Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

 19.11.2017
 pořadatel: České Budějovice

VS1

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko 0.500 7.900 0.000 8.400 0.500 9.700 0.000 10.200 0.000 9.700 0.000 9.700 0.000 9.300 0.000 9.300 0.500 9.350 0.000 9.850 0.500 9.130 0.000 9.630 57.080
2. Šrom Jáchym 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko 0.500 8.950 0.000 9.450 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.100 0.500 8.970 0.000 9.470 55.820
3. Roček Tomáš 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko 0.500 9.100 0.000 9.600 0.000 9.700 0.000 9.700 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.100 0.000 9.100 0.500 8.870 0.000 9.370 55.470
4. Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová 0.500 9.250 0.000 9.750 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 8.500 0.000 8.500 0.500 9.070 0.000 9.570 55.420
5. Vačkář Vítězslav 2010 Merkur České Budějovice Tomaschko 0.500 7.300 0.000 7.800 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.650 0.000 8.650 0.500 9.070 0.000 9.570 52.320
6. Šimek Jáchym 2009 Merkur České Budějovice Stráský 0.000 8.000 0.500 7.500 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.900 52.100
7. Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová 0.000 9.250 0.000 9.250 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 9.170 0.000 9.170 52.070
8. Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová 0.500 8.950 0.000 9.450 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 8.300 0.000 8.300 51.700
9. Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 7.400 0.000 7.400 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 9.100 0.000 9.100 51.400
10. Míka Vilém 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.900 0.500 8.400 0.000 8.900 0.000 8.900 51.100
11. Klimeš Vít 2008 Merkur České Budějovice Stráský 0.000 7.650 0.000 7.650 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 9.350 0.000 9.350 0.000 8.030 0.000 8.030 50.830
12. Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 8.600 0.000 8.600 49.750
13. Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 7.950 0.000 7.950 0.000 8.430 0.000 8.430 49.680
14. Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 0.000 8.100 0.500 7.600 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 7.400 0.000 7.400 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 8.800 0.000 8.800 49.250
15. Jech Dalibor 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 7.800 0.000 7.800 48.000
16. Sobotík Martin 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub 0.000 7.650 0.000 7.650 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 7.670 0.000 7.670 47.170
17. Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 6.000 0.000 6.000 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.600 47.150
18. Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Jechová 0.000 7.650 0.000 7.650 0.000 6.700 0.000 6.700 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 8.900 0.000 8.900 46.750
19. Eiselt Samuel 2010 Merkur České Budějovice Stráský 0.000 7.400 0.500 6.900 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 8.050 0.000 8.050 0.000 8.540 0.000 8.540 46.490
20. Holek Matouš 2010 Merkur České Budějovice Stráský 0.000 7.650 0.500 7.150 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 6.750 0.000 6.750 0.000 8.330 0.000 8.330 45.930
21. Čížek Jakub 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Záhorová 0.000 6.850 0.500 6.350 0.000 6.300 0.000 6.300 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 7.850 0.000 7.850 0.000 8.800 0.000 8.800 44.600
22. Prokop Jonáš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová, Donátová 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 6.500 0.000 6.500 0.000 6.000 0.000 6.000 0.000 7.100 0.000 7.100 0.000 8.500 0.000 8.500 42.800
23. Elleder Karel 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Záhorová 0.000 6.150 1.000 5.150 0.000 6.900 0.000 6.900 0.000 6.200 0.000 6.200 0.000 7.200 0.000 7.200 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 8.300 0.000 8.300 42.100
24. Maděra Michal 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa 0.000 5.850 0.500 5.350 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 6.100 0.000 6.100 0.000 6.000 0.000 6.000 0.000 4.850 0.000 4.850 0.000 7.100 0.000 7.100 36.900

zpět na detail závodu