Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Veselský pohár

 8.4.2017
 pořadatel: TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí
Stáhnout výsledky

starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. White Hannah 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 6.000 8.800 0.000 14.800 7.000 8.200 0.000 15.200 7.700 6.250 0.000 13.950 8.000 8.350 0.000 16.350 60.300
2. Rishko Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 7.900 0.000 13.900 7.100 8.150 0.000 15.250 7.000 8.150 0.000 15.150 58.100
3. Racíková Michaela 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová. 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 6.600 0.000 12.600 6.700 8.000 0.000 14.700 7.500 8.650 0.000 16.150 57.550
4. Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 7.975 0.000 13.975 6.000 7.400 0.000 13.400 6.700 7.750 0.000 14.450 7.500 8.200 0.000 15.700 57.525
5. Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 8.400 0.000 14.400 6.500 7.500 0.000 14.000 6.800 7.200 0.000 14.000 7.500 7.350 0.000 14.850 57.250
6. Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 8.325 0.000 14.325 6.000 7.150 0.000 13.150 6.200 7.700 0.000 13.900 7.500 8.150 0.000 15.650 57.025
7. Bagová Nikola 2007 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 6.000 7.375 0.000 13.375 4.200 7.700 0.000 11.900 7.400 7.650 0.000 15.050 7.500 8.100 0.000 15.600 55.925
8. Kollerová Marika 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 6.000 8.500 0.000 14.500 4.200 6.950 0.000 11.150 8.300 8.200 0.000 16.500 7.000 5.750 0.000 12.750 54.900
9. Tereza Hurtová 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová. 6.000 7.300 0.000 13.300 6.000 6.250 0.000 12.250 6.500 7.200 0.000 13.700 7.500 7.500 0.000 15.000 54.250
10. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 8.300 0.000 14.300 7.000 6.000 0.000 13.000 6.200 7.150 0.000 13.350 5.500 6.350 0.000 11.850 52.500
11. Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 7.700 0.000 13.700 4.200 7.000 0.000 11.200 6.000 7.200 0.000 13.200 6.800 7.500 0.000 14.300 52.400
12. Švehlová Rozárie 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 6.000 7.250 0.000 13.250 4.200 6.700 0.000 10.900 7.500 8.400 0.000 15.900 6.400 5.550 0.000 11.950 52.000
13. Nechánská Tereza 2007 TJ Sokol Kampa V.Zmeškalová 6.000 8.050 0.000 14.050 3.600 4.450 0.000 8.050 6.800 8.300 0.000 15.100 7.000 6.900 0.000 13.900 51.100
14. Matiunina Varvara 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová. 6.000 7.350 0.000 13.350 6.000 6.800 0.000 12.800 6.200 6.650 0.000 12.850 4.500 7.950 1.000 11.450 50.450
15. Kolbanová Krystýna 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma. 6.000 7.250 0.000 13.250 3.600 5.400 1.000 8.000 6.700 6.850 0.000 13.550 7.000 7.750 0.000 14.750 49.550
16. Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová 6.000 7.475 0.000 13.475 4.200 6.850 0.000 11.050 5.900 5.950 0.000 11.850 7.500 5.500 0.000 13.000 49.375
17. Šůnová Laura 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma. 6.000 6.350 0.000 12.350 3.600 6.100 1.000 8.700 6.200 7.650 0.000 13.850 5.000 6.100 0.000 11.100 46.000
18. Ježková Lucie 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 7.500 0.000 13.500 3.600 6.300 0.000 9.900 5.500 6.500 0.000 12.000 4.300 5.900 0.000 10.200 45.600
19. Rytířová Ema 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 6.750 0.000 12.750 3.600 4.950 0.000 8.550 6.000 6.450 0.000 12.450 4.500 6.800 0.000 11.300 45.050
20. Hirschová Marion 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma. 6.000 7.600 0.000 13.600 3.600 2.000 0.000 5.600 5.200 6.800 0.000 12.000 6.500 4.650 0.000 11.150 42.350
21. Kubešková Karolína 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma. 6.000 5.200 0.000 11.200 3.600 4.850 1.000 7.450 5.700 4.850 0.000 10.550 5.000 7.000 0.000 12.000 41.200
22. Eiseltová Ellen 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma. 6.000 6.250 0.000 12.250 3.600 3.200 0.000 6.800 3.900 5.400 0.000 9.300 6.000 4.850 0.000 10.850 39.200

zpět na detail závodu