Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Trhovosvinenský pohár 2017

 22.4.2017
 pořadatel: Trhové Sviny

Základní stupeň

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Michalisková Linda 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková J., Hofbauerová 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 9.300 0.000 15.300 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 8.900 0.000 14.900 59.450
2. Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodovi,Zourová 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 8.550 0.000 14.550 58.050
3. Maryšková Nela 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková J., Hofbauerová 6.000 7.900 0.000 13.900 6.000 9.150 0.000 15.150 6.000 7.750 0.000 13.750 6.000 8.600 0.000 14.600 57.400
6. Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 8.900 0.000 14.900 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 7.950 0.000 13.950 56.700
7. Rybáková Josefina 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 7.950 0.000 13.950 56.650
8. Kubaláková Adéla 2009 TJ Nová Včelnice Blechová 6.000 7.600 0.000 13.600 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 7.850 0.000 13.850 6.000 8.250 0.000 14.250 56.450
9. Mertová Amélie 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková J., Hofbauerová 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 7.650 0.000 13.650 6.000 7.700 0.000 13.700 56.200
10. Jelínková Jasmina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková 6.000 7.400 0.000 13.400 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 7.650 0.000 13.650 6.000 8.400 0.000 14.400 56.150
11. Vanišová Eliška 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 6.000 7.600 0.000 13.600 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 7.550 0.000 13.550 6.000 8.550 0.000 14.550 56.050
12. Matějková Ema 2009 TJ Nová Včelnice Blechová 6.000 7.850 0.000 13.850 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 8.000 0.000 14.000 55.900
13. Kubešová Amálie 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 6.000 7.900 0.000 13.900 6.000 9.300 0.000 15.300 6.000 5.950 0.000 11.950 6.000 8.550 0.000 14.550 55.700
14. Macková Aněžka 2009 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 7.050 0.000 13.050 6.000 7.850 0.000 13.850 55.600
15. Bernardová Karolína 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 6.000 7.950 0.000 13.950 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 6.400 0.000 12.400 6.000 8.200 0.000 14.200 55.150
16. Klocová Sára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 7.650 0.000 13.650 6.000 7.200 0.000 13.200 6.000 7.700 0.000 13.700 54.800
17. Knotová Edita 2009 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 6.000 7.750 0.000 13.750 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 6.850 0.000 12.850 6.000 7.500 0.000 13.500 54.550
18. Matoušková Adéla 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 7.650 0.000 13.650 6.000 5.700 0.000 11.700 6.000 8.200 0.000 14.200 54.150
19. Dvořáková Eliška 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 6.000 8.050 0.000 14.050 6.000 7.600 0.000 13.600 5.000 6.500 0.000 11.500 6.000 7.750 0.000 13.750 52.900
20. Říhová Lucie 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 6.000 7.300 0.000 13.300 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 6.750 0.000 12.750 6.000 6.650 0.000 12.650 52.500
21. Špaková Julie 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková, Sedláková 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 7.150 0.000 13.150 5.000 6.400 0.000 11.400 6.000 7.400 0.000 13.400 52.450
22. Bůžková Kristýna 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová 6.000 7.650 0.000 13.650 6.000 8.000 0.000 14.000 5.700 7.150 0.000 12.850 4.000 7.900 0.000 11.900 52.400
23. Malinkovičová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Dufková 6.000 7.400 0.000 13.400 5.000 7.400 0.000 12.400 5.700 7.500 0.000 13.200 6.000 7.000 0.000 13.000 52.000
24. Sedláková Kateřina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 7.950 0.000 13.950 6.000 6.800 0.000 12.800 4.000 6.200 0.000 10.200 51.450
25. Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková 6.000 7.850 0.000 13.850 4.000 6.800 0.000 10.800 6.000 7.600 0.000 13.600 6.000 7.150 0.000 13.150 51.400
26. Dobrovolná Adéla 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová, Tisoňová 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 4.000 0.000 10.000 6.000 6.800 0.000 12.800 50.800
27. Nýdlová Veronika 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová, Tisoňová 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 6.600 0.000 12.600 5.000 4.350 0.000 9.350 6.000 7.750 0.000 13.750 49.800
28. Janáková Amálie 2009 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 6.000 7.200 0.000 13.200 4.500 4.100 0.000 8.600 6.000 5.700 0.000 11.700 4.000 7.700 0.000 11.700 45.200
29. Janouchová Monika 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová, Tisoňová 6.000 6.000 0.000 12.000 6.000 7.150 0.000 13.150 6.000 3.850 0.000 9.850 4.000 5.900 0.000 9.900 44.900
30. Černá Abigail 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová K., Záhorková J. 6.000 6.400 0.000 12.400 6.000 6.800 0.000 12.800 3.000 5.500 0.000 8.500 4.000 4.250 0.000 8.250 41.950
31. Dohnalová Anna 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová K., Záhorková J. 6.000 6.100 0.000 12.100 3.500 5.300 0.000 8.800 3.500 5.500 0.000 9.000 3.500 4.650 0.000 8.150 38.050
4-5. Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 8.550 0.000 14.550 56.950
4-5. Kozlová Barbora 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 8.200 0.000 14.200 56.950

zpět na detail závodu