 0.000 6.600 0.000 6.600 0.000 7.300 0.000 7.300 45.330
22. Sobotík Martin 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub 0.600 8.300 0.000 8.900 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 8.100 0.000 8.100 1.000 8.200 0.000 9.200 0.600 6.000 0.000 6.600 0.000 8.500 5.000 3.500 43.300
23. Vojta Václav 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa 0.600 7.500 0.000 8.100 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 7.900 0.000 7.900 1.000 7.970 0.000 8.970 0.600 5.400 0.000 6.000 0.000 8.200 5.000 3.200 41.670
24. Maděra Martin 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa 0.000 8.000 5.000 3.000 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 7.300 0.000 7.300 1.000 5.000 0.000 6.000 0.000 3.400 0.000 3.400 0.000 8.000 5.000 3.000 29.700
25. Maděra Michal 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa 0.600 7.100 0.000 7.700 0.000 6.700 0.000 6.700 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 5.000 0.000 0.000 8.100 5.000 3.100 25.500

zpět na detail závodu