Česká gymnastická federace
Teamgym

Menu

Akce

25.5.2019 - 26.5.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – nižší výkonnostní úroveň

1.6.2019 TG

TG Brněnský pohár

8.6.2019 - 9.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

15.6.2019 - 16.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

Reklama

PRO ROZHODČÍ

Publikováno: 2014 (upraveno 16.5.)


Seznam rozhodčích

Příjmení Jméno kvalifikace oddíl
Čeledová Zuzana UEG (mezinárodní rozhodčí) KSG Moravská Slavia Brno
Majerová Anna UEG (mezinárodní rozhodčí) SK Kamenice
Mlinariková Marika UEG (mezinárodní rozhodčí) TJ Sokol Hostivice
Navrátilová Natalie UEG (mezinárodní rozhodčí) TJ Chropyně
Řehořová Renáta UEG (mezinárodní rozhodčí) TJ AVIA Čakovice
Dostálová Jitka I.třída Sokol Dvůr Králové nad Labem
Krejčí Veronika I.třída Spartak Trutnov
Neumannová Šárka I.třída Sokol Dvůr Králové nad Labem
Pečenka Libor I.třída FLIK - FLAK Plzeň
Zavadilová Markéta I.třída TJ Chropyne
Beranová Nikola II.třída Gloxi club TJ Sokol Bedřichov
Hlaváčková Marta II.třída Sokol Vyšehrad
Honzlová Petra II.třída Gloxi club TJ Sokol Bedřichov
Klinerová Eliška II.třída Gym club Třebíč
Krenková Adriana II.třída TJ Tourist Říčany
Oravcová Ludmila II.třída Spartak Trutnov
Procházková Kristýna II.třída Gym club Třebíč
Sáblíková Věra II.třída Spartak Trutnov
Šalbabová Eva II.třída Gym club Třebíč
Benešová Vladimíra III.třída Sokol Vyšehrad
Blehová Anna III.třída TJ Sokol Příbram
Blechová Magda III.třída DDM Kadaň / TJ Pohyb a my Kadaň
Bojda Petr III.třída TJ Tourist Říčany
Brýdlová Hana III.třída TJ Svitavy
Brýdlová Hana III.třída Tj Svitavy
Cmíralová Daniela III.třída TJ VP 11ZŠ Frýdek - Místek 
Čejková Miroslava III.třída Sokol Plzeň -Doubravka
Doležalová Pavilková Lenka III.třída Gym Dobřichovice
Dvořáková Alena III.třída Sokol Vyšehrad
Dvořáková Pavlína III.třída FLIK - FLAK Plzeň
Dymáková Dominika III.třída TJ AVIA Čakovice
Ficencová Klára III.třída Gloxi club TJ Sokol Bedřichov
Filková Lucie III.třída GYM CLUB REDA,z.s.
Gemperlová Alena III.třída Sokol Radotín
Halounková Gabriela III.třída TJ Sokol Radotín
Havlíková Eva III.třída Gloxi club TJ Sokol Bedřichov
Havlíková Marie III.třída Gloxi club TJ Sokol Bedřichov
Housarová Martina III.třída Radovánek Plzeň
Hynek Gabriela III.třída Ostrava
Chrastinová Blanka III.třída TJ Sokol Příbram
Jandová Kateřina III.třída DDM Kadaň / TJ Pohyb a my Kadaň
Jarošová Hana III.třída Spartak Trutnov
Jirků Petr III.třída Sokol Vyšehrad
Jiroušková Radka III.třída Gloxi club TJ Sokol Bedřichov
Kailová Karla III.třída TVT Motion Mnichovice
Kavalcová Helena III.třída SK Gymsport Praha
Kavalcová Helena III.třída SK Gymsport Praha
Klaudová Martina III.třída TJ Sokol Řepy
Klímková Jolana III.třída TJ Sokol Olomouc
Konečná Kristýna III.třída KSG Moravská Slavia Brno
Krejčí Eliška III.třída Spartak Trutnov
Kurková Linda III.třída Sokol Řeporyje - Gymstar
Lichevníková Barbora III.třída Gloxi club TJ Sokol Bedřichov
Machová Gabriela III.třída SK GymSport Praha
Maradová Olga III.třída TJ Chropyně
Maratová Renata III.třída GYM CLUB REDA, z.s.
Mášová Kateřina III.třída TJ Tourist Říčany
Mejzrová Adéla III.třída TJ Sokol Příbram
Menšíková Zuzana III.třída Gloxi club TJ Sokol Bedřichov
Mixánek Bohdan III.třída SK Kamenice
Němečková Johana III.třída Napajedla
Novák  Jindřich III.třída Sokol Radotín
Nováková Zuzana III.třída Sokol Radotín
Pajmová Petra III.třída TJ Sokol Příbram
Papoušková Lucie III.třída Ostrava
Pešková Anna III.třída TJ AVIA Čakovice
Petráčová Ilona III.třída TJ Sokol Dvůr Králové n/L
Pilousová Petra III.třída Gymnastika Dobříš, z.s.
Polášková Kateřina III.třída TJ Sokol Napajedla
Polášková Petra III.třída TJ Chropyně
Povondra Bohuslav III.třída Sokol Braník I
Remešová Dominika III.třída Sokol Napajedla
Riesnerová Jindřiška III.třída Sokol Brno Židenice
Rudolfová Eva III.třída Spartak Trutnov
Řehořková Ylona III.třída Klub gymnastiky Bělá pod Bezdězem, z. s.
Sochací Denisa III.třída TJ VP Frýdek - Místek
Spilková Šárka III.třída GYM CLUB REDA, z.s.
Šercl Václav III.třída GYM CLUB REDA, z.s.
Šerclová Andrea III.třída GYM CLUB REDA, z. s.
Švédíková Lydie III.třída SK Studio Sport a Zdraví Rýmařov, z.s.
Švédíková Lýdie III.třída SK Studio Sport a Zdraví Rýmařov
Švitorková Kateřina III.třída Sokol Radotín
Vítová Monika III.třída TVT Motion Mnichovice
Vymětal Jan III.třída TJ Chropyně
Vymětalová Kateřina III.třída TJ Chropyně
Zunová Markéta III.třída Sk Gymsport Praha
 

Kvalifikační řád

Kvalifikační řád v PDF

Formuláře

Článek vložil: George Sarichev

Související články

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři