Česká gymnastická federace

Menu

Akce

15.10.2018 - 21.10.2018

TG Mistrovství Evropy v TeamGymu

20.10.2018

TG Plzeňský pohár

20.10.2018

SGM Memoriál V. Somolíka

20.10.2018

TRA 5. Pohárový závod

20.10.2018

OS Písecký Šplhavec

20.10.2018

SGZ Vítkovice Cup

20.10.2018

SGŽ Přebor ČOS Čechy

21.10.2018

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

21.10.2018

SGM Memoriál K.Hartiga

21.10.2018

SGZ Baby Gym Cup

25.10.2018 - 3.11.2018

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA

26.10.2018 - 27.10.2018

SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C

26.10.2018 - 27.10.2018

AER Plovdiv Cup Aerobics Open

27.10.2018 - 28.10.2018

AER Plovdiv Aerobic FIG World Cup

3.11.2018

SG Chebská bradla

3.11.2018

SGž Pohár Studentstva

3.11.2018 - 4.11.2018

TRA Výcvikový tábor 05

3.11.2018

TG Pohár města Příbrami

3.11.2018

SGM Memoriál R. Pauly a O. Šišky

3.11.2018

SGŽ Přebor města Ostravy

7.11.2018 - 10.11.2018

TRA Mistrovství světa

10.11.2018

AKR Mezinárodní Mistrovství ČR

10.11.2018

SGM Prebor Zlínského kraje

10.11.2018

SGŽ Jindřichohradecká liga

10.11.2018

SGŽ Memoriál V. Medové

10.11.2018

SGŽ Ještědský pohár

10.11.2018

OS Memoriál L. Váchy

10.11.2018 - 11.11.2018

AER Pohár Federací - 4. kolo

10.11.2018

TG Finále ČASPV

10.11.2018

SGŽ Nominační závod na OHC

10.11.2018

Závod mini žákyň Brno

10.11.2018

SGŽ Malá cena Brna

11.11.2018

SGŽ přebor ČOS - Finále

15.11.2018 - 18.11.2018

TRA Světové hry mládeže WAGC

17.11.2018 - 18.11.2018

SG Memoriál J. Gajdoše

17.11.2018

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

17.11.2018

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2018

SGŽ Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

17.11.2018

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2018

SG Zlínský sněhulák

17.11.2018

SG Poberounský dvojboj

18.11.2018

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

Reklama

Adresář oddílů

 

GK Vítkovice

29.dubna 33/259, 700 30 Ostrava - Výškovice

Gymnastický klub Šumperk, z.s.

Sluneční 38, 787 01 Šumperk

Gymnastika Liberec

Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec 7

Gymnastika Zlín, z.s.

Kvítková 4191, 760 01 Zlín

GYMPRA

Zvolská 696/3, 142 00 Praha 4

Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s.

Jiráskova 413, 436 01 Litvínov 1

Klub sportovní gymnastiky Rosice

Máchova 435, 665 01 Rosice

Klub sportovní gymnastiky Znojmo

Vídeňská 84, 669 02 Znojmo

KSG Moravská Slavia Brno

Vídeňská 470/9, 639 00 Brno

KSG SK Přerov

Vinařská 26/57, 751 24 Přerov XI - Vinary

Letní výcvikový tábor Soboňky, z.s.

Národní 2015/99, 695 01 Hodonín

Merkur České Budějovice

Pražská 19, 370 04 České Budějovice

SGD Špičková-Opava, z.s.

Mírová 29b, 746 01 Opava 1

SK Hradčany

Diskařská 294/1, 118 00 Praha 1

SK UP Olomouc

U Sportovní haly 2, 779 00 Olomouc

SK Viktoria Tábor, z.s.

Zborovská 2696, 390 03 Tábor

Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s.

Modlany 13, 417 13 Modlany

Sportovní klub dětí a mládeže Děčín

Riegerova 454/12, 405 05 Děčín 2

Škola gymnastických mistrů Ostrava

Ludvíka Podéště 1864/20, 708 00 Ostrava - Poruba

T.J. Sokol Brno I

Kounicova 20/22, 602 00 Brno

T.J. Sokol Plzeň 1

Štruncovy sady 1, 301 00 Plzeň

T.J. Sokol Přerov

Brabansko 2, 750 00 Přerov

T.J. Sokol Žižkov II

Na Balkáně 812, 130 00 Praha 3

TJ Avia Čakovice

Jizerská 328, 196 00 Praha 9

TJ Doksy

Bezdězská 260, 472 01 Doksy

TJ Chropyně

Moravská 552, 768 11 Chropyně

TJ Lokomotiva Česká Lípa

Mánesova 1580, 470 01 Česká Lípa

TJ Lokomotiva Cheb

Obětí nacismu č.1143/31, 350 02 Cheb

TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí

Sokolská 651, 391 81 Veselí n. Luž.

TJ Praděd Bruntál

Smetanova 14, 792 01 Bruntál

TJ Prostějov

Anenská 936/17, 796 01 Prostějov

TJ Rožnov pod Radhoštěm

Sokolská 497, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

TJ Slovan Karlovy Vary

Dr. Davida Bechera 1009/18, 360 01 Karlovy Vary

TJ Sokol Bučovice

Zámecká 550, 685 01 Bučovice

TJ Sokol Dolní Žandov

Dolní Žandov 36, 354 93 Dolní Žandov

TJ Sokol Kampa

Újezd 450/40, 118 00 Praha

TJ Sokol Kladno

T. G. Masaryka 1391, 272 01 Kladno

TJ Sokol Kolín

Kmochova 14, 280 02 Kolín 2

TJ Sokol Moravský Krumlov

Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov

TJ Sokol Poděbrady

Tyršova 26, 290 01 Poděbrady

TJ Sokol Praha Vršovice

Vršovické nám. 2, 101 00 Praha 10

TJ Sokol Přibyslavice

Přibyslavice 222, 675 21 P. Okříšky

TJ Sokol Rokycany

Jiráskova 208/II, 337 01 Rokycany

TJ Sokol Šternberk

Zahradní 23, 785 01 Šternberk

TJ Sokol Vsetín

Na Příkopě 818, 755 01 Vsetín 1

TJ Sokol Zlín

Sokolská 663, 760 01 Zlín

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

Na Házené 696, 391 02 Sezimovo Ústí II

TJ Spartak Trhové Sviny

Budovatelská 913, 374 01 Trhové Sviny

TJ Spartak Vrchlabí

Tyršova 738, 543 01 Vrchlabí

TJ Stadion Ústí nad Labem

Kpt. Nálepky 11, 400 01 Ústí nad Labem

TJ Šumperk

Žerotínova 55, 787 01 Šumperk

TJ TŽ Třinec

Tyršova 214, 739 61 Třinec

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři