Česká gymnastická federace

Menu

Akce

16.9.2018 - 21.9.2018

VG Golden Age Gym Festival

22.9.2018 - 23.9.2018

SGM Juniors Trophy

22.9.2018

Valná hromada ČGF

22.9.2018

SGŽ Nominační závod MS

22.9.2018

TG Memoriál H. Myšákové

29.9.2018 - 30.9.2018

SG Závod SP

29.9.2018 - 30.9.2018

TRA Výcvikový tábor 04

1.10.2018 - 12.10.2018

YOG

5.10.2018 - 6.10.2018

TRA Loulé Cup

5.10.2018 - 6.10.2018

TRA Závod Světového poháru POR

6.10.2018

SGM Moravská liga - 2. kolo

6.10.2018

TRA Podzvičínský skokánek

6.10.2018

SGŽ, SGM Dráček

12.10.2018 - 13.10.2018

TRA Mezinárodní závod Přátelství

12.10.2018 - 14.10.2018

SGM Grand Prix Jiřího Matuchy

13.10.2018

Kik cup - O cenu Chodska

13.10.2018 - 14.10.2018

AER Pohár Federací - 3. kolo

13.10.2018

SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

13.10.2018

TG Baby TeamGym

13.10.2018

SG Závod přípravek

14.10.2018

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

14.10.2018

SGŽ Závod gymnastických nadějí

15.10.2018 - 21.10.2018

TG Mistrovství Evropy v TeamGymu

20.10.2018

TG Plzeňský pohár

20.10.2018

SGM Memoriál V. Somolíka

20.10.2018

TRA 5. Pohárový závod

20.10.2018

OS Písecký Šplhavec

20.10.2018

SGZ Vítkovice Cup

20.10.2018

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

21.10.2018

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

21.10.2018

SGM Memoriál K.Hartiga

21.10.2018

SGZ Baby Gym Cup

Reklama

Adresář oddílů

 

AC Sparta Praha

Kovanecká 2405, 197 00 Praha 9

Aerobik klub Zlín, z.s.

Benešovo nábřeží 1739, 760 01 Zlín

Aerobik Sport Centrum Zlín, z.s.

Na Honech III./4928, 760 05 Zlín

AG-FIT

Dr. Janského 978/3, 571 01 Moravská Třebová

AKPR Prostějov

Českobratrská 13, 796 01 Prostějov

Corridoor z.s.

Studentská 1, 779 00 Olomouc

Dům dětí a mládeže Nýrsko

Prap. Veitla 23, 340 22 Nýrsko

GK Vítkovice

29.dubna 33/259, 700 30 Ostrava - Výškovice

GLOXI CLUB TJ Sokol Bedřichov

Sokolovská 122c, 586 01 Jihlava

GT Šestajovice

K Berance 2781/14, 193 00 Praha 9

GYM CLUB REDA, z.s.

Vejražkova 1009/27, 150 00 Praha 5

Gym Dobřichovice, z.s.

Jabloňová 946, 252 29 Dobřichovice

Gymclub Třebíč

Křižíkova 548, 674 01 Třebíč

Gymnastický klub mládeže Olomouc

Tř. 17. listopadu 1044/5, 779 00 Olomouc

Gymnastický klub Šumperk, z.s.

Sluneční 38, 787 01 Šumperk

Gymnastika Dobříš

Havlíčkova 617, 263 01 Dobříš

Gymnastika Liberec

Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec 7

Gymnastika Zlín, z.s.

Kvítková 4191, 760 01 Zlín

GYMPRA

Zvolská 696/3, 142 00 Praha 4

HOP Dolní Jirčany z.s.

Generála Peřiny 778, 252 44 Psáry - Dolní Jirčany

Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s.

Jiráskova 413, 436 01 Litvínov 1

Klub sportovní gymnastiky Rosice

Máchova 435, 665 01 Rosice

Klub sportovní gymnastiky Znojmo

Vídeňská 84, 669 02 Znojmo

KSG Moravská Slavia Brno

Vídeňská 470/9, 639 00 Brno

KSG Most, z.s.

Budovatelů 112/7, 434 01 Most

KSG SK Přerov

Vinařská 26/57, 751 24 Přerov XI - Vinary

Letní výcvikový tábor Soboňky, z.s.

Národní 2015/99, 695 01 Hodonín

Merkur České Budějovice

Pražská 19, 370 04 České Budějovice

Pro Fitness Praha z.s.

Nad Primaskou 45, 100 00 Praha 10

Racek 2017 z.s.

Západní 414/2, 162 00 Praha

SG Liberec

U Slunečních Lázní 1073, 460 14 Liberec 14

SG Pelhřimov

F. B. Vaňka 1971, 393 01 Pelhřimov

SG TJ Jičín

Revoluční 1061, 506 01 Jičín

SGD Špičková-Opava, z.s.

Mírová 29b, 746 01 Opava 1

SK Aerobic Professional Znojmo

Dobšická 15, 669 02 Znojmo

SK Hradčany

Diskařská 294/1, 118 00 Praha 1

SK UP Olomouc

U Sportovní haly 2, 779 00 Olomouc

SK Viktoria Tábor, z.s.

Zborovská 2696, 390 03 Tábor

Spartak Trutnov

Skřivánčí 770, 541 01 Trutnov

Sport Aerobic Liberec, z.s.

Nezvalova 872/22, 460 15 Liberec 15

Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s.

Modlany 13, 417 13 Modlany

Sportovní a kulturní klub Plumlov

Na hrázi 117, 798 03 Plumlov

Sportovní klub dětí a mládeže Děčín

Riegerova 454/12, 405 05 Děčín 2

Škola gymnastických mistrů Ostrava

Ludvíka Podéště 1864/20, 708 00 Ostrava - Poruba

Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika

Školní 400, 687 24 Uherský Ostroh

ŠSK při Modřanské ZŠ

Angelova 3183, 143 00 Praha 4

T.J. Sokol Brno I

Kounicova 20/22, 602 00 Brno

T.J. Sokol Domažlice

Benešova 281, 344 01 Domažlice

T.J. Sokol Kampa - TRA

Újezd 450, 118 01 Praha 1

T.J. Sokol Libčice nad Vltavou

Nerudova 249, 252 66 Libčice nad Vltavou

T.J. Sokol Milevsko

Tyršovo nám. 616, 399 01 Milevsko

T.J. Sokol Moravská Ostrava 1

Čs. Legií 16, 702 00 Ostrava 1

T.J. Sokol Nové Město nad Metují

Sokolská 365, 549 01 Nové Město nad Metují

T.J. Sokol Plzeň 1

Štruncovy sady 1, 301 00 Plzeň

T.J. Sokol Přerov

Brabansko 2, 750 00 Přerov

T.J. Sokol Příbram

Gen. Tesaříka 162, 261 01 Příbram 1

T.J. Sokol Všetaty

T.G Masaryka 342, 277 16 Všetaty

T.J. Sokol Žižkov II

Na Balkáně 812, 130 00 Praha 3

TJ Aero Odolena Voda

Ke Stadionu 375, 250 70 Odolena Voda

TJ Avia Čakovice

Jizerská 328, 196 00 Praha 9

TJ Bohemians Praha

Izraelská 6, 100 00 Praha 10

TJ Bohemians Praha (AG)

Izraelská 6, 100 00 Praha 10

TJ Doksy

Bezdězská 260, 472 01 Doksy

TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek

Martinská Čtvrť 1704, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm

TJ Gymnastika Děčín, z.s.

Riegrova 1360/22, 405 02 Děčín 2

TJ Chropyně

Moravská 552, 768 11 Chropyně

TJ Jiskra Třeboň

Jiráskova 444/II, 379 01 Třeboň

TJ Loko Pardubice z.s.

Terezy Novákové 503, 530 02 Pardubice

TJ Lokomotiva Česká Lípa

Mánesova 1580, 470 01 Česká Lípa

TJ Lokomotiva Cheb

Obětí nacismu č.1143/31, 350 02 Cheb

TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí

Sokolská 651, 391 81 Veselí n. Luž.

TJ Nová Včelnice

Školní 372, 378 42 Nová Včelnice

TJ Ostrožská Nová Ves

Nádražní 970, 687 22 Ostrožská Nová Ves

TJ Pedagog Modřany

Pertoldova 3373, 143 00 Praha 4 - Modřany

TJ Pohyb a my Kadaň, z.s.

Na Podlesí 1436, 432 01 Kadaň

TJ Praděd Bruntál

Smetanova 14, 792 01 Bruntál

TJ Prostějov

Anenská 936/17, 796 01 Prostějov

TJ Rožnov pod Radhoštěm

Sokolská 497, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

TJ Slovan Frýdlant o.s.

Tyršova 681, 464 01 Frýdlant

TJ Slovan Jindřichův Hradec

Jarošovská 743/III, 377 01 Jindřichův Hradec

TJ Slovan Karlovy Vary

Dr. Davida Bechera 1009/18, 360 01 Karlovy Vary

TJ Slovan Praha

Chalupkova 1367/1, 149 00 Praha 4

TJ Sokol Bedřichov

Sokolovská 122c, 586 01 Jihlava

TJ Sokol Bučovice

Zámecká 550, 685 01 Bučovice

TJ Sokol Dolní Žandov

Dolní Žandov 36, 354 93 Dolní Žandov

TJ Sokol Dvůr Králové n. L.

Wolkerovo nábřeží 137, 544 01 Dvůr Králové n. L.

TJ Sokol Hodonín

Velkomoravská 2202/2, 695 01 Hodonín

TJ Sokol Horní Počernice

Chvalkovická 2031/47, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice

TJ Sokol Hradec Králové

Eliščino Nábřeží 777, 500 02 Hradec Králové 2

TJ Sokol Chrudim

Tyršovo nám. 249/12, 537 01 Chrudim

TJ Sokol Kampa

Újezd 450/40, 118 00 Praha

TJ Sokol Kladno

T. G. Masaryka 1391, 272 01 Kladno

TJ Sokol Kolín

Kmochova 14, 280 02 Kolín 2

TJ Sokol Kopřivnice

Masarykovo nám. 540, 742 21 Kopřivnice

TJ Sokol Libeň

Zenklova 2/37, 180 00 Praha 8

TJ Sokol Mladá Boleslav

Palackého 223, 293 01 Mladá Boleslav

TJ Sokol Moravský Krumlov

Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov

TJ Sokol Olomouc

Tř. 17. listopadu 1, 772 00 Olomouc

TJ Sokol Pardubice I

Jiráskova 29, 530 02 Pardubice

TJ Sokol Poděbrady

Tyršova 26, 290 01 Poděbrady

TJ Sokol Praha - Dejvice I

Bubenečská 4/181, 160 00 Praha 6

TJ Sokol Praha Královské Vinohrady

Polská 1a/2400, 120 00 Praha 2

TJ Sokol Praha Vršovice

Vršovické nám. 2, 101 00 Praha 10

TJ Sokol Přibyslavice

Přibyslavice 222, 675 21 P. Okříšky

TJ Sokol Rokycany

Jiráskova 208/II, 337 01 Rokycany

TJ Sokol Řepy

Engelmüllerova 625/4, 163 00 Praha 6 - Řepy

TJ Sokol Šternberk

Zahradní 23, 785 01 Šternberk

TJ Sokol Vsetín

Na Příkopě 818, 755 01 Vsetín 1

TJ Sokol Vysoké Mýto

Tyršovo nám. 55/I, 566 01 Vysoké Mýto

TJ Sokol Zlín

Sokolská 663, 760 01 Zlín

TJ Sokol Žižkov I

Koněvova 19, 130 00 Praha 3

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

Na Házené 696, 391 02 Sezimovo Ústí II

TJ Spartak Trhové Sviny

Budovatelská 913, 374 01 Trhové Sviny

TJ Spartak Vrchlabí

Tyršova 738, 543 01 Vrchlabí

TJ Stadion Ústí nad Labem

Kpt. Nálepky 11, 400 01 Ústí nad Labem

TJ Šumavan Vimperk

1. máje 321, 385 01 Vimperk

TJ Šumperk

Žerotínova 55, 787 01 Šumperk

TJ Tourist Říčany

Pod Školou 987, 251 00 Říčany

TJ TŽ Třinec

Tyršova 214, 739 61 Třinec

TJ Valašské Meziříčí

Žerotínova 736, 757 01 Valašské Meziříčí

TJ VOKD Ostrava-Poruba

Skautská 6093, 708 00 Ostrava - Poruba

Trampolíny Liberec, z.s.

Janáčkova 847/14, 460 01 Liberec 1

Trampolíny Litoměřice, z.s.

Šafaříkova 1203/7, 412 01 Litoměřice

Trampolíny Patrman, z.s.

Janáčkova 847/14, 460 01 Liberec

VSK VUT Brno

Technická 2896/2, 616 69 Brno

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři