Česká gymnastická federace

Menu

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

Adresář oddílů

Gym Dobřichovice, z.s.

Jabloňová 946, 252 29 Dobřichovice

Gymnastický klub Šumperk, z.s.

Sluneční 38, 787 01 Šumperk

Gymnastický klub Vítkovice, z.s.

29.dubna 33/259, 700 30 Ostrava - Výškovice

Gymnastika Liberec z.s.

Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec 7

Gymnastika Zlín, z.s.

Kvítková 4191, 760 01 Zlín

GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s.

Zvolská 696/3, 142 00 Praha 4

Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s.

Jiráskova 413, 436 01 Litvínov 1

Klub sportovní gymnastiky Rosice

Máchova 435, 665 01 Rosice

Klub sportovní gymnastiky SK Přerov

Vinařská 26/57, 751 24 Přerov XI - Vinary

Klub sportovní gymnastiky Znojmo, z.s.

Vídeňská 84, 669 02 Znojmo

Letní výcvikový tábor Soboňky, z.s.

Národní 2015/99, 695 01 Hodonín

Merkur České Budějovice, z.s.

Pražská třída 1255/19, 370 04 České Budějovice

SK Viktoria Tábor, z.s.

Zborovská 2696, 390 03 Tábor

SKUP Olomouc, z.s.

U Sportovní haly 2, 779 00 Olomouc

Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s.

Modlany 13, 417 13 Modlany

Sportovní gymnastika T. Havířov o.s.

Žákovská 1/1006, 736 01 Havířov-Město

Sportovní klub dětí a mládeže Děčín, z.s.

Riegrova 1352/10, 405 02 Děčín II-Nové Město

Sportovní klub Hradčany, z.s.

Diskařská 294/1, 118 00 Praha 1

ŠKOLA GYMNASTICKÝCH MISTRŮ OSTRAVA

Ludvíka Podéště 1864/20, 708 00 Ostrava - Poruba

Tělocvičná jednota Sokol Brno I

Kounicova 20/22, 602 00 Brno

Tělocvičná jednota Sokol Bučovice

Zámecká 550, 685 01 Bučovice

Tělocvičná jednota Sokol Kampa

Újezd 450/40, 118 00 Praha

Tělocvičná jednota Sokol Kladno

T. G. Masaryka 1391, 272 01 Kladno

Tělocvičná jednota Sokol Kolín

Kmochova 14, 280 02 Kolín 2

Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov

Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1

Štruncovy sady 493/1, 301 00 Plzeň

Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady

Tyršova 26/9, 290 01 Poděbrady

Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice

Vršovické nám. 2, 101 00 Praha 10

Tělocvičná jednota Sokol Přerov

Brabansko 2, 750 00 Přerov

Tělocvičná jednota Sokol Rokycany

Jiráskova 208, 337 01 Rokycany

Tělocvičná jednota Sokol Šternberk

Zahradní 23, 785 01 Šternberk

Tělocvičná jednota Sokol Vsetín

Na Příkopě 818, 755 01 Vsetín 1

Tělocvičná jednota Sokol Zlín

Sokolská 663, 760 01 Zlín

Tělocvičná jednota Sokol Znojmo

Sokolská 12, 669 02 Znojmo

Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II.

Na Balkáně 812/21, 130 00 Praha 3

Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s.

Obětí nacismu č.1143/31, 350 02 Cheb

Tělovýchovná jednota Praděd Bruntál, z.s.

Smetanova 14, 792 01 Bruntál

Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s.

Anenská 936/17, 796 01 Prostějov

Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek

Chvalkovická 2031/47, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s

Na Házené 696, 391 02 Sezimovo Ústí II

Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s.

Tyršova 738, 543 01 Vrchlabí

TJ Doksy, z.s.

Bezdězská 260, 472 01 Doksy

TJ Chropyně, z.s.

Moravská 552, 768 11 Chropyně

TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.

Mánesova 1580, 470 01 Česká Lípa

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.

Sokolská 651, 391 81 Veselí n. Luž.

TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek

Sokolská 497, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.

Dr. Davida Bechera 1009/18, 360 01 Karlovy Vary

TJ Sokol Přibyslavice, z.s.

Pod Sady 222, 675 21 Přibyslav

TJ Spartak Trhové Sviny z.s.

Budovatelská 913, 374 01 Trhové Sviny

TJ Stadion Ústí nad Labem z.s.

Kpt. Nálepky 11, 400 01 Ústí nad Labem

TJ Šumperk, z.s.

Žerotínova 55, 787 01 Šumperk

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři