Česká gymnastická federace

Akce

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME) - ODLOŽENO

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami - ZRUŠENO

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů - ODLOŽENO

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ODLOŽENO

30.10.2020 - 31.10.2020 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C" - ODLOŽENO

31.10.2020 - 1.11.2020 SGM

Memoriál R. Pauly a O. Šišky

31.10.2020 TR

TRA 2. Český pohár - ZRUŠENO

1.11.2020 TR

TRA Podzvičínský skokánek

1.11.2020 SGZ

Memoriál V. Růžičkové - ZRUŠENO

6.11.2020 - 8.11.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT a 2. KZ - ODLOŽENO pro ME

6.11.2020 - 8.11.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 03

6.11.2020 - 8.11.2020 PA

2. Mistrovství ČR v Parkouru

7.11.2020 - 8.11.2020 AE

Pohár Federací - 4. kolo

7.11.2020 SGM, SGZ

Chebská bradla

7.11.2020 SGZ

Pohár studenstva - !!! ZRUŠENO !!!

7.11.2020 TG

TG Plzeňský pohár - ZRUŠENO

7.11.2020 SGZ

Jindřichohradecká liga - ZRUŠENO

7.11.2020 - 8.11.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

11.11.2020 SGM

TS 2020

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Czech Aerobic Open

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Mistrovství ČR v aerobiku

14.11.2020 - 15.11.2020 SGM, SGZ

Memoriál J. Gajdoše - ZRUŠENO

14.11.2020 TG

Republikové finále ČASPV

14.11.2020 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

14.11.2020 SGZ

Mikulášský pohár

14.11.2020 - 15.11.2020 AE

Mistry s Mistry

14.11.2020 TG

Blue Cup TVT Motion - ZRUŠENO

14.11.2020 SGZ

Ještědský pohár

14.11.2020 SGZ

Přebor Zlínského kraje

14.11.2020 SGM, SGZ

Poberounský dvojboj

15.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje - nepostupové kategorie

15.11.2020 TR

TRA Zlatý Radegast

17.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2020 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje

17.11.2020 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

19.11.2020 - 21.11.2020 SGM, SGZ

Závod OH nadějí / Olympic Hope´s Cup - ZRUŠENO

20.11.2020 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje družstva

21.11.2020 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

21.11.2020 SGM

Mezinárodní Veteraniáda

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS)

21.11.2020 - 22.11.2020 TR

TRA Závod O libereckého skokana II.

21.11.2020 - 22.11.2020 AE

Mistry s Mistry

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje

21.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje (VS)

21.11.2020 - 22.11.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.12

Reklama

Český pohár - Plzeň - ZRUŠENO

parkour
 3.10.2020
 pořadatel: AVVA Plzeň
 adresa: Krašovská 1696/30, Plzeň
 přihlášky prostřednictvím GISu do 27.9.2020

Závod národního poháru v Plzni. Všechny věkové kategorie. Otevřený závod pro registrované i neregistrované závodníky v parkouru. Závod v disciplínách Speed-Run a Freestyle. Registrace pro členy ČGF (registrovaní závodnící) má na starosti jejich oddíl a přihlašuje je pomocí systému GIS. Registrace pro nepřihlášené a neregistrované závodníky, kteří nejsou členy ČGF pod "Oddílem" je možná pouze na místě konání závodu a předložení prohlášení o zdravotní způsobilosti (viz příloha níže). Fyzicky se závodník musí dostavit v den konání závodu v 8:00 a finálně potvrdit prezenci. Startovné na disciplínu: Členové ČGF - 200 Kč/os. Nečlen - 300 Kč/os. Úhradu startovného provádějte na účet číslo: FIO banka 2500395175/2010 Adresa - Skupova 2981/4a, Plzeň GPS - 50.0670694N, 14.4147253E

Seznam přihlášek

Senior - ženy - Speed-Run (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Měrková Adéla 2001 Gymnastika Zlín Martin Honzek
2 Krčmářová Bára 2003 Gymnastika Zlín

Senior - muži - Speed-Run (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Moravec Marek 1998 AVVA
2 Chromeček Martin 1994 Gymnastika Zlín
3 Chyba Martin 2000 InBalance
4 Veselý Martin 1995 InBalance
5 Kremljov Jakub 2002 Racek 2017

Junior - ženy - Speed-Run (2005 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kulíšková Karolína 2004 InBalance
2 Svobodová Lenka 2005 InBalance
3 Terzijská Katerina 2005 InBalance

Junior - muži - Speed-Run (2005 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dostál Tomáš 2005 AVVA
2 Maňák Tomáš 2005 Gymnastika Zlín
3 Čapka Čeněk 2004 Gymnastika Zlín
4 Charvát Lukáš 2004 Gymnastika Zlín
5 Borek Josef 2004 InBalance
6 Kalinec Václav 2005 InBalance
7 Modra Jan 2004 InBalance
8 Nepraš Dominik 2004 Racek 2017
9 Horváth Vojtěch 2005 Racek 2017

Starší žáci - ženy - Speed-Run (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bendová Tereza 2007 InBalance
2 Čechová Johana 2008 InBalance
3 Krčmářová Kateřina 2006 Racek 2017

Starší žáci - muži - Speed-Run (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janák Daniel 2008 AVVA Daniel Šik
2 Kantořík Tomáš 2006 AVVA
3 Kmoch Jindřich 2006 AVVA
4 Spour Jakub 2008 AVVA
5 Šiška Oliver 2007 AVVA
6 Vorlíček Ondřej 2007 AVVA
7 Achberger Patrik 2007 AVVA
8 Dubský Prokop 2007 Gymnastika Zlín
9 Gerža Petr 2007 Gymnastika Zlín
10 Kolenovský Antonín 2006 Gymnastika Zlín
11 Šimara Marek 2008 Gymnastika Zlín
12 Herčko Vítek 2006 Gymnastika Zlín
13 Sova Jakub 2007 InBalance
14 Sýkora David 2006 Racek 2017
15 Šedivý David 2007 Racek 2017
16 Kašpar Štěpán 2007 Racek 2017
17 Sieber Filip 2006 Racek 2017
18 Horváth Antonín 2008 Racek 2017
19 Vojtek Šimon Petr 2007 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná Iva

Mladší žáci - ženy - Speed-Run (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Martínková Ema 2011 Racek 2017

Mladší žáci - muži - Speed-Run (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Blažek Matyáš 2009 AVVA
2 Bodiš Filip 2011 AVVA
3 Dvořák Jakub 2011 AVVA
4 Pešír Daniel 2011 AVVA
5 Štochl Matěj 2011 AVVA
6 Brichcín Jakub 2010 AVVA
7 Šour Dominik 2011 AVVA
8 Kašpar Matyáš 2010 AVVA
9 Nepala Jeremiáš 2011 InBalance
10 Bubeníček Daniel 2009 Racek 2017
11 Bubeníček Marek 2011 Racek 2017
12 Spěváček Lukáš 2009 Racek 2017
13 Bohuňek Šimon 2011 Racek 2017
14 Drozdy Oliver 2009 Racek 2017
15 Dudla Patrik 2010 Racek 2017
16 Müller Sebastián 2011 Racek 2017
17 Tomáš Ondřej 2010 Racek 2017
18 Fišer Matyáš 2011 Racek 2017
19 Vaněk Šimon 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná Iva

Děti - ženy - Speed-Run (2014 - 2012)

Děti - muži - Speed-Run (2014 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dischinger Daniel 2012 AVVA
2 Klapka Jan 2013 Racek 2017
3 Strachota Jakub 2012 Racek 2017

Senior - ženy - Freestyle (2002 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Měrková Adéla 2001 Gymnastika Zlín Martin Honzek
2 Měrková Vendula 2001 Gymnastika Zlín Martin Honzek

Senior - muži - Freestyle (2002 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Moravec Marek 1998 AVVA
2 Chromeček Martin 1994 Gymnastika Zlín
3 Blažek Šimon 1998 InBalance
4 Veselý Martin 1995 InBalance

Junior - ženy - Freestyle (2005 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krčmářová Bára 2003 Gymnastika Zlín
2 Kulíšková Karolína 2004 InBalance

Junior - muži - Freestyle (2005 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dostál Tomáš 2005 AVVA
2 Maňák Tomáš 2005 Gymnastika Zlín
3 Čapka Čeněk 2004 Gymnastika Zlín
4 Charvát Lukáš 2004 Gymnastika Zlín
5 Borek Josef 2004 InBalance
6 Kalinec Václav 2005 InBalance
7 Modra Jan 2004 InBalance

Starší žáci - ženy - Freestyle (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bendová Tereza 2007 InBalance
2 Čechová Johana 2008 InBalance
3 Krčmářová Kateřina 2006 Racek 2017

Starší žáci - muži - Freestyle (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janák Daniel 2008 AVVA Daniel Šik
2 Kantořík Tomáš 2006 AVVA
3 Kmoch Jindřich 2006 AVVA
4 Šiška Oliver 2007 AVVA
5 Achberger Patrik 2007 AVVA
6 Dubský Prokop 2007 Gymnastika Zlín
7 Gerža Petr 2007 Gymnastika Zlín
8 Kolenovský Antonín 2006 Gymnastika Zlín
9 Šimara Marek 2008 Gymnastika Zlín
10 Vogel Ondřej 2008 Gymnastika Zlín
11 Herčko Vítek 2006 Gymnastika Zlín
12 Smolík Jonáš 2008 InBalance
13 Sova Jakub 2007 InBalance
14 Kašpar Štěpán 2007 Racek 2017
15 Sieber Filip 2006 Racek 2017
16 Vojtek Šimon Petr 2007 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná Iva

Mladší žáci - ženy - Freestyle (2011 - 2009)

Mladší žáci - muži - Freestyle (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brichcín Jakub 2010 AVVA
2 Blažek Matyáš 2009 AVVA
3 Bodiš Filip 2011 AVVA
4 Dvořák Jakub 2011 AVVA
5 Štochl Matěj 2011 AVVA
6 Kašpar Matyáš 2010 AVVA
7 Borek Petr 2010 InBalance
8 Bubeníček Daniel 2009 Racek 2017
9 Bubeníček Marek 2011 Racek 2017
10 Bohuňek Šimon 2011 Racek 2017
11 Müller Sebastián 2011 Racek 2017
12 Tomáš Ondřej 2010 Racek 2017
13 Vaněk Šimon 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná Iva

Děti - ženy - Freestyle (2014 - 2012)

Děti - muži - Freestyle (2014 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klapka Jan 2013 Racek 2017

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři