sportovní gymnastika mužů | |
Datum: | 10.4.2022 |
---|---|
Místo konání: | Sokol Plzeň 1 |
Pořadatel: | Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 |
Adresa: | Štruncovy sady 1, 301 00 Plzeň |
Přihlášky: | prostřednictvím GISu do 20.3.2022 |
rozpis: | |
---|---|
výsledky: |
sportovní gymnastika mužů | |
Datum: | 10.4.2022 |
---|---|
Místo konání: | Sokol Plzeň 1 |
Pořadatel: | Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 |
Adresa: | Štruncovy sady 1, 301 00 Plzeň |
Přihlášky: | prostřednictvím GISu do 20.3.2022 |
rozpis: | |
---|---|
výsledky: |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Lučanský Eliáš | 2015 | BubbleGym | Konečný, Konečná, Milerská |
2 | Petruš Daniel | 2014 | BubbleGym | Konečný Michal, Konečná |
3 | Brejcha Daniel | 2016 | BubbleGym | |
4 | Podberecký Viktor | 2015 | T.J. Sokol Plzeň 1 | Janová,Müller |
5 | Svoboda Aleš | 2016 | T.J. Sokol Plzeň 1 | Janová, Müller |
6 | Pevný Vojtěch | 2014 | T.J. Sokol Rokycany | Mužík |
7 | Kalabza Jakub | 2014 | TJ Lokomotiva Cheb | Chalupný |
8 | Pilip Oliver | 2014 | TJ Lokomotiva Cheb | M. Chalupný |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Kalivoda Oliver | 2013 | BubbleGym | Konečný Michal, Konečná |
2 | Kloboučník Miroslav | 2013 | BubbleGym | Konečný Michal, Konečná |
3 | Hlubuček Ondřej | 2013 | Gymnastika Liberec | Slatin |
4 | Melnychuk Artur | 2014 | Gymnastika Liberec | Slatin |
5 | Tomeš Jakub | 2014 | Gymnastika Liberec | Slatin |
6 | Kolář Tomáš | 2013 | T.J. Sokol Plzeň 1 | Janová, Müller |
7 | Machota Tomáš | 2013 | T.J. Sokol Praha Vršovice | Mareš, Šteffl |
8 | Nykles Filip | 2013 | T.J. Sokol Praha Vršovice | Boltnar M.,Mareš, Šteffl |
9 | Lančařič Miroslav | 2013 | T.J. Sokol Praha Vršovice |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Matura Robert | 2011 | BubbleGym | Konečný Michal, Konečná |
2 | Pilous Jindřich | 2012 | BubbleGym | Konečný, Konečná, Milerská |
3 | Štefan Vojtěch | 2011 | BubbleGym | Konečý Michal, Konečná, Milerská |
4 | Nesvadba Jiří | 2011 | Gymnastika Liberec | Slatin |
5 | Hnát Max Chandler | 2011 | T.J. Sokol Plzeň 1 | Janová,Můller |
6 | Les Alexandr | 2011 | T.J. Sokol Plzeň 1 | Janová, Müller |
7 | Denemark Mikuláš | 2012 | T.J. Sokol Praha Vršovice | Haluška |
8 | Hruška Jakub | 2012 | T.J. Sokol Praha Vršovice | Haluška |
9 | Karavarakis Petros | 2012 | T.J. Sokol Praha Vršovice | Zítko |
10 | Řípa Marek | 2011 | T.J. Sokol Rokycany | Potomak |
11 | Chalupný Jakub | 2012 | TJ Lokomotiva Cheb | Chalupný |
12 | Kalabza Janek | 2012 | TJ Lokomotiva Cheb | Chalupný |
13 | Straka Lukáš | 2011 | TJ Lokomotiva Cheb | Šverdík, Ferling |
14 | Vafek Alex | 2012 | TJ Lokomotiva Cheb | Šverdík, Ferling |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Kazimour Jakub | 2009 | T.J. Sokol Plzeň 1 | Janová,Müller |
2 | Nykles Petr | 2010 | T.J. Sokol Praha Vršovice | Syrový |
3 | Šrámek Adam | 2010 | T.J. Sokol Praha Vršovice | Syrový |
4 | Trachta Kryštof | 2009 | T.J. Sokol Praha Vršovice | Syrový, Boltnar |
5 | Trachta Tadeáš | 2009 | T.J. Sokol Praha Vršovice | Syrový, Boltnar |
6 | Pechač Matyáš | 2009 | T.J. Sokol Praha Vršovice | Haluška |
7 | Kučera Daniel | 2010 | T.J. Sokol Rokycany | Potomak |
8 | Neuman Jan | 2010 | T.J. Sokol Rokycany | Potomak |
9 | Spal Ondřej | 2008 | T.J. Sokol Rokycany | Mužík |
10 | Svoboda Eduard | 2010 | T.J. Sokol Rokycany | Mužík |
11 | Marek Stanislav | 2010 | TJ Lokomotiva Cheb | Šverdík, Ferling |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Kaczor Jan | 2006 | GK Vítkovice | Kopec |
2 | Leikep Jan | 2006 | GK Vítkovice | Kopec |
3 | Jokl Tomáš | 2007 | T.J. Sokol Plzeň 1 | Jan |
4 | Marckardt Eric | 2006 | T.J. Sokol Plzeň 1 | Jan |
5 | Mráz Pavel | 2006 | T.J. Sokol Plzeň 1 | Jan |
6 | Reinwart Zdeněk | 2006 | T.J. Sokol Plzeň 1 | Jan |
7 | Barus Dominik | 2006 | T.J. Sokol Praha Vršovice | Chrudimský, Syrový |
8 | Ceplecha Petr | 2007 | T.J. Sokol Rokycany | Potomak |
9 | Daňko Vojtěch | 2007 | TJ Lokomotiva Cheb | Šverdík, Ferling |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Chládek Martin | 2005 | T.J. Sokol Plzeň 1 | Jan |
2 | Chládek Pavel | 2005 | T.J. Sokol Plzeň 1 | Jan |
3 | Skokan Jaroslav | 2004 | T.J. Sokol Praha Vršovice | Chrudimský, Syrový |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Pokorný Jiří | 2000 | T.J. Sokol Plzeň 1 | Jan |