Česká gymnastická federace

Menu

Akce

20.3.2019 - 23.3.2019 SGM, SGZ

SGM, SGZ - SP Doha

22.3.2019 - 24.3.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů SG žen a mužů III. třídy

23.3.2019 SGM, SGZ

Poděbradská cvička 2019

23.3.2019 SGZ

SGŽ Velká cena Hradce Králové

23.3.2019 - 24.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

23.3.2019 SGM

SGM - MEMORIÁL P. PETRŽELY A A.SOUČKA

23.3.2019 SGZ

SGŽ Ostravský čertík

23.3.2019 SGZ

SGŽ Závod přípravek

23.3.2019 - 24.3.2019 TR

TRA Závod O libereckého skokana I.

24.3.2019 SGM, SGZ

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky - závěrečné zkoušky

24.3.2019 SGM, SGZ

SG Gymnastická mimina a Memoriál M. Vaculíka

24.3.2019 SGZ

Gymnastická mimina

27.3.2019 AE

AER SP Cantanhede

30.3.2019 TG

TG Pohár města Třebíče

30.3.2019 - 31.3.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 02

30.3.2019 - 31.3.2019 SGZ

SGŽ Elek Matolay Memorial

30.3.2019 OS

ŠPL Šplh na laně v Olympii

31.3.2019 TG

TG Memoriál V. Straky - Vršovice Gym Open

5.4.2019 - 7.4.2019 AE

AER Slovak Aerobic Open

6.4.2019 SGZ

SGŽ Zelena Jama Open

6.4.2019 - 7.4.2019 AE

AER Mistry s Mistry

6.4.2019 SGM

SGM Moravská liga 1. kolo

6.4.2019 SGM, SGZ

SG Finále AŠSK ve sportovní gymnastice

6.4.2019 SGZ

SGŽ Veselský pohár

6.4.2019 SGZ

Jarní pohár Plzeň

6.4.2019 TR

TRA Přebor Moravy

6.4.2019 - 7.4.2019 TR

TRA Školení trenérů III.tř - teoretická část

6.4.2019 - 7.4.2019 PA

PK FIG World Cup Chengdu

6.4.2019 - 7.4.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.2 – vyšší výkonnostní úroveň

7.4.2019 SGM

Jarní pohár Plzeň

10.4.2019 - 14.4.2019 SGM, SGZ

SG Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

12.4.2019 - 14.4.2019 AG

AKR Flanders Intl. Acro Cup , FIAC

13.4.2019 - 14.4.2019 AE

AER Mistry s Mistry

13.4.2019 SGZ

SGŽ Memoriál E. Bosákové

13.4.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Z. Hartlové

13.4.2019 - 14.4.2019 TR

TRA Školení trenérů III.tř - praktická část

18.4.2019 SGZ

SGŽ 1. kontrolní závod na LODM - pouze MS kraj

19.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Workshop žactvo

19.4.2019 SGM

SGM Liberecký pohár

20.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Závod Světového poháru BLR

20.4.2019 SGM, SGZ

ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka

22.4.2019 - 28.4.2019 SGM, SGZ

Test Event před EH

23.4.2019 - 24.4.2019 TG

TG Školení rozhodčích I. a II. třídy 2. část

25.4.2019 - 28.4.2019 AG

AKR Acro Cup

Reklama

Adresář oddílů

Aerobik klub Zlín, z.s.

Benešovo nábřeží 1739, 760 01 Zlín

Aerobik Sport Centrum Zlín, z.s.

Na Honech III./4928, 760 05 Zlín

AG - FIT, z.s.

Dr. Janského 978/3, 571 01 Moravská Třebová

AKPR Prostějov, spolek

Českobratrská 13, 796 01 Prostějov

Association Club Sparta Praha z.s.

Kovanecká 2405, 197 00 Praha 9

Corridoor z.s.

Studentská 1, 779 00 Olomouc

Dům dětí a mládeže, Nýrsko, prap. Veitla 23

Prap. Veitla 23, 340 22 Nýrsko

GT Šestajovice, z.s.

K Berance 2781/14, 193 00 Praha 9

GYM CLUB REDA, z.s.

Vejražkova 1009/27, 150 00 Praha 5

Gym Club Třebíč, z.s.

Křižíkova 548, 674 01 Třebíč

Gym Dobřichovice, z.s.

Jabloňová 946, 252 29 Dobřichovice

GYMNASTICKÝ AEROBIK - BK - OTROKOVICE, z.s.

Hlavní 1247, 765 02 Otrokovice - Kvítkovice

Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s.

Tř. 17. listopadu 1044/5, 779 00 Olomouc

Gymnastický klub Šumperk, z.s.

Sluneční 38, 787 01 Šumperk

Gymnastický klub Vítkovice, z.s.

29.dubna 33/259, 700 30 Ostrava - Výškovice

Gymnastika Dobříš, z.s.

Havlíčkova 617, 263 01 Dobříš

Gymnastika Liberec z.s.

Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec 7

Gymnastika Říčany, z.s.

Na Kavčí skále 1696/12, 251 01 Říčany

Gymnastika Zlín, z.s.

Kvítková 4191, 760 01 Zlín

GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s.

Zvolská 696/3, 142 00 Praha 4

HOP Dolní Jirčany z.s.

Gen. Peřiny 778, 252 44 Psáry - Dolní Jirčany

Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s.

Jiráskova 413, 436 01 Litvínov 1

Klub sportovní gymnastiky Rosice

Máchova 435, 665 01 Rosice

Klub sportovní gymnastiky SK Přerov

Vinařská 26/57, 751 24 Přerov XI - Vinary

Klub sportovní gymnastiky Znojmo, z.s.

Vídeňská 84, 669 02 Znojmo

KSG Most, z.s.

Budovatelů 112/7, 434 01 Most

Letní výcvikový tábor Soboňky, z.s.

Národní 2015/99, 695 01 Hodonín

Merkur České Budějovice, z.s.

Pražská třída 1255/19, 370 04 České Budějovice

Pro Fitness Praha z.s.

Nad Primaskou 45, 100 00 Praha 10

Racek 2017 z.s.

Západní 414/2, 162 00 Praha

SK Aerobic professional z.s.

Dobšická 15, 669 02 Znojmo

SK Viktoria Tábor, z.s.

Zborovská 2696, 390 03 Tábor

SKUP Olomouc, z.s.

U Sportovní haly 2, 779 00 Olomouc

SPARTAK TRUTNOV, z.s.

Skřivánčí 770, 541 01 Trutnov

Sport Aerobic Liberec, z.s.

Nezvalova 872/22, 460 15 Liberec 15

Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s.

Modlany 13, 417 13 Modlany

Sportovní Gymnastika Liberec z.s.

U Slunečních Lázní 1073, 460 14 Liberec 14

Sportovní gymnastika Pelhřimov z.s.

F. B. Vaňka 1971, 393 01 Pelhřimov

Sportovní klub dětí a mládeže Děčín, z.s.

Riegerova 454/12, 405 05 Děčín 2

Sportovní klub FIT & FUN Ostrava, z.s.

Tovární 486/7, 709 00 Ostrava

Sportovní klub Hradčany, z.s.

Diskařská 294/1, 118 00 Praha 1

ŠKOLA GYMNASTICKÝCH MISTRŮ OSTRAVA

Ludvíka Podéště 1864/20, 708 00 Ostrava - Poruba

Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov

Sokolovská 122c, 586 01 Jihlava

Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov-GLOXI

Sokolovská 122c, 586 01 Jihlava

Tělocvičná jednota Sokol Brno I

Kounicova 20/22, 602 00 Brno

Tělocvičná jednota Sokol Bučovice

Zámecká 550, 685 01 Bučovice

Tělocvičná jednota Sokol Domažlice

Benešova 281, 344 01 Domažlice

Tělocvičná jednota Sokol Dvůr Králové nad Labem

Nábřeží Jiřího Wolkera 137, 544 01 Dvůr Králové n. L.

Tělocvičná jednota Sokol Hodonín

Velkomoravská 2202/2, 695 01 Hodonín

Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové

Eliščino Nábřeží 777/5, 500 03 Hradec Králové

Tělocvičná jednota Sokol Chrudim

Tyršovo nám. 249/12, 537 01 Chrudim

Tělocvičná jednota Sokol Kampa

Újezd 450/40, 118 00 Praha

Tělocvičná jednota Sokol Kampa - TRA

Újezd 450, 118 01 Praha 1

Tělocvičná jednota Sokol Kladno

T. G. Masaryka 1391, 272 01 Kladno

Tělocvičná jednota Sokol Kolín

Kmochova 14, 280 02 Kolín 2

Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice

Masarykovo nám. 540, 742 21 Kopřivnice

Tělocvičná jednota Sokol Libčice nad Vltavou

Nerudova 249, 252 66 Libčice nad Vltavou

Tělocvičná jednota Sokol Milevsko

Tyršovo nám. 616, 399 01 Milevsko

Tělocvičná jednota Sokol Mladá Boleslav

Palackého 223, 293 01 Mladá Boleslav

Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1

Čs. Legií 16, 702 00 Ostrava 1

Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov

Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov

Tělocvičná jednota Sokol Olomouc

Tř. 17. listopadu 1, 772 00 Olomouc

Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I

Jiráskova 29, 530 02 Pardubice

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1

Štruncovy sady 493/1, 301 00 Plzeň

Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady

Tyršova 26/9, 290 01 Poděbrady

Tělocvičná jednota Sokol Praha Dejvice I.

Bubenečská 181/4, 160 00 Praha 6

Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice

Vršovické nám. 2, 101 00 Praha 10

Tělocvičná jednota Sokol Přerov

Brabansko 2, 750 00 Přerov

Tělocvičná jednota Sokol Příbram

Gen. R. Tesaříka 162, 261 01 Příbram

Tělocvičná jednota Sokol Rokycany

Jiráskova 208, 337 01 Rokycany

Tělocvičná jednota Sokol Šternberk

Zahradní 23, 785 01 Šternberk

Tělocvičná jednota Sokol Vsetín

Na Příkopě 818, 755 01 Vsetín 1

Tělocvičná jednota Sokol Všetaty

T.G Masaryka 342, 277 16 Všetaty

Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto

Tyršovo nám. 55/I, 566 01 Vysoké Mýto

Tělocvičná jednota Sokol Zlín

Sokolská 663, 760 01 Zlín

Tělocvičná jednota Sokol Znojmo

Sokolská 12, 669 02 Znojmo

Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I

Koněvova 929/19, 130 00 Praha 3

Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II.

Na Balkáně 812/21, 130 00 Praha 3

Tělovýchovná jednota Bohemians Praha

Izraelská 6, 100 00 Praha 10

Tělovýchovná jednota Bohemians Praha (AG)

Izraelská 6, 100 00 Praha 10

Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s.

Obětí nacismu č.1143/31, 350 02 Cheb

Tělovýchovná jednota Praděd Bruntál, z.s.

Smetanova 14, 792 01 Bruntál

Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s.

Anenská 936/17, 796 01 Prostějov

Tělovýchovná jednota SLOVAN Frýdlant, z. s.

Tyršova 681, 464 01 Frýdlant

Tělovýchovná jednota Slovan Praha, z. s.

Chalupkova 1367/1, 149 00 Praha 4

Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek

Chvalkovická 2031/47, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s

Na Házené 696, 391 02 Sezimovo Ústí II

Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s.

Tyršova 738, 543 01 Vrchlabí

Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek

Žerotínova 736, 757 01 Valašské Meziříčí

Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s.

Skautská 6093, 708 00 Ostrava - Poruba

TJ Aero Odolena Voda, z.s.

Ke Stadionu 375, 250 70 Odolena Voda

TJ AVIA Čakovice, z.s.

Jizerská 328/4, 196 00 Praha 9

TJ Doksy, z.s.

Bezdězská 260, 472 01 Doksy

TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek

Martinská Čtvrť 1704, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm

TJ Gymnastika Děčín, z.s.

Riegrova 1360/22, 405 02 Děčín 2

TJ Chropyně, z.s.

Moravská 552, 768 11 Chropyně

TJ Jičín z.s.

Revoluční 1061, 506 01 Jičín

TJ Jiskra Třeboň, z.s.

Jiráskova 444, 379 01 Třeboň

TJ Loko Pardubice z.s.

Terezy Novákové 503, 530 02 Pardubice

TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.

Mánesova 1580, 470 01 Česká Lípa

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.

Sokolská 651, 391 81 Veselí n. Luž.

TJ Nová Včelnice, z.s.

Školní 372, 378 42 Nová Včelnice

TJ Ostrožská Nová Ves, z.s.

Nádražní 970, 687 22 Ostrožská Nová Ves

TJ Pedagog Modřany, z.s.

Pertoldova 3314/9, 143 00 Praha 4 - Modřany

TJ Pohyb a my Kadaň, z.s.

Na Podlesí 1436, 432 01 Kadaň

TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek

Sokolská 497, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

TJ Slovan J.Hradec, z.s.

Jarošovská 743, 377 01 Jindřichův Hradec

TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.

Dr. Davida Bechera 1009/18, 360 01 Karlovy Vary

TJ Sokol Přibyslavice, z.s.

Pod Sady 222, 675 21 Přibyslav

TJ Spartak Trhové Sviny z.s.

Budovatelská 913, 374 01 Trhové Sviny

TJ Stadion Ústí nad Labem z.s.

Kpt. Nálepky 11, 400 01 Ústí nad Labem

TJ Šumavan Vimperk z.s.

1. máje 321, 385 01 Vimperk

TJ Šumperk, z.s.

Žerotínova 55, 787 01 Šumperk

Trampolíny Liberec, z.s.

Janáčkova 847/14, 460 01 Liberec 1

Trampolíny Litoměřice, z.s.

Šafaříkova 1203/7, 412 01 Litoměřice

Trampolíny Patrman, z.ú.

Janáčkova 847/14, 460 01 Liberec

Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra

Školní 400, 687 24 Uherský Ostroh

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři